dinsey-face-masks
shopdisney.com

دیزنی فروش پارچه ماسک های صورت برای تمام خانواده های خود را محبوب ترین شخصیت ها اعم از کودک و Yoda به ملکه السا

به عنوان ماسک صورت در حال تبدیل شدن به یک لوازم جانبی مورد نیاز در سراسر جهان با توجه به COVID-19 گیر مارک های خرده فروشی در سراسر کشور در حال تقلا برای تولید آنها. از شانس ما, والت دیزنی, شرکت. یکی از بسیاری از شرکت های اختصاص داده شده به این تلاش. در روز پنج شنبه این شرکت اعلام کرد راه اندازی خود را بسیار خود را ماسک های پارچه ای مجموعه که در دسترس برای قبل از سفارش در وب سایت خود. و البته همه واقعا خلاقیت های شگفت انگیز از ویژگی های این سحر و جادو از دیزنی و شخصیت خود را — از جمله ملکه السا, میکی موس و بله عزیزم Yoda.

shopdisney.com

“دیزنی متعهد به خدمت به جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار می کنند. در طول این زمان به چالش کشیدن ما با استفاده از قدرت ما بی انتها داستان و شخصیت های محبوب به آدرس مهمان ما نیاز به صورت خانوادگی و دوستانه قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت” برند توضیح می دهد که در فروشگاه دیزنی وب سایت که در آن خود را, ماسک, مجموعه های در دسترس برای قبل از سفارش.

آنها همچنین اعلام کرد آنها را در اهدای یک میلیون پارچه ماسک صورت برای کودکان و خانواده ها در “محروم و آسیب پذیر جوامع” در سراسر ایالات متحده خواهد شد که توزیع شده توسط MedShare یک آتلانتا-بر اساس غیر انتفاعی است که اختصاص داده شده به ارائه تجهیزات پزشکی و لوازم در سراسر جهان است. “دیزنی نیز اهدا تمام سود حاصل از فروش در ایالات متحده آمریکا از دیزنی پارچه ماسک صورت برای Medshare تا 1 میلیون دلار در حال حاضر از طریق 30 سپتامبر سال 2020” آنها اضافه شده است.

shopdisney.com
shopdisney.com

آنها به فروش می رسد در مجموعه ای از چهار برای $19.99 یک بسته و ویژگی های مختلف از شخصیت های دیزنی مورد علاقه خود را. وجود جنگ ستارگانپرنسس های دیزنی میکی و مینی ماوس پیکسار و مارول بسته مضمون به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که به معنای واقعی کلمه جای دهان و بینی خود را با کسانی که از شخصیت های مورد علاقه خود از جمله میکی وینی پیف و کوک. آنها نیز در دسترس هستند در انواع اندازه کوچک به بزرگ, به طوری که آنها را متناسب با تمام خانواده. تنها کشیدن است که نمی خواهد آنها را کشتی تا ژوئن بنابراین شما باید صبر کنید یک ماه به شماست.

shopdisney.com
shopdisney.com

“ما درک می کنیم این است که یک زمان به چالش کشیدن برای خانواده ها و پوشیدن هر نوع از ماسک می تواند دلهره آور” ادوارد پارک, معاون ارشد دیزنی فروشگاه و shopDisney گفت: در یک بیانیه مشترک در Good Morning America. “امید ما این است که دیزنی پارچه ماسک های برخی از ما محبوب ترین شخصیت را ارائه راحتی به خانواده و طرفداران و جوامع هستند که خیلی برای ما مهم است.”

این دیزنی ماسک صورت در حال اثبات احمق راه برای گرفتن بچه های خود را — به عنوان به خوبی به عنوان هر نوع دیگر خیره طرفداران دیزنی در خانواده خود برای پیوستن به در نبرد در برابر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de