سی شهردار 'Black Lives Matter' نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید

دانیل باریک/گتی "سیاه زندگی از ماده" خیابان نقاشی دیواری است که به افتخار سی های صلح آمیز معترضین شهردار وا

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
painting-street-black-lives-matter
دانیل باریک/گتی

"سیاه زندگی از ماده" خیابان نقاشی دیواری است که به افتخار سی های صلح آمیز معترضین

شهردار واشنگتن روشن ساخته است که هر چقدر رئیس جمهور احساس, خیابان سی متعلق به مردم است. به طور خاص مسالمت آمیز معترضان شده اند که نشان دادن زیر جورج فلوید پلیس-تحریم قتل هفته گذشته است. صبح امروز شهردار موریل Bowser خود سفارش عبارت "Black Lives Matter" نقاشی در خیابان منجر به طور مستقیم به کاخ سفید و نقاشان بلافاصله کردم به کار.

"وجود دارد یک بحث این هفته در مورد که در خیابان این است که می گوید:" جان Falcicchio رییس ستاد برای شهردار توییتی. "شهردار Bowser خود می خواستم به آن را کاملا روشن است که این DC را در خیابان و به افتخار تظاهرکنندگان که [بودند] مسالمت آمیز اعتراض در روز دوشنبه."

عظیم بنر-مثل نقاشی دیواری دهانه دو بلوک از 16 خیابان یک خیابان که منجر به جنوب مستقیما به کاخ سفید است. هر یک از 16 پررنگ و زرد نامه دهانه به عرض محدود برای جلوگیری از ایجاد چشمگیر هوایی بصری.

صحبت از 16 خیابان در پایتخت یک بخش از آن — که نیز نشسته در مقابل کاخ سفید — در حال حاضر رسما به نام Black Lives Matter پلازا شهردار Bowser خود امروز اعلام کرد. یک خیابان سبز ثبت نام برای سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا امن شد به یک لامپ پست خارج از سنت جان کلیسا.

اگر کلیسای سنت جان, حلقه, زنگ, شما به احتمال زیاد با یادآوری این حادثه در روز دوشنبه که در آن نیروهای فدرال با استفاده از مهمات و اسپری فلفل در روز دوشنبه به پاک کردن معترضان مسالمت آمیز و راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گرفتن عکس در حالی که ناشیانه برگزاری مقدس و پس از رفتن داخل کلیسا.

Protester paint a giant Black Lives Matter sign on 16th street near the White House in Washington, DC, on June 5 2020.
دانیل باریک/گتی

ریاست اسقف مایکل کاری سر اسقفی فرقه متهم به تهمت استفاده از کلیسا و کتاب مقدس برای سیاسی اجبار در بیانیه ای به واشنگتن پست. "این کار انجام شد در یک زمان از صدمه دیده و درد در کشور ما و در عمل چیزی به ما کمک می کند یا به التیام ما" کاری نوشت. "پیامبر میکا آموخت که خداوند ما را ملزم به انجام عدالت و عشق و رحمت و راه رفتن متواضعانه با ما خدا است." به خاطر جورج فلوید برای همه کسانی که به غلط رنج می برد و به خاطر ما از همه ما نیاز به رهبران برای کمک به ما به " یک ملت تحت خدا با آزادی و عدالت برای همه است.'"

شهردار Bowser گام برای زندگی مهم جنبش شده اند ستایش در رسانه های اجتماعی اما او در مواجهه برخی از انتقاد از Black Lives Matter شبکه جهانی که اشاره به اقدامات به عنوان "نمایشی" و به نام پلیس اصلاحات.

Bowser خود خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم از صبح امروز در تمام درخواست حضور نظامی و فدرال اجرای قانون برداشت از سی ترکیب حداقل 5,800 سربازان و ماموران و افسران گرفته اند به خیابان های پایتخت.

"معترضین مسالمت آمیز است و شب گذشته اداره پلیس شهری را ندارد, تنها, دستگیری," او نوشت. "بنابراین من درخواست که شما برداشت همه فوق العاده اجرای قانون و حضور نظامی از واشنگتن"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب