قوانین دادگاه که عکس ارسال شده در Instagram را می توان آزادانه به اشتراک گذاشته

معمولا هنگامی که با استفاده از یک عکس گرفته شده توسط شخص دیگری آن را مودب به اعتباری که در آن اعتباری است که ب

توسط ETELARESANKHABAR در 31 فروردین 1399
معمولا هنگامی که با استفاده از یک عکس گرفته شده توسط شخص دیگری آن را مودب به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت و به طور کلی بهتر است به درخواست برای اجازه ، اما سوال این است که آیا این اعمال برای تمام سیستم عامل? یک تفاوت وجود دارد اگر شما به اشتراک گذاشتن یک عکس ارسال شده در Instagram در مقابل یک عکس گرفته شده از عکاس وب سایت ؟
تبلیغات

به گفته های اخیر حکم دادگاه وجود دارد که عکس های ارسال شده بر روی Instagram خیلی بازی منصفانه. این است که بر اساس یک طرح دعوی در دادگاه بین عکاس حرفه ای استفانی سینکلر و وب سایت Mashable که در آن دوم تعبیه شده یک عکس سینکلر تا به حال نوشته شده بر روی Instagram.

داستان می رود مثل این: Mashable تا به حال کنار هم قرار دادن یک مقاله و خواسته سینکلر اجازه استفاده از یکی از عکس های خود را و به پیشنهاد او 50 دلار برای آن است. سینکلر کاهش یافته است اما Mashable جلو رفتم و شامل عکس او به هر حال آن را انجام داده بود در راه با تعبیه سینکلر Instagram پست به این معنی که Mashable نیست میزبان عکس خود را بر روی سرور های خود را.

به گفته قاضی دادگاه منطقه ما Kimba چوب "در اینجا [سینکلر] اعطا Instagram حق sublicense عکس و Instagram معتبر اعمال که حق با اعطای Mashable یک sublicense برای نمایش عکس است." به اندازه کافی جالب توجه این است که یک تناقض حاکم بر یک جداگانه مورد چند سال پیش.

قبلا وجود داشت مشابه اختلاف با احزاب مختلف اما نیویورک بود به حکم قاضی فدرال در حمایت از عکاس این ادعا که وب سایت می تواند در قبال استفاده از عکس های جاسازی شده.

چوب می افزاید: "بدون شک Instagram تسلط از عکس - و-فیلم های رسانه های اجتماعی همراه با گسترده انتقال حقوق که Instagram مطالبات از کاربران آن بدان معنی است که شاکی معضل یکی واقعی است. اما با ارسال این عکس به مکان Instagram حساب شاکی او را انتخاب است. این دادگاه نمی تواند او را از توافق او ساخته شده است."

در زمینه عکس و تصویری. بیشتر بخوانید درباره Instagram و قانونی است. منبع: hollywoodreportertinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب