مقایسه درد و رنج خوب است برای هر کسی

مامان ترسناک و آریل Skelley/گتی تقریبا همه من می دانم این است که حداقل یک کمی بی قراری و ناراحت کننده در حا

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399
comparitive-suffering
مامان ترسناک و آریل Skelley/گتی

تقریبا همه من می دانم این است که حداقل یک کمی بی قراری و ناراحت کننده در حال حاضر. بسیاری از ما درد و رنج از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس آیا که درد و رنج فیزیکی و عاطفی و مالی و یا کمی از هر یک. این دوره از انزوا که در ابتدا شبیه به آن را به چند هفته کشیده تا به در و در. هیچ چیز طبیعی است برای بسیاری از ما نشده است.

این سخت است. من آرزو می کنم من می تواند به بازگشت به زمانی که من می تواند زندگی من بدون هیچ گونه نگرانی در مورد یک نام تجاری جدید گاهی اوقات ویروس کشنده به طور بالقوه ravaging ما سیستم بهداشت و درمان و یا مشمئز کننده کسی که من دوست دارم.

دانستن که مردم دیگر در حال صدمه زدن به بدتر از من ممکن است قرار دادن همه چیز در چشم انداز گاهی, اما آن را به ارمغان می آورد من هیچ راحتی. جهان پر است از عزاداری در حال حاضر. جمعی غم و اندوه جهان است که احساس می افزاید: به من سنگینی. من نفرت را به دیدن هر کسی که رنج می برند. همدلی بخشی از بار عاطفی این زمان دشوار است. گاهی اوقات من حتی احساس می کنم کمی از گناه برای خود من سلامت و ثروت خوب است.

اما این تنها جایی که ما در حال حاضر. من نمی توانم آن را تغییر دهید. COVID-19 یک واقعیت است و ما خواهد بود با سوار کردن این بیماری همه گیر تا زمانی که چیزی تغییر میکند. این تنها راه آن است. تقریبا همه در حال رفتن را از طریق چیزی دشوار است.

بیایید سعی کنید به یاد داشته باشید که زمانی که ما شروع به بازی این بازی های روانی که مقایسه ما خود درد و رنج به هر کس دیگری.

مقایسه درد و رنج نیست و خوب برای هر کسی است. سطح ما را از ناراحتی و یا به چالش کشیدن است و نه بیشتر یا کمتر معتبر بر اساس آن در مقایسه با شخص دیگری.

من به تازگی نوشت که من از دست رفته من مادر به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای او نمی تواند سفر به بود با من در روز مادر. ما دیده نمی شود هر یک از دیگر در تقریبا شش ماه است و هیچ پایانی در چشم. من اذعان چقدر خوش شانس هستم که او زنده و سالم است اما بیان شده که ما برنامه نمی شود از هم جدا برای این و من فقط او را از دست ندهید.

یک نفر پاسخ با "بو هو. بحث من در زمانی که مادر خود را مرده است."

این نوع از نگرش است که بی اعتنا بی ادب و غیر ضروری! البته من خیلی خیلی غمگین اگر مادر مرده بود! من حتی گفت تا!

اما این بدان معنا نیست که من نمی تواند یک کمی غم انگیز است که من نمی دانم وقتی که من قادر خواهید بود برای دیدن او دوباره.

شما می توانید غمگین بدون اینکه غم انگیزترین. این همه یا هیچ چیز. "کمی غمگین" یک چیز است.

وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. این یک رقابت است. به خصوص در حال حاضر.

بسیاری از ما خوب و قوی سپاسگزار افرادی که فقط در تلاش برای آن را از طریق این bonkers فصل ما هرگز قبل از.

شما لازم نیست که یک تعهد برای به حداقل رساندن خود به خود غم و اندوه و اضطراب از آنجا که "این می تواند بدتر شود."

من می توانم فکر می کنم از چیزهایی که احساس می کنم بدتر برای من شخصا از همه گیر جهانی است, اما این به آن معنا نیست که من نمی تواند ترس و ناراحت کننده در حال حاضر. همچنین این معنا نیست که کسانی که همه چیز عینی بدتر است. این فقط احساس من و احساس واقعیت هنگامی که شما در وسط با آنها زندگی می کنند.

شما مجاز به احساس ضعف و غم و اضطراب افسرده و عصبانی است.

شما هرگز زندگی می کردند از طریق هر چیزی شبیه به این در مقیاس جهانی و آن را عادی و قابل فهم برای شما به احساس وزن پایین آن است.

ما این کار را انجام نمی با احساسات مثبت است. شما تقریبا می بشنوند هرگز کسی می گویند, "من خیلی خوشحال هستم که در حال حاضر, اما من می دانم که من واقعا نباید جشن می گیرند. این می تواند بسیار بهتر است."

ما همه می توانند تشخیص دهند که خوشبختی نسبی است. هر فرد احساس می کند در سطوح مختلف از شادی بر اساس تجربیات شخصی ما. اگر شما نمی گویند آن را در مورد خوشبختی, شما لازم نیست که به آن می گویند در مورد درد.

شما باید یک راست به احساس وزن کامل از هر نوع چیز سخت زندگی پرتاب راه خود را بدون قرار دادن آن در یک مقیاس بعدی به شخص دیگری مبارزه است.

البته این مهم به "جزئیات اتاق." در حال حاضر من نمی خواهد راه رفتن را به کسی که از دست عزیزان با توجه به این رمان coronavirus و شکایت در مورد اضطراب من, تنهایی و یا تب کابین. است که می تواند دیدنی و جذاب عدم خود آگاهی اجتماعی درک و شفقت است. من می دانم که یک فرد است که در وسط و اندوه عمیق است نه حق مدیره صدایی برای من استرس است.

اما این بدان معنا نیست که هیچ وقت درستی یا جایی برای من به بحث در مورد احساسات خود من. در امن محافل دوستان و عزیزان من آزادانه صحبت می کنند. این مهم است که یک محل به صدای ما مبارزات و هر کس حق دارد برای انجام این کار است.

آیا من اشتباه نمی کنید: شما می توانید (و باید!) کاملا اذعان راه هایی که درد و رنج خود را می تواند مخل به زندگی خود را و یا بیشتر عمیقا دردناک است. من فکر می کنم این واقعا مهم است که به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است.

مهم است به رسمیت شناختن این راه هایی که شما رنج می برند نیست. آن را حتی خوب بود خدا را شکر برای در امان بودن کسانی که به طور خاص بار. آن را خودخواه سپاسگزار برای چیزهایی است که هنوز هم در سمت راست بالا در جهان است که احساس می کند به طوری وارونه است.

احساسات خود را مهم است. شما ماده است. حتی اگر شما فکر می کنم راه خود را به زندگی می تواند بدتر در حال حاضر آن را خوب برای شما را به احساس مانند آن را بسیار بد در حال حاضر.

این مهم است که شما اذعان به این که شما در حال صدمه زدن و به دنبال حمایت شما نیاز دارند. مقایسه درد و رنج نمی کند و از آن زمان به پخش این رقابت ها به بقیه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن