همین حالا خودتان قضاوت با استانداردهای جهانی که ما زندگی می کردند در 2 ماه پیش

حسن نیت ارائه میدهد از Teri Errico Griffis آیا شما تا به حال یک ورزشکار یا ورزش منظم? شاید شما به رهبری به

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
Standards-Of-old-World-1
حسن نیت ارائه میدهد از Teri Errico Griffis

آیا شما تا به حال یک ورزشکار یا ورزش منظم? شاید شما به رهبری به یک اردوی آموزشی قبل از کار هر روز یا فرار سه مایل یک بار در هفته. آیا شما تا به حال پس از آن بود که روال گفتگوها برای یک دوره طولانی? شاید آن را برای یک رگ به رگ مچ پا که در زمان شش هفته استراحت به تعمیر. شاید نزدیک به خانه است نه ماه وقفه به دلیل مادری.

در هر صورت آینده است که همیشه سخت ترین -- و نه تنها آن را از نظر جسمی مالیات آن را نیز احساسی خسته کننده است. در حالی که قبل از شما می تواند اجرای یک مایل را بدون شکستن عرق در بازگشت خود را, شما در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به انتهای خیابان. شما استفاده می شود به چمباتمه زدن به مدت 60 ثانیه مستقیم و اکنون پاهای خود احساس لنگی پس از چمباتمه زدن شماره دو یا شما مبارزه با سه پوند وزن در حالی که شما یک بار فر ده پوند را با سهولت.

که مادری در طول coronavirus—برای من به هر حال. دانستن اینکه چه توانایی های خود شدند و احساس سرخوردگی که مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید شما نمی توانید به نظر می رسد به بازگشت وجود دارد.

به عنوان یک خلاق, مامان دو-ساله—با یک شوهر که سفر چهار روز در هفته—دختر من و من برای زندگی ما, ماجراهای, برنامه ریزی مکان های جدید برای کشف, تهیه پروژه های پخت و پز رفتار میکند. به عنوان یک پدر و مادر برای روز من تا به حال ساخته شده من تحمل بداخلاقی من صبر من شفقت دانستن آن همه روی من بود.

اما coronavirus اتحادش را تغییر من و پدر و مادر من ،

یک نویسنده مستقل در سراسر کشور شرکت و چندین محلی نشریات طی ماه گذشته من از دست داده اند هر کار تنها توسط یک (ناآشنا تجربه داشتن برگزار شد کار هر روز از آنجایی که من 16). شوهر من در حال حاضر هر روز به طور موقت بیکار قرارداد کارگر و بنابراین من است پدر او مهدکودک داشتن توقیف به طور نامحدود. ما از دست ما ما playdates با ما همسایه بهترین دوست من که یک پسر هم سن و سال. آنها ما منجی در هرج و مرج روز هنگامی که ما نیاز به پشتیبانی می کند. ما از دست ما زمین های بازی مکان ما را به ماجراجویی مهد کودک ما معلمان ارائه شده است که نظم و انضباط و اضافی خلاق رسانه ها.

Don't Judge Yourself By The Standards Of The World We Lived In Two Months Ago
حسن نیت ارائه میدهد از Teri Errico Griffis

آن را استرس زا باشد. عشق من کودک من, اما من هرگز ساخته شده برای یک مادر اقامت در خانه مادر 24/7. حتی دوستان من که عاشق SAHM نقش در پایان عقل. من بی تاب است. من وحشت زده. من محافظ. من انسان است.

اما آنچه که کاهش بیشتر است که من می دانم آنچه یک مادر خوب من استفاده می شود. من می دانم که کسانی که مایل من می تواند اجرا شود و کسانی که چمباتمه من می تواند انجام دهد با سهولت. اما در حال حاضر من اینجا هستم, تلاش برای دریافت از طریق صبحانه بدون گریه یا جیغ یا هراس آنچه را برای چند ساعت تا ناهار و پس از آن چرت و سپس...

در آغاز قرنطینه من آمار آن را از پارک به عنوان یک مادر. من بسیج محله ما برای شریک شدن در یک شکار روبنده. آنها قرار داده شده موارد در کارگاههای خود مانند بنفش لاک پشت مجسمه و یا جهان و ایجاد یک نقشه برای کودکان محله به آنها را پیدا کنید. آن را گرم قلب من از دیدن خانواده بالا و پایین پیاده رو با نقشه های خود را. ما نقاشی تصاویر برای نانا و پاپ-پاپ و تا به حال بداهتا عید پاک تخم مرغ شکار. همزمان با من دو شغل. من یک ستاره راک است.

امروز 30+ روز بعد ما در ساعت دو از دانیل ببر زیرا این بهترین من می توانم به عنوان من ارسال résumés و کشف کردن آنچه صورتحساب ما می توانیم تسلیم و یا آنچه که ما می تواند به سنگ فرش با هم برای صرف شام. من سعی کردم به کودک نو پا من به خوردن ماست—اسنک او را دوست دارد—اما در 12 دقیقه بحران در مورد اینکه او چگونه به طور ناگهانی دیگر را دوست دارد طعم و مزه باعث شده است که من به غار و به او جعبه Cheez-آن.

و من مبارزه. من می دانم که این موقت است, اما من می خواهم او را به غذا خوردن سالم به سازنده تر و, آموزشی, بازی, زیرا من می دانم که من یک مادر بهتر از این. من مبارزه با خودم و سپس خودم رو ببخشم و سپس ضرب و شتم خودم.

دیروز شوهرم به من نشان داد که یک پست در Instagram—من آرزو می کنم من می دانستم که آن را به آنها اعتبار—اما آن را بخوانید: "شما تنها بی فایده با استانداردهای جهانی که ما زندگی می کردند در دو سال پیش است."

است که خود را در جهان امروز است.

وجود دارد هیچ صحت کلمات—حتی اگر جهان امروز است که تنها به طور موقت. همه ما در حال انجام بهترین های ما حتی اگر آن را بدترین ما احساس می شود. حتی اگر ما گذشته استانداردهای آن را احساس ضعیف تر است. آیا شما هنوز هم بلند شدن از رختخواب هر روز و حرکت رو به جلو ؟ آیا کودک شما در حال تغذیه و خنده ؟ شما در حال نشان دادن آنها و یا گفتن آنها چقدر آنها را دوست داشت ؟

شاید امروز شما نمی ساخت سیب خانگی و یا ایجاد حسی با سطل برنج در شربت خانه خود را. شاید برای اولین بار, شما, کمک, مالی, است که 100% خارج از کنترل خود را (خود را ببخش اگر این است که شما). شاید آن بوده است هفته پس شما wooed شریک زندگی خود را با رژ لب قرمز پررنگ و cutesy لباس. اما انجام حداقل یک حلقه bicep امروز با می توانید از لوبیا در دست شما است که هنوز هم قدرت. به کودک شما یک آغوش بزرگ, لگد زدن به توپ در چمن جلو و یا ارائه آنها را به یک اپل امروز حتی اگر آنها نمی, آن است که هنوز هم قدرت.

نمی اندازه گیری خود را با هر استاندارد از آنچه که شما می توانید دستیابی به امروز. شما هنوز هم یک راک استار بشم مامان, و در نهایت این گروه را وادار به عقب با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن