دوچرخه سوار حملات کودک ارسال BLM پوستر در مریلند دنباله

ویکتور Stoddard/توییتر چند روز پیش یک دوچرخه سوار مورد حمله سه نفر با قرار دادن Black Lives Matter پوستر و

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
biker-attacks-kids-hanging-signs
ویکتور Stoddard/توییتر

چند روز پیش یک دوچرخه سوار مورد حمله سه نفر با قرار دادن Black Lives Matter پوستر و حادثه گرفتار در دوربین

در ژوئن 2, Maryland Police زمان به توییتر برای کمک در کمک به هویت یک دوچرخه سوار که در حمله سه نفر از جمله یک کودک برای قرار دادن پوستر در حمایت از زندگی مهم است. حادثه رخ داده در پایتخت هلال دنباله دار در نزدیکی Dalecarlia تونل در بتسدا در مریلند; و جیر شامل چند عکس از این مرد است که با پوشیدن یک رنگ نارنجی روشن کلاه و عینک آفتابی.

تصویری از حمله ای که به نظر می رسد آپلود ناشناس را نشان می دهد مرد چرخش به اطراف پس از یک زن به او گفت, "مرا تنها بگذارید!" او پس از آن در سکوت متهم در یک کودک و به عنوان او می آید و نزدیک به کودک, زن فریاد زد: "او را لمس کنید! او را لمس کنید! او هیچ چیز نیست. او را لمس کنید!" دیگر صدای مرد اضافه شده "او را به تنهایی ترک!" اما دوچرخه سوار ادامه داد: برای گرفتن کودک توسط بازو و پاره چیزی او را نگه داشتن از دست او در حالی که زن و مرد هر دو (احتمالا فیلمبرداری) التماس کرد با او به دور از دختر.

"این رو از دست" مرد فیلمبرداری اظهار داشت: به عنوان دوچرخه سوار بدون هیچ کلمه برداشت دوچرخه خود را و سپس شروع به شارژ در برگزاری این گوشی. این ویدئو به پایان می رسد پس از دوچرخه سوار می زند تلفن خارج از قربانی ،

در زمان انتشار این ویدئو مشاهده شده است تقریبا 25 میلیون بار به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر. حتی دادستان کل ایالت مریلند برایان Fosh ارسال شده از ویدئو در توییتر خود, درخواست های عمومی به اطلاع او اگر آنها تشخیص دوچرخه سوار. "اگر هر کسی می تواند شناسایی این مرد, لطفا اجازه دهید من می دانم (410-576-6300) و تماس با Montgomery County متحده وکیل جان مک کارتی" Fosh توییتی. سی شهردار موریل Bowser خود نیز ترجمه Fosh و خواسته توییتر برای کمک به مریلند پلیس شناسایی مظنون است.

در حالی که دوچرخه سوار یافت نشده است توییتر در مورد است. کاربر توییتر مریم Mulderrig شناسایی نوع دوچرخه مرد و متعلق به دنبال که در آن او ممکن است آن را خریداری کرده اند.

یک کاربر توییتر پیشنهاد استفاده از این دوچرخه سواری برنامه Strava چرا که دوچرخه سوار ممکن است ورود خود را ،

وجود دارد در حال حاضر قوی منجر شود که Fosh ارسال شده به توییتر در اوایل امروز. Fosh می پرسد توییتر به خودداری از نام بردن فرد به منظور جلوگیری از "آسیب رساندن به مردم بی گناه است."

مردم اصرار توییتر خود را به استفاده از تکنولوژی و منابع برای شناسایی ، توییتر هنوز به پاسخ می دهند. امیدوارم این دوچرخه سوار شناسایی شده است هر چه زودتر به جای بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب