دیزنی نمی خواهد به شما یک عکس از سوار خود را بدون ماسک

اولگا تامپسون/Walt Disney World/گتی سحر و جادو پادشاهی پارک در فلوریدا به تصویب رسید "ماسک عکس" سیاست امتنا

توسط ETELARESANKHABAR در 23 تیر 1399
no-photos-disney-masks
اولگا تامپسون/Walt Disney World/گتی

سحر و جادو پادشاهی پارک در فلوریدا به تصویب رسید "ماسک عکس" سیاست امتناع از ارائه سوار عکس ها را به کاربران که نمی پوشیدن محافظ صورت پوشش

بیش از آخر هفته دیزنی سحر و جادو پادشاهی پارک بازگشایی در اورلاندو فلوریدا با وجود این دولت شکستن رکورد افزایش COVID-19 موارد است. به عنوان بخشی از بازگشایی طرح پارک است که نیاز به همه بازدید کنندگان بیش از سن دو سالگی به پوشیدن محافظ پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. در مورد شما کنجکاو چگونه آنها پلیس جدید خود را با ماسک سیاست — به خصوص در سواری — دیزنی به آمده تا با یک راه حل خلاق: اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن عکس از خود را در خود ،

سیاست تایید شد توسط سی ان ان و والت دیزنی جهان اخبار امروز, که شخصا خطاب به کارگران در پارک. این شامل محبوب سواری مانند چلپ چلوپ کوه عمارت خالی از سکنه و وزوز سال نوری فضای تکاور چرخش.

"ما دریافت تایید از اعضای بازیگران در جاذبه است که مهمانان که حذف چهره خود را با ماسک در حالی که در یک جاذبه خود را در سوار عکس کشیده و حذف از PhotoPass سیستم" WDWNT توضیح می دهد. "تنها مهمانان که پیروی از قوانین و حفظ چهره خود را با ماسک در همه زمان ها در طول این مدت از جاذبه های خود را عکس نشان می دهد تا برای دانلود و یا خرید."

علاوه بر این قاعده برای همه-سوار PhotoPass فرصت های سراسر دیزنی چهار پارک با سایت تایید این مورد در حیوانات دیزنی پادشاهی. "ما پرس و جو در EPCOT و دیزنی استودیوهای هالیوود پس از بازگشایی مجدد برای اطمینان از آن را نیز در حال اجرا در این پارک به عنوان" گفتند.

این قانون جدید می پیوندد چندین نفر دیگر اعلام شده این پارک به عنوان بخشی از بازگشایی که شامل دمای ممکن چک, سلامت, نمایش فیلم بر ورود و اجتماعی افزایش فاصله.

سی ان ان گزارش می دهد که بیش از آخر هفته وجود دارد ادعا می کند در رسانه های اجتماعی است که مهمان احساس بیمار در حالی که بازدید از ملک. دیزنی سخنگوی انتشار گفت که آنها "پروتکل های قوی در محل و آدرس هر وضعیت به صورت جداگانه با توجه به توصیه های ارائه شده توسط بهداشت عمومی سازمان ها و شرکت های پزشکی و کارشناسان ایمنی." علاوه بر این اگر کسی می آید به پارک' کمک های اولیه مرکز با Covid-19-علائم مانند آنها مورد نیاز خواهد بود را ترک پارک دیزنی با کمک به آنها در به دنبال مراقبت.

با توجه به پارک نگار Carlye Wisen در حالی که وجود دارد دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و افزایش شستشو و تمیز کردن بین سواری وجود دارد "کاملا بدون فاصله" — حتی قبل از اینکه تا کنون آن را به دروازه.

"این خوب است. این خوب است" او توییتی نشان دادن صف های طولانی در ورود و عدم فاصله میان مهمانان.

روز دوشنبه فلوریدا گزارش 12,624 موارد جدید بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده ویروس و 15,300 موارد جدید در روز یکشنبه — یک رکورد روزانه برای هر دولتی در این کشور در نیویورک تایمز. "خط پایین این است که بیشتر مردم همراه هستند و آنها لزوما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی ما فکر می کنم کمک خواهد کرد" دکتر ماریسا Levine, یک استاد دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده بهداشت عمومی گفت: انتشار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن