دیزنی است که با انتشار یک "Hocus Pocus' هیئت مدیره بازی

دیزنی وبلاگ غذا این Hocus Pocus با مضمون هیئت مدیره بازی به ما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به بعد از این س

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399
hocus-pocus-game
دیزنی وبلاگ غذا

این Hocus Pocus با مضمون هیئت مدیره بازی به ما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به بعد از این سال

من می دانم آن را فقط ممکن است اما بشنوید از من — هالووین. Coronavirus همه گیر است که هنوز هم بسیار اتفاق می افتد و در حالی که بسیاری از ما باقی می ماند قفل شده است و در صفحه اصلی آن کمک می کند تا به نگاه به جلو به (امیدوارم) بهتر از زمان جلوتر است. به نظر می رسد دیزنی شنیده ما درخواست به عنوان ما می توانیم دست ما در Hocus Pocus با مضمون بازی های هیئت مدیره این اوت. فقط در زمان برای فصل هالووین بدیهی است.

با توجه به چرخه بازی اعلام شد بازی و پازل ساز Ravensburger در نمایشگاه اسباب بازی 2020 و آن را کمی می رود چیزی شبیه به این:

"بازیکنان با هم کار خواهد کرد به خراب کردن معجون ساخته توسط افسانه Sanderson خواهر برای نجات جان سالم به کودکان قبل از طلوع خورشید! طرفداران این فیلم را به رسمیت شناخته و مورد علاقه جادوها ظاهر با شخصیت های مانند Binx گربه و بیلی Butcherson و برای پاداش اضافی بازی جعبه طراحی شده است که شبیه هیچ یک دیگر از کتاب.' این بازی شامل مقدار زیادی از دیگر خزنده اطلاعات شما در مورد این فیلم اما خارق العاده تصاویر اهلی به اندازه کافی برای حتی جوانترین پارسه."

دیزنی وبلاگ غذا

بله درست است این بازی جعبه خود را به نظر می رسد مانند فرزند ارشد خواهر Winifred Sanderson به چشمک زدن کتاب از جادوها که هر چیز فن ارزش نمک خود را می داند بسیار تمرکز مرکزی کلاسیک 1990s فیلم.

این بازی ساخته شده است برای بازیکنان سنین 8 و که حس می کند چرا که در اطراف چگونه بسیاری از ما بزرگتر وای بودند که فیلم ضربه صحنه و ما تمام شد فورا وسواس. در حال حاضر بچه های خود ما هستند و طرفداران و امیدوارم این بازی با مامان. یا مامان فقط می توانید جمع آوری دوستان خود را برای برخی از ویژه هالووین-y کوکتل و یک شب سرگرم کننده است.

با توجه به دیزنی وبلاگ غذا وجود دارد مقدار زیادی از دیگر سرگرم کننده هالووین در حال آمدن از این شرکت بعد از این سال علاوه بر Hocus Pocus بازی.

ما همچنین می تواند به جلو نگاه به آزادی از عمارت خالی از سکنه: تماس از ارواح بازی و Funkoverse استراتژی بازی با الهام از بازی کابوس قبل از کریسمس.

دیزنی وبلاگ غذا

آن را ممکن است به نظر می رسد کمی اضافی به صحبت کردن در هالووین سرگرم کننده قبل از 4 ژوئیه است و حتی به نزدیک بودن نزدیک اما این طبیعی نیست بار و ما نیاز به ما خبر خوبی که در آن ما می تواند آن را دریافت کند. ما کاملا مطمئن وینی مریم و سارا را به طور کامل تایید کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im