کاری & Paxton طولانی-توقیف انگلیسی, عینک مارک, بازگشته است در کسب و کار

فقط در زمان برای مشتاقانه در انتظار فصل تابستان 100 ساله انگلیسی عینک متخصص کاری & Paxton است. اگر این نام

توسط ETELARESANKHABAR در 9 تیر 1399

فقط در زمان برای مشتاقانه در انتظار فصل تابستان 100 ساله انگلیسی عینک متخصص کاری & Paxton است. اگر این نام در نظر گرفتن این احتمال وجود دارد به دلیل نام تجاری توقیف در سال 1987. با وجود آن زمان خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم کاری & Paxton است که به عنوان یک سنگر و استحکامات از انگلیس و سبک به عنوان ادوارد خادم یا Turnbull & Asser. با پیشگام داستان از جمله حضور در توسط دوک ویندسور و یک پسر پوستر از Cockney با تکبر راه رفتن, نام تجاری داستان بی نظیر است در صفحات نوری تاریخچه.

خوشبختانه David Mason—که زنده کرده است تعدادی از خفته انگلیسی, برندها—اره کاری & Paxton بالقوه است. آن می پیوندد چشمگیر پایدار از برچسب های زیر میسون نظارت: Anthony سینکلر بود که شون کانری را خیاط در اوایل فیلم باند; آقای ماهی که پیراهن و لباس برای Mick Jagger و دیوید بویی و Motoluxe که دارای تخصص در به طور جدی دنج آلپاکا خرس عروسکی کت. نجات از ناپدید شدن به ابهام کاری & Paxton است که در حال حاضر در شرکت محترم.

"من در سراسر کاری & Paxton کامل حادثه حدود پنج سال پیش در حالی که تحقیق در مورد داگلاس هیوارد کسب و کار است که به تازگی بسته خود را درب" میسون می گوید Robb Report. او به یاد جنایت جست و خیز (و چندساله مردانه, touchstone) شغل ایتالیایی و متوجه شدم که عینک آفتابی Michael Caine می پوشد همان سبک میپوشید در هری پالمر فیلم در اوایل این دهه.

The new 'Yvan' frames, $225, the same style made famous by Michael Caine.

جدید 'Yvan' قاب $225 همان سبک معروف ساخته شده توسط Michael Caine. کاری & Paxton

فورا قابل تشخیص توسط شش ضلعی pinwork در اطراف خود لولا—جزئیات باقی می ماند که یک کاری & Paxton مشخصه—عینک موجب یک 007-ارزش کمی recon است. میسون می گوید که "در بیشتر تحقیقات من کشف کرد که یک جفت از عینک های عرضه شده برای این Ipcress File شد حراج کریستی را در سال 2006 و ساز بود کاری & Paxton. من بلافاصله تصمیم گرفت که این یک نام تجاری است که سزاوار به ارمغان آورد به زندگی است."

در حالی که کاری & Paxton جشن سده آن سال به این ریشه های آن را در واقع می توان به عقب و حتی بیشتر. قبل از سال 1920 با نام تجاری داد و ستد تحت نام Pickard & کاری که در سال 1876 تاسیس شد. "محصولات خود را نه تنها در بر داشت استفاده در جهان اپتومتری, اما همچنین در این برنامه گسترده تر از دقت لنز با تولید opera, عینکی, میکروسکوپ و بیشتر" میسون نظرات به شرکت نوآورانه روح و اشاره کرد که با نام تجاری به دست آورده چندین اختراع ثبت شده در طراحی.

The Duke of Windsor wearing Curry & Paxton in 1953; the new Paul sunglasses, $200.

دوک ویندسور پوشیدن کاری & پکستون در سال 1953; جدید 'پل' عینک آفتابی $200. کاری & Paxton

توسط 1940s کاری & Paxton تکامل یافته بود به طور قابل توجهی داشت و بسیاری از کارخانه ها و دفاتر در سراسر بریتانیا. آن را در اطراف این نقطه است که آن را شروع به تولید عینک دست ساز که اتفاق افتاده است به چشم گرفتن از دوک ویندزور—معروف فهیم tastemaker و گوسفند سیاه و سفید از خانواده سلطنتی—که آنها عطا سلطنتی حکم چنین بود که علاقه خود را. برای ماسون هر چند یک مزیت بزرگ آمد در کشف "این شرکت در پشتیبانی از تلاش های جنگ و پس از جنگ توسعه رایگان و تجویز عینک برای خدمات بهداشت ملی." این دوره در برند تاریخ که او به نظر می رسد بازگشت با غرور و افتخار.

خروس بزرگ دیدم کاری & Paxton به دست آوردن وضعیت فرقه با Michael Caine حمایت از Yvan فریم در هری پالمر سه گانه و شغل ایتالیایی حماسه (و در حالی که gadding لندن در مورد صفحه نمایش خاموش). مانند بسیاری از میراث های انگلیسی, کسب و کار است که سرآمد در قرن 20 کاری & Paxton زنده نمی ماندند جهانی بوم از سال 1980. اما خوش شانس برای زندگی در هزاره جدید با نام تجاری است و دوباره ظهور صدمه ندیده است.

The new 'Grace' frames, $188; an archival pair that featured on the cover of Tatler in 1959.

جدید 'گریس' قاب $188; یک آرشیوی جفت که برجسته بر روی جلد Tatler. کاری & Paxton

جدید سده مجموعه شامل یک تعداد انگشت شماری از کلاسیک قاب مانند Yvan الکس و پل است که حفظ خود را درخواست تجدید نظر بی انتها. نام تجاری حتی همکاری با فوق Motoluxe در دو جفت از سمت سپر برای فریم های ورزشی و در عین حال ظریف و سبک است که در حال نزدیکی-نسخه یکسان از دو 100-year-old archive مدل های. وجود دارد, زنان, سبک, بیش از حد—به لطف فریم تکرار یک جفت کاری & Paxton عینک آفتابی فرسوده در پوشش Tatler در نوامبر سال 1959.

با یک قرن در پشت آن چه کاری & Paxton را 100 سال آینده چگونه است ؟ خوب با توجه میسون موفقیت با احیای انگلیسی, مارک, قالب برای موفقیت در حال حاضر تعیین شده است. "هدف برای کاری & Paxton بسیار مشابه به عنوان مارک های دیگر است که من با کار است که برای بازگرداندن نام—و فراتر از آن—شکوه سابق خود را و اجازه می دهد مشتریان به انجام بیش از به سادگی خرید یک محصول...آنها دستیابی به یک قطعه از تاریخ است." آیا شما بیشتر تراز وسط قرار دارد به یک عضو از خانواده سلطنتی یک, playboy شرق-Ender و یا در جایی بین این دو کاری & Paxton برخی از طبقه فریم به ورزش در این تابستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن