وبلاگ خواندن متون خنده دار از بچه ها به افتخار روز مادر

Jimmy Kimmel Live وبلاگ مانند Gwyneth Paltrow, Emily Blunt, و, Will Arnett, خواندن برخی, بسیار, مادر, مانن

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
mom-texts
Jimmy Kimmel Live

وبلاگ مانند Gwyneth Paltrow, Emily Blunt, و, Will Arnett, خواندن برخی, بسیار, مادر, مانند متون از خود بچه

آن را تقریبا روز مادر — یک زمان به جشن می گیرند که باعث می شود مادران ما منحصر به فرد است. یکی از راه های آنها نیست منحصر به فرد آن است که مقدار زیادی از چیزهای عجیب و غریب آنها در متن ما. ترک آن را به جیمی کیمل برای پیدا کردن افراد مایل به اشتراک گذاشتن برخی از متون آنها از مادران خود به ما یادآوری می کنند که ما به تنهایی نیست.

آخرین قسط در جیمی کیمل مادر متن بخش به ما می دهد شادمهر مانند Gwyneth Paltrow, Will Arnett, Lakeith Stanfield, Elle Fanning, January Jones, Ben Schwartz, دان, لیمو, Renee Zellweger, امیلی بلانت و Aidy برایانت های متن پیام آنها را دریافت کرده ام از خود ، این یک یادآوری ملایم برای همه ما چه شگفت انگیز بچه می شود و چه بسیار بسیار دقیق متون خود را (که شده است باید تماس های تلفنی) می توانید دریافت کنید. من به دنبال مادر خود, Elle Fanning.

"اکثر مادران به عنوان ما می دانیم و عشق به متن تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها عشق را به ترک طولانی صوتی," کیمل گفت. "پس از گذشته چند ماه قبل از این ویروس ما سوار زیرزمینی ما شده است و درخواست ما مهمانان مشهور به جزئیات واقعی پیام های متنی از زنان که آورده آنها را به این جهان نتیجه این است: مادر متون."

این ویدئو شروع می شود با Gwyneth Paltrow خواندن یک متن از مادرش, Blythe Danner. او آن را می خواند تا کاملا مانند مادر خود را شما می خواهم قسم Danner بود که خواندن آن خودش است. "من و مادرم در حال همسایگان در لانگ آیلند بنابراین گاهی اوقات من یک متن مثل این 'من آمده شنا ؟ من استخر 72 burrr. لازم نیست به غذا خوردن. من مقدار زیادی. در واقع رفتن برای پیاده روی. شاید فردا. هیچ خوب است. من تغییر ذهن من. نمی خواهم خیس کنید.'" با تشکر از شما برای این سطح از جزئیات.

"من پیامک مادر من به تازگی" Arnett گفت: بعدی. "چه با شما بچه ها ؟ و او پاسخ داد: "ما در حال تماشای 'تاج' چه با شما؟؟,'" و اضافه میکند: "'ما می توانیم با استفاده از دکمه مکث.' من را فراموش کرده است که شما می توانید با استفاده از دکمه مکث." این شبیه به مادرم متون به من گفتن به "نوار" چیزی برای او.

Lakeith Stanfield مادر پیامک او در مورد برخی از سایه burritos و من واقعا معتقدم که "طبقه burritos" را تبدیل به یک چیزی که در حال حاضر. "'من دختر خانه فروش burritos اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهید یک'" از دریافت ستاره مادر مشترک همراه با یک عکس از کسی که ساخت burritos. "Lmao تکواندو" او پاسخ داد. "جهنم" nah! او makin آنها سگ در fLO!!!!!?'"

ال فانینگ, از سوی دیگر, دریافت, یک رمان از یک متن است که هر مادر نگرانی در مورد بچه های خود را در وسط شب که فقط استفراغ به تلفن خود را. ""فقط یک یادآوری هرگز تا به حال شیرجه رفتن به استخر شنا دوره و یا به یک اقیانوس یا دریاچه همیشه, همیشه,'" برگرفته مادر آغاز شد. ""بدون توجه به آنچه!!! شما نمی توانید با تکیه بر کسی گفت: آن را امن و یا تفکر است که آن را به اندازه کافی عمیق. اقیانوس باید میله های شن و ماسه که نگاه عمیق اما واقعا تا به مچ پا خود را. فقط در مراحل و یا لیز خوردن در پایین خود را به آرامی,'" او اخطار می دهد.

پس از چند مطلب خنده دار, متن امیلی بلانت شروع به خواندن مادر او را که ظاهرا او را "boop." ""عزیزترین boop. جالب روز در اینجا. شد و دارای حق اعمال یک دستی کوچک خلاء بر روی پله ها دیروز" او آغاز شد. "از دست رفته جای پای من افتاد عقب خلاء چرخید و سقوط بر روی بازوی من و سپس بر روی کل طبقه'" مادر او نوشت. "'من اعدام برخی از مرتب کردن بر اساس از مفصل گردنده نیمه راه از پله ها پایین و نزدیک به دنبال آن بینی اما موفق به کلاچ این bannisters. فکر بازوی من شکسته شد اما فقط به شدت کبود.'"

البته Aidy برایانت مادر است هر مادر در تلاش برای دفاع از فرزند خود افتخار. برایانت توضیح داد که یکی از skits ضربه رو به صورت دیگری در نشان دادن تازگی و هنگامی که مادر او را متوجه او texted او "که آخرین طرح گه خوردند." برکت دهد.

روز مادر مبارک آخر هفته به همه سریع انگشتی, مادران وجود دارد. ما شما آن را دوست دارم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب