Brad Pitt SNL Anthony Fauci
NBC

Dr. Anthony Fauci به تازگی شوخی که او می خواست براد پیت برای بازی او در تلویزیون و ‘SNL’ به او داد که فقط

شنبه شب زنده پخش دوم آن SNL در صفحه اصلی نشان می دهد و این یکی فقط به عنوان خنده دار به عنوان آخرین. اما هیچ چیز می تواند نسبت به براد پیت بازی Dr. Anthony Fauci در هوای سرد باز است.

پیت را باز کرد تا نشان دهد با بازی Fauci بود که اقدام به شکستن برخی از ادعای اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است در مورد کوروناویروس. به عنوان Fauci, او نه تنها به ما یادآوری برای نگه داشتن “ذهن باز” اما همچنین می خواستم برای کمک به این کشور با تلاش برای توضیح آنچه که تهمت بود “تلاش برای گفتن.”

اما در ابتدا پیت Fauci می خواستم با تشکر از برخی از طرفداران خود را. “من می خواهم برای تشکر از همه مسن تر زنان در امریکا که به من فرستاده حمایتی بخش, الهام بخش, و گاهی اوقات گرافیک, ایمیل,” او گفت:.

این طرح سپس اقدام به نشان دادن کلیپ از تهمت صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و ارائه نظرات کارشناسان ، اولین کلیپ مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد و گفت که این کشور را از یک واکسن “نسبتا به زودی.”

“نسبتا به زودی جالب است عبارت” پیت پاسخ داد. “نسبت به کل تاریخ زمین ؟ حتما این واکسن در حال رفتن به می آیند واقعی سریع. اما اگر شما بودند برای رفتن به یک دوست بگویید که ” من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا کمی از اطرافیانش دلخور کردن.”

بهترین بخشی از پیت بازی Fauci است که در سی ان ان روز جدید در اوایل این ماه هنگامی که پرسیده شد که بازیگر باید بازی او را در تلویزیون Fauci گفت:, “اوه, براد پیت, البته.”

مردم قطعا در اینجا برای همه چیز:

کلیپ بعدی مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد و گفت که این ویروس خواهد ناپدید می شوند “مانند یک معجزه است.”

“یک معجزه بزرگ خواهد بود! چه کسی دوست ندارد به معجزه ؟ اما معجزه نباید برنامه ریزی” پیت Fauci گفت. “حتی [سروان. چیسلی ، “سالی” Sullenberger] تلاش برای فرود در فرودگاه برای اولین بار.” شگفت انگیز است.

پیت رفت و به بازی در برخی از اضافی کلیپ مورد مواد ضد عفونی کننده و نور خورشید که ما شده ایم همه بیش از حد آشنا با دوربین بازگشت به پیت تکان دادن سر خود را و مالش صورت خود را (حتی اگر او اذعان می کند او می داند که بهتر از فراموش دومی). این چیزی است که ما تصور واقعی Fauci می خواهد به انجام هر زمان تهمت دهان باز می کند.

پیت پس از آن طول می کشد خاموش لباس خود را برای تشکر از واقعی Fauci برای “آرامش و وضوح در این دلسردکننده زمان است.” او همچنین تشکر پزشکی کارگران و کارگران خط مقدم برای حفاظت از همه ما.

آن را سخت به تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس های مطبوعاتی خود را در رسانه های اجتماعی اما پیت تصویر Anthony Fauci به همه ما بسیار مورد نیاز سبک سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im