اجازه ندهید قرنطینه خستگی شما جلوگیری از اقدام مسئولانه

مامان ترسناک و جاستین Paget/گتی ممکن است این nerdiest چیزی که من تا کنون بستری آنلاین, اما در اینجا از آن م

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399
Quarantine-Fatigue-1
مامان ترسناک و جاستین Paget/گتی

ممکن است این nerdiest چیزی که من تا کنون بستری آنلاین, اما در اینجا از آن می رود. زمانی که من 16 و من گواهینامه من واقعا نگران گرفتن بلیط. مانند واقعا نگران است. بنابراین من به شدت به اطاعت از تمام قوانین ترافیک. اما علاوه بر این من نیز سوگند به خودم که من همیشه درایو 10 مایل در ساعت در زیر حد مجاز سرعت. در اتوبان رفتم 55 به جای 65. در شهر من رفت و به جای 25 35.... اگر محدودیت سرعت 25 بود من به عنوان ممکن است کروز در اطراف پارکینگ. اتومبیل همیشه در صف پشت سر من و همه رفقا من گفت: من سوار مانند پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

به طور طبیعی من راه بیش از من ترس از گرفتن یک بلیط رو خیلی راحت در جاده ها و در عرض یک سال, من می خواهم کشیده شده است بیش از یک تعداد انگشت شماری از بار برای همه چیز از سرعت به آمدن به توقف کامل در علامت توقف.

چرا من به شما گفتن این داستان ؟ زیرا آنچه من به عنوان یک نوجوان در واقع یک نام. آن را به نام "احتیاط خستگی" و شانس هستند شما در حال تجربه آن را در حال حاضر با COVID-19. ژاکلین Gollan اصطلاح. او دارای دو استادی در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی: یکی در روانپزشکی و علوم رفتاری و دیگر زنان و زايمان. دکتر Gollan سی ان ان گفت که احتیاط خستگی "هنگامی رخ می دهد که مردم نشان می دهد انگیزه کم و یا انرژی خود را مطابق با دستورالعمل های ایمنی. آن را منعکس هنگامی که ما تبدیل به بی تاب با هشدارهای یا ما باور نمی کنیم هشدار به واقعی یا مرتبط و یا ما د-تاکید بر خطر واقعی. در انجام این کار است که ما پس از آن خم قوانین و یا متوقف کردن رفتارهای ایمن مانند شستن دست با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله."

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه من واگردانی به من 16 ساله به طرز فکر و دریا رفت. من شستن دست من خیلی من پنجه نگاه مانند سوسمار و اگر کسی سرفه من می خواهم چهار مرحله پشت به جای دو. من ضد عفونی مواد غذایی و تنها به فروشگاه رفت زمانی که من واقعا تا به حال به. من روز بدون ترک خانه.

اما در حال حاضر ماه بعد من و بعد فورا رفت واز یک کمی سهل انگار. این است که می گویند که من به دریا رفته اند مثل من با سرعت. من در میانهی شب رفته در اطراف آغوش غریبه ها و یا هر چیزی اما من نمی پاک کردن مواد غذایی من دیگر من تنها شستن دستها بعد از دستشویی و قبل و بعد از من به یک فروشگاه بروید.

اما سوال واقعی این است که به هر چیزی با COVID تغییر کرده است ؟ خوب... نه واقعا. ما هنوز هیچ واکسن و اگر شما نگاه کنید در این شماره ما به مراتب از خارج از جنگل است. موارد کاهش یافته است و در برخی از مناطق کشور مانند نیویورک. اما در مناطق دیگر مانند آریزونا آرکانزاس فلوریدا و تگزاس به عنوان مثال -- آن را خشمگین تر از همیشه. این ویروس نشده در هر نقطه. آن را هنوز هم اینجا. آن را هنوز هم آلوده کردن هزاران نفر از مردم در روز است.

man sneezing into hand
galitskaya/گتی

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد بیش از 400,000 زندگی در سراسر جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در بیش از 109,000 موارد حساب برای بیش از یک چهارم از کسانی که مرگ و میر. در سراسر جهان بیش از 6.9 میلیون نفر آلوده شده اند coronavirus پس از اولین مورد شناخته شده شروع به ظهور در استان هوبئی در اواخر سال گذشته. کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز می گویند عفونت انتظار می رود به پیش افتادن از 7 میلیون تا اواسط هفته. ایالات متحده دیده می شود بیش از 1.9 میلیون نفر.

و من می دانم آنچه شما در حال فکر کردن: همه چیز خوب است در منطقه شما و بنابراین در حال حاضر شما می توانید بازی شیر یا خط ماسک و کاهش در خرید ضد عفونی کننده دست. خوب... من که فکر مشابه اما پس از آن من به خانه من ایالت اورگان. عفونت رای دارای آمار بالا در اینجا. با توجه به usf football, 620 تایید یا فرض COVID-19 عفونت گزارش شده در هفته اول ماه ژوئن از جمله دولت بزرگترین و دومین روزانه مورد مجموع 146 در ژوئن 7هفتم و 114 در ژوئن 8th.

بنابراین سوال واقعی این است: ما چگونه بر احتیاط خستگی (و یا بیشتر به درستی "قرنطینه خستگی")? رفتن به دکتر Gollan یکی از راه های است که برای یک لحظه و نگاه اعداد درست مثل من در بالا. مطلع و متوجه است که این تهدید است که هنوز هم بسیار واقعی حتی اگر شما نمی توانید ببینید virus در مقابل شما مانند برخی از snarling ،

بزرگترین تعویض بازی به مبارزه با قرنطینه خستگی به reframe تفکر خود را. نگاهی هم به درک که رفتار خود را به طور مستقیم تاثیر می گذارد شانس خود را از گرفتن بیمار و در نتیجه شانس خود را از گسترش این ویروس به مردم در اطراف شما. مردم تمایل به overvalue آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده فرض کنید اگر آنها بدست نمی بیمار و در عین حال آنها هرگز خواهد شد. "اما اگر رفتار خود را تغییر و شما باید یک کاهش تدریجی در خود ایمنی رفتارهای سپس خطر ممکن است افزایش بیش از زمان" Gollan می گوید. واقعا فکر می کنم در مورد آن را بررسی واقعیت شما می توانید جلوگیری از افتادن به چه Gollan تماس تفکر "تله" مثل قانع کننده خود یکی دیگر از سفر به فروشگاه مواد غذایی است که کاملا ضروری است که در واقع شما فقط ممکن است خسته شدم.

نمی افتد به قرنطینه خستگی دام ، و اگر شما در آن تفکر خود را تغییر دهید. همه در همه, هدف در اینجا این است که برای خودتان نگه دارید و به نوبه خود خانواده خود و جامعه خود را امن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب