دنی مایر شروع به استفاده از رستوران خود را برای مواد غذایی تسکین اما برخی می گویند که آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر

دنی مایر یکی از مهمترین آمریکا restauranteurs است با استفاده از منابع خود را به جامعه ارائه وعده های غذایی برای جنوب برانکس.

به سرمایه گذاری یک واقعیت مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری (USHG) با همکاری بروکفیلد خواص برجسته توسعه و تجدید نظر در مواد غذایی, یک سازمان غیر انتفاعی است که نجات استفاده نشده غذا از رستوران ها برای تغذیه به کسانی که نیاز دارند. هدف خود را? به ارائه 125,000 وعده های غذایی به مواد غذایی ناامن ساکنان جنوب برانکس آماده شده در سه مایر سالن–مارتا تقاطع توسط لکسوس و اتحادیه مربع حوادث پذیرایی و آشپزخانه.

هر چند تلاش نجیب است, در آن صورت, به ویژه هنگامی که با توجه به سخت-آمار منطقه این گروه ها به دنبال کمک شده توسط Covid-19, مصاحبه با چند تن از کسانی که درگیر نشان می دهد که وجود دارد متمایز صعودی برای USHG را در یک پروژه از این طبیعت است.

“ما واقعا می خواهید برای فعال کردن آشپزخانه های ما,” مایر گفت: ملت رستوران اخبار در مورد پروژه. “من نمی خواهم برای شروع از یک دولا موقعیت. این نسخه از بهار آموزش.” در کوتاه مدت با بسیاری از رستوران ها هنوز هم قادر به ارائه سرپوشیده خدمات و عظیم 80 درصد از مایر کارکنان (در حدود 2000 نفر) گذاشته در اوج این بیماری همه گیر به نظر می رسد صنعت تیتان در حال مشاهده این بخش به عنوان یک تمرین برای آماده خود را کسب و کار به بازگشایی با ذوق. این برنامه اجازه می دهد USHG به rehire حداقل 20 از کارگران خود را در روند.

به طور مشابه, Brookfield, خواص’ معاون ارشد رئیس جمهور سارا پری توضیح داده است که شرکت علاقه به NRN مثل این: “ما تصمیم به تمرکز در برانکس جنوبی, زیرا, اولین, از آن شده است به خصوص ضربه توسط Covid-19 اما همچنین به این دلیل که Bankside پروژه وجود دارد و این یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در سرمایه گذاری های انجام شده در این محله است.” در حالت دوم نیمی از بیانیه ای که قابل توجه است. Bankside است $950 میلیون 4.3 هکتار مخلوط با استفاده از توسعه برنامه ریزی شده برای باز کردن در سال 2023 و آن را به گران ترین توسعه در قصبه نمایندگی جدی منافع برای توسعه است.

اعلام شد با انتقاد از همکار حرفه ای مواد غذایی در میان آنها آشپز اریک ریورا که صاحب و عمل سیاتل Addo. ریورا به توییتر گرفت که در آن او نوشت:”می توانست انجام این کار تمام وقت. برخی از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>