دیور آرزو Air Jordan 1 کفش در نهایت اینجا. در اینجا چگونه برای به دست آوردن یک جفت.

ضربات که sneakerheads شده اند آرزو می کنیم بیش از ماه دسامبر گذشته در نهایت کاهش یافته است. مدتها در انتظار Ai

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399

ضربات که sneakerheads شده اند آرزو می کنیم بیش از ماه دسامبر گذشته در نهایت کاهش یافته است. مدتها در انتظار Air Jordan 1 OG دیور کفش در دسترس خواهد بود آنلاین امروز 25 ژوئن در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

خانه مد فرانسه راه اندازی کرده است اختصاص داده شده microsite که در آن اشخاص علاقه مند می تواند رزرو limited-edition کفش ورزشی, به گزارش WWD. در اینجا لاغر: مشتریان برای اولین بار نیاز به انتخاب کنید که آیا آنها می خواهم بالا-بالا Jordans (قیمت $2,200) یا پایین تاپ (2000 دلار). مطمئن باشید که انتخاب کنید با دقت به عنوان شما می توانید تنها با یک بار ثبت نام مورد نظر خود و اندازه و سبک است. سپس از شما خواسته می شود به اندازه خود را انتخاب کنید و موقعیت وانت. اگر شما با موفقیت امن یک جفت—خوش شانس شما—شما می تواند ایمیل فرستاده ویژه QR کد و یا بعد از 1 جولای که شما نیاز به در حال حاضر همراه مطابق با عکس ID بر وانت. برای بازار چین جداگانه تجربه آنلاین برگزار خواهد شد از طریق WeChat.

این یک راه دشوار به تحویل برای دیور. این کفش که پرده برداری شد در دیور قبل از سقوط 2020 نشان می دهد در میامی در ماه دسامبر گذشته در ابتدا میله میله برای فروش در ماه مارس ، اما راه اندازی شد و با تاخیر به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر. افسوس که روز است در اینجا در نهایت و به علامت مناسبت اهمیت دیور است نورد از دو پاپ آپ همراه با هوا دیور کپسول مجموعه ای از لباس و لوازم جانبی.

Dior's sneaker collaboration with Air Jordan

دیور

پاپ آپ نمایش خواهد زحمت کش فرآیند تولید از طریق تعاملی ویدئوها و عکس ها. نیز وجود خواهد داشت زمان واقعی شمارش معکوس در ارتباط به کفش کتانی انتخاب کنید تا. یک pop-up برگزار خواهد شد در فروشگاه Selfridges در لندن از 8 ژوئیه 21; از سوی دیگر خواهد بود در Taikoo Li مرکز خرید در چنگدو چین از ماه جولای 8 تا 19.

چرا همه هیاهو? آرزو ضربات نمایندگی اولین بار است که یک پاریس دوخته خانه همکاری با یاد بسکتبال با نام تجاری. این کفش خواهد بود گردد از صاف کف با توجه به برچسب استانداردهای سخت اما ارائه خواهد شد تمام خیابان cred که اردن با نام تجاری به ارمغان می آورد.

اگر شما علاقه مند هستید بهترین سر به دیور microsite posthaste برای یک شانس برای دریافت بسیار خود را در جفت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن