COVID-19 می توانید PPD بدتر برای برخی از مادران


postpartum-depression-1
مامان ترسناک و تاتیانا Antusenok/گتی

من در خانه با کودک جدید من برای دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آخرین باری که من در سمت چپ خانه برای هر چیزی غیر از مواد غذایی برای دختر من دو ماه سلامتی بررسی کنید. من تا به حال همه سه تا از بچه ها در دو, و هنگامی که ما به خانه شوهر من به نام اجازه دهید من می دانم که او نگران شدن در مورد COVID-19. او فکر کرد که بهتر خواهد بود اگر ما شروع به خودمان داوطلبانه انزوا و من موافقت کرد. در کل کشور بود که در برخی از سطح از مستند, و آن را که راه را از زمان.

وقتی که من می گویند من فراتر از خوش شانس به انجام خوب من واقعا معنی هر کلمه در. این زمان در اطراف من سلامت روان بوده است بسیار پایدار است. اگر این بیماری همه گیر به حال اتفاق افتاده است که یکی از اولین من دو بچه کوچک بودند من می خواهم به سرعت شده اند در بحران است.

من رنج می برد با مواج پس از زایمان اضطراب و متوسط افسردگی پس از زایمان برای نزدیک به شش ماه پس از تولد هر یک از پسران است. این نوع از انزوا را املای فاجعه برای من سلامت روان به خصوص پس از تولد پسر دوم من.

حتی با سطح عادی از حمایت من خیلی سخت بود بعد از, داشتن فرزند دوم من. من ماهر در تظاهر به خوب و هیچ کس واقعا درک عمق افکار مضطرب است. من صرف ساعت از روز من تصور بدترین حالات و تلاش برای آماده سازی خودم برای چگونه من می خواهم آن را اداره کند. بدترین کابوس احساس اجتناب ناپذیر است. من در یک زندان در ذهن من احاطه شده توسط صدای خود من به من گفتن که بچه من بود و نه من را نگه دارید و من باید خودم آماده برای بدترین. زمانی که من تلاش خواهم که حفظ ارتباط من با دنیای خارج نگه داشته من عملکرد. خانواده من و دوست دختر من نگه داشته من شناور تا زمانی که من سالم بود دوباره.

داشتن یک نوزاد بسیار استرس زا برای هر کسی است. خانه آوردن یک نام تجاری جدید نوزاد در طول زمان مملو از ترس و عدم اطمینان است و دیگری سطح سخت است. COVID-19 است همه ما در خانه و بسیاری از زنان برای مراقبت از خود را با نام تجاری جدید عزیزم بدون انتظار در فرد کمک کند. این یک طوفان کامل برای افسردگی پس از زايمان و پس از زايمان اختلالات خلقی است.

هنگامی که زنانی که حامله هستند و در حال حاضر تصور خود را در نوزادان آنها بر این باور بودند که آنها را تحویل در جهان می دانستند. در عوض, آنها, آوردن کودکان خود را به یک دنیای جدید که در آن دایره پشتیبانی که در حالت ایده آل را احاطه کرده یک مادر جدید است که آشکارا وجود ندارد.

این جهانی COVID-19 همه گیر به این معنی است که بسیاری از مادران هستند که مبتلا به اختلالات خلقی پس از زایمان باید برای انجام این کار در خانه بدون معمول خود را با پشتیبانی در محل و سنتی دیگر اعمال می شود.

در علاوه بر این به دنبال مراقبت های پزشکی و بررسی داروها و درمان زنانی که مبتلا به اختلالات خلقی پس از زایمان معمولا تشویق به دنبال کمک به بچه ها ما از اعتماد اعضای خانواده و دوستان است. ما پزشکان معمولا به ما بگویید که این مهم است که ما ترک خانه های ما به طور منظم برای یک تغییر از مناظر. آنها می خواهم ما را تشویق به حفظ یک روال است که اجازه می دهد تا برای برخی از ثبات در غیر این صورت با نام تجاری جدید.

کسانی که پیشنهادات نیست عملی در حال حاضر. جدید بچه ها و نوزادان خود را در حال امن ترین از این ویروس در صفحه اصلی–اما خود قرنطینه و فیزیکی فاصله است نه لزوما امن برای مبارزه مادر در سلامت روان.

در مصاحبه با امروز پدر و مادردکتر سامانتا ملتزر-برودی مدیر دانشگاه کارولینای شمالی مرکز برای زنان اختلالات خلقی اذعان کرد که این انزوا و استرس از این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به تشدید افسردگی و اضطراب در حال حاضر برای مبارزه جدید ،

او می گوید “این واقعیت که این بسیار استرس زا این واقعیت است که آن را بسیار مخل به زندگی مردم است محدود به منفی سلامت روان عواقب آن برای مردم ، ما در حال حاضر شاهد است که به خصوص برای ما جمعیت های آسیب پذیر مانند پری ناتال زنان است.”

جدید بچه ها احساس زیادی قابل درک غم و اندوه در حال حاضر. این چیزی است که ما تصور برای ما بچه ها دوران کودکی است. من می دانم که من اصلا انتظار این است. من تصور یک بهار پر از فیلم شب در بهترین دوست من در حیاط خلوت. در ذهن من خواهد بود به تماشای من بهترین دوستانمان جمع شدن دخترم به نوزاد خود را حل کنند. تمام کودکان و نوجوانان خواهد بازی تگ و پرش در ترامپلاین.

در عوض من رو روز به روز از همان صندلی rocking همان چهار دیوار و یک ذهن پر از عدم قطعیت است. داشتن یک نوزاد فقط قبل از جهان سقوط از هم جدا شده است واقعا برای من سخت.

مادران که باید تحویل داده و پس از همه گیر شروع باید یک مجموعه بزرگتر از چالش است. آنها به احتمال زیاد با توجه به تولد تجربه آنها تصور از دست رفته فرصت برای معرفی کودک خود را به دوستان و خانواده خود را و احساس یک حس عمیق از دست دادن. بسیاری از آنها می تواند در مواجهه با بی ثباتی مالی و از دست دادن شغل. این است که بسیار غیر معمول و قریب به اتفاق هم به یک مادر جدید.

بنابراین آنچه می تواند ما را کمک کند ؟

ما باید مراقب باشند در مورد ما مادران جدید در حال حاضر. حمایت جامعه ممکن است نگاه متفاوت از آن معمولا می کند اما مهم تر از همیشه.

این مهم است برای همه ما آشنا خودمان را با علائم و نشانه های افسردگی پس از زايمان و اختلالات خلقی است. ما نیاز به نگه داشتن چشم در مادران جدید است. ما با تمام توان در خانه های ما برای حفاظت از جمعیت هایی که آسیب پذیر هستند به COVID-19. در حالی که ما در اینجا ما باید به یاد داشته باشید مادران جدید که آسیب پذیر هستند در حال حاضر بیش از حد.

مشاهده این پست در Instagram

چگونه اغلب افسردگی پس از زايمان علائم رخ می دهد چه مدت آنها گذشته و چه شدید که احساس می کنند می تواند برای هر فرد متفاوت. علائم افسردگی پس از زايمان شبیه به علائم افسردگی, اما همچنین ممکن است شامل بالا☝🏽 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📊افسردگی شایع و بیماری های جدی. یک CDC مطالعه (Zhou et al., 2019) نشان می دهد که حدود یک 1 از 10 زنان در ایالات متحده تجربه علائم افسردگی… ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📊برآورد از تعداد زنان مبتلا به افسردگی پس از زايمان متفاوت با سن و نژاد/قومیت. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🤷🏽♂️آنچه در مورد پدران؟!… با توجه به 2010 مطالعه با استفاده از داده ها از سال 1993 تا 2007 حدود 4 درصد از پدران تجربه افسردگی در 1 سال بعد از تولد کودک. این است که آینده منطقه از پژوهش. جوان پدران کسانی که با سابقه افسردگی و کسانی که دچار مشکلات مالی شد و به احتمال زیاد به تجربه افسردگی… ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #PPD #ppdawareness #ppdsurvivor #the4thtrimester #postpartumdespression #postpartumsymptoms #knowledgeispower #healthpsychologist #تحقیقات #cdc #حامله #dadsofinstagram #dadsmatter #dadsmatter #newdad #dadsofinsta #depressionawareness #fathersmatter #momandbaby #تحقیقات #whattoexpectwhenyoureexpecting #whattoexpect #firsttrimester #secondtrimester #thirdtrimester #prenataldepression

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سلامت دانشمند|دانشجوی دکتری (@بهداشت.دانشمند) در

شما نمی توانید به ارمغان بیاورد جدید مادر یک غذای مرکب از گوشت وارد و پیشنهاد برای انجام یک بار از لباس های شسته شده. شما نمی تواند نگه داشتن کودک در حالی که با مادر, دوش, دوش گرفتن یا می خوابد. اما شما می توانید قطره که غذای مرکب از گوشت وارد بر آستان او و تنظیم زمان برای صحبت یا چت تصویری.

شما می توانید تجمع مادر سرباز است. مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک چرخش برنامه از مردم را به انجام یک بررسی سریع در هر روز به مطمئن شوید که او خوب است.

پیشنهاد خود را به انجام خرید مواد غذایی.

بیان منافع واقعی خود را در عکس ها و داستان در مورد کودک خود را به طوری که او می داند که جهان فراموش نکرده او را با نام تجاری جدید علاوه بر.

مطمئن شوید که فاصله بین شما و مادران جدید در زندگی فیزیکی است نه احساسی. در دسترس خواهد بود به عنوان یک منبع کمک در هر راه شما می توانید.

و فراموش نکنید که مادران با نوزادان. بچه ها به احتمال زیاد به توسعه پس از زايمان افسردگی یا دیگر اختلالات خلقی در هفته به طور مستقیم پس از زایمان, اما با توجه به آمریکایی بارداری ارتباط افسردگی پس از زایمان می تواند وارد یک تاخیر هر زمان در سال اول و یا فقط فراتر از آن.

مادران جدید: اختلالات خلقی پس از زایمان شایع است و چیزی در حدود شرمنده. آنها می توانند طیف وسیعی از چند روز از “baby blues” به جدی و ناگهانی اضطراری بحران نیاز به یک تماس 911. در این خصوص تلاش شما حتی بیشتر احتمال دارد به این مبارزه. اگر شما در پیدا کردن سلامت روانی خود را شروع به رنج می برند کمک در دسترس وجود دارد و شما سزاوار به سالم. شما می توانید از طریق این.

اگر شما یا کسی که شما را دوست دارم در حال مبارزه با یک پس از زايمان افسردگی یا اختلال در سلامت روان, لطفا تماس با پشتیبانی پس از زایمان بین المللی در 1-800-944-4773 یا متن 503-894-9453.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>