عزیز تک بچه: Pandemic یا نه جشن خود را در این روز مادر


single-mom-mother-day
مامان ترسناک و سارا Monika/گتی

یکی از چیزهایی که من آموخته ام در من تقریبا 17 سال از مادر بودن این است: نیست تعداد هر کس دیگری را روز مادر ویژه. این فقط یک روز دیگر برای بچه های خود را, مادرم هرگز یک روز خاموش و شرکای نمی تواند ذهن شما را بخواند. هیچ مشکلی وجود دارد با در اختیار گرفتن این روز است.

من واقعا هرگز فکر من انتظارات بیش از حد بالا در روز و نه ابراز نظر من در مورد آنچه که من می خواستم از این روز اما ظاهرا من. آن را همیشه طعم مانند غم و اندوه و ناامیدی است. سپس سه سال پیش هنگامی که شوهر سابق من نقل مکان کرد, من کشف کرد که اگر من می خواستم روز مادر به احساس خاص, من تا به حال برای قرار دادن یک کمی تلاش به خودم.

من می توانم به شما بگویم که یکی از کوچک نیشگون گرفتن و کشیدن در زندگی من ساخته شده است یک تفاوت بزرگ در روز مادر. پس به عنوان یک مادر مجرد, من حاضر به نشستن و احساس متاسفم برای خودم. تصمیم گرفتم که من می تواند یکی از به روز مادر بزرگ یا وحشتناک. خودخواه بودن برنده شد و من در حال حاضر طرح خود من بعد.

من شوخی — این خودخواه نیست. آن را به نام خودتان قرار دادن برای اولین بار, بنابراین شما لازم نیست که انتظارات برآورده نشده و به دنبال آن احساس رنجش. من را فراموش کرده ام هرگز به خودم این جشن یک روز از سال — حداقل من سزاوار است. و راستش من تعجب می کنم که چرا من نمی شروع به گرفتن شارژ از روز زودتر.

من ارزش آن من آن را سزاوار است و من نمی خواهد که. به خصوص در این سال نیست.

مادران تنها من خواهش می کنم از شما غافل نیست خودتان این سال است. همه گیری یا نه شما مهم است. این شده است یک سواری خشن برای همه. همه ما مبارزات خود را; همه ما در مقابله با چیزهایی که در راه خود ما. من خودم چند بار در ماه گذشته گفت: من نیازی به جشن روز مادر در سال جاری; که من نمی نیاز به خرید خودم چیزی خاص و یا انجام هر چیزی معنی دار است. پس از آن من به یاد داشته باشید چقدر شادی من از گرفتن بچه ها من برای سوشی و رفتن به یک فیلم. در این سال ما خواهد بود سفارش بایگانی اطلاعات و تماشای چیزی در خانه, اما این چیزی است که من می خواهم به انجام. پس هنوز هم وجود دارد یک راه برای انجام چیزی که مورد علاقه من, ما در حال انجام آن dammit.

هفته گذشته من دستور مورد علاقه من ریمل و خط چشم و آن را باید پس از رسیدن فقط در زمان — آن را یک هدیه از من به من و من به دنبال به جلو به آن است.

من می دانم که در این سال بسیار متفاوت است و شما ممکن است فکر آن را ساده تر خواهد شد فقط برای رفت و برگشت آن را زیر فرش و پلاگین همراه اما به یاد داشته باشید — آن را ندارد به برخی, بزرگ, جشن بزرگ. بدیهی است که ما نمی توانیم رزرو را به بیرون رفتن برای یک فانتزی صبحانه, اما شاید شما باید یک وعده غذایی مورد علاقه است که شما می خواهم بچه های خود را به طبخ برای شما … و یا شما می خواهم به طبخ آن را برای خودتان. آن را انجام دهد.

شاید وجود یک جفت گوشواره شما شده است که مایل در آمازون است. سفارش آنها.

شاید شما می خواهم به فرار برای چند ساعت خود را بگویید خانواده شما در حال رفتن به رفتن در اتاق خود نور یک شمع قرار داده و در برخی از موسیقی های مورد علاقه به حمام و یا خواندن یک کتاب. کمی زمان به تنهایی انجام خواهد داد شما در حال حاضر.

من مطمئن هستم که شما بوده ام در حال مرگ به درمان خود را (که شما پس به حق شایسته از آنجا که شما نمی توانید و انجام کاری در حال حاضر) بنابراین شاید منظور گواهی هدیه از مورد علاقه خود را محلی آبگرم ناخن سالن یا سالن زیبایی. خرید که گه و خودتان را به چیزی ملموس برای نگاه به جلو به.

لطفا براق نیست بیش از این روز و عمل به عنوان اگر آن را فقط مهم نیست که شما اجازه دهید آن را اجرا کنید به این دلیل که دقیقا چه اتفاقی می افتد اگر شما اجازه دهید آن را. و مادران تنها شما می توانید آن را اجازه. شما شایستگی این را می توان برداشت تا. شما شایستگی این را جشن گرفتند. شما شایستگی این را باید یک روز یا یک بعد از ظهر و یا حتی چند لحظه که در آن شما خودتان را تشخیص و تمام است که شما را برای خانواده خود را.

با کلیک بر روی “اضافه کردن به سبد خرید دکمه” دست و پنجه نرم بچه ها و مسائل خود را با غذا و یا صرف بعد از ظهر خود را با کتاب مورد علاقه پس از دادن بچه های خود را رایگان در محدوده با دستگاه های خود را.

من می دانم که احساس ارزش در روز مادر به عنوان یک مادر تنها می تواند دشوار است, به ویژه هنگامی که وجود دارد هیچ شریک در اطراف برای برنامه ریزی یک جشن (حتی اگر شما تا به حال به آنها یادآوری) اما از این سال شروع یک سنت جدید. من اهمیتی نمی دهند آنچه در آن است فقط به یاد داشته باشید شما در این سال ، چرا که حتی اگر ما ممکن است فکر کردن در مورد ما می خواهد و نیاز بسیار زیادی در حال حاضر آن را مهم تر از همیشه به خودمان برخی از عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im