Demi Lovato و حداکثر Ehrich اعلام نامزدی خود را در Instagram


demi-lovato-engaged
Demi Lovato/Instagram

این پایان خوش ما همیشه می خواستم برای Demi Lovato

Quarantining با هم به وضوح رفت و برای دمی لواتو و دوست پسر جدید خود را حداکثر Ehrich — دو فقط اعلام کرد که آنها درگیر هستیم! پس از همه چیز سخت دمی انجام شده در سال های اخیر بسیار شایع breakups به عود به اعتیاد به مواد مخدر و بستری شدن در بیمارستان ما نمی تواند شادتر است که او در نهایت گرفتن پایان خوش ما تا به مدت طولانی شناخته شده است او سزاوار.

در یک احساساتی Instagram caption — در کنار برخی از جدی عکس زرق و برق دار است که نشان می دهد او عظیم حلقه جدید — Demi نشان داد که حداکثر ظهور سوال این هفته در یک خیره کننده beachside پیشنهاد.

“وقتی که من یک دختر کوچک من تولد پدر همیشه به نام من خود شریک کوچک’ – چیزی که ممکن است ام صدا های عجیب و غریب بدون جنوبی کابوی مانند لهجه. به من از آن ساخته شده حس کامل. و امروز که کلمه حس می کند کامل دوباره اما امروز من رسما برای رفتن به شخص دیگری شریک,” او نوشت. “@maxehrich – I knew I loved you لحظه ای که من با شما آشنا شدم. این چیزی بود که من نمی توانم توصیف به هر کسی که آن را تجربه دست اول اما خوشبختانه شما بیش از حد بود.. من هرگز احساس بی قید و شرط دوست داشت با کسی در زندگی من (به غیر از پدر و مادر من) معایب و تمام. شما هرگز فشار من به هر چیزی به غیر از خودم. و شما من را می خواهید به بهترین نسخه از خودم.”

دمی به پایان رسید او به عنوان با نوشتن “من مفتخر به پذیرش دست خود را در ازدواج است. من شما را دوست دارم بیش از یک عنوان می تواند بیان اما من نشئه به شروع یک خانواده و زندگی با شما. من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای کودک من. شریک زندگی من است. در اینجا برای آینده ما!!!!”

Ehrich نیز ارسال شده عکس ها و نوشته خود را heartwarming, عنوان, تماس دمی “هر love song, هر فیلم هر شعر هر شعر همه چیز من همیشه می تواند از خواب و پس از آن برخی در یک شریک در زندگی است.”

دو رفت و با رابطه خود را در ماه مارس زمانی که آنها به طور تصادفی تایید دوستیابی شایعات زمانی که دمی راه می رفت به قاب در حالی که Ehrich شد جریان ویدئو زندگی می کنند. آنها سپس نشان داد آنها بوده است quarantining با هم جلسه هر یک از دیگر دوستان و خانواده از طریق FaceTime و سقوط در عشق است. آن را به وضوح به معنای پس Ehrich توییتی این در سال 2011.

چیزی که ما بیشتر از عشق به اینجا مراجعه کنید هر چند که دمی فقط به نظر می رسد خیلی خوشحال است. پس از همه چیز او شده است از طریق او سزاوار است که نوع شادی ، تبریک به او و حداکثر Ehrich!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im