دسته کوچک موسیقی جاز-آموزش ممکن است 'طبیعی' به صورت مدرسه در سال آینده

مامان ترسناک و Mayur Kakade/گتی من کار در دانشگاه ایالتی اورگان و ما کشيش فقط منتشر شد یک برنامه خلاصه ای ب

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
combo-learning-1
مامان ترسناک و Mayur Kakade/گتی

من کار در دانشگاه ایالتی اورگان و ما کشيش فقط منتشر شد یک برنامه خلاصه ای برای بازگشایی در پاییز — و من صادقانه از آن است که دقیقا آنچه که من انتظار می رود. وجود دارد این ساده و بی تکلف بخشی از من است که فرض شده بود و زندگی به حالت عادی بازگشت سقوط می آیند و من به همراه همکاران من را سرگردان بر روی پردیس در ماه سپتامبر چت در مورد کلاس ها و دانش آموزان همه ما احساس ما dodged گلوله. اما آنچه در آن به نظر می رسد سقوط ممکن است نگاه مانند (حداقل چیزی که دانشگاه ایالتی اورگان در حال حاضر پیش بینی) است که ترکیبی از آموزش از راه دور و حضوری یادگیری همه آن را در تلاش برای آموزش دانش آموزان در حالی که همچنین ارائه به اندازه کافی فضای ساختمان مناسب اجتماعی فاصله.

آنچه اتفاق می افتد در دانشگاه ایالتی اورگان نیست که بسیار متفاوت از آنچه در جریان است در سراسر کشور. با توجه به NPR, بازگشایی مدارس را نمی خواهد به آسانی به عنوان باز کردن درب به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 است که هنوز هم یک تهدید. و هنگامی که شما عامل در اجتماعی, فاصله, همه چیز خوب و پیچیده و حتی با ساده ترین توابع.

برای مثال نگاهی به حمل و نقل است. در ماه نوامبر فقط قبل از زندگی ما را تغییر داد, من با دختر من کلاس مهد کودک برای دیدن یک بازی. من سوار این اتوبوس با تمام بچه ها و من در واقع با ارسال یک متن به همسرم که خواندن "این اتوبوس بوی مانند یک ویروس است." یک اتوبوس مدرسه وجود دارد که فضای کافی برای نگه داشتن دو پا و دور از کسی اجازه دهید به تنهایی شش فوت است. بنابراین این به این معنا مدارس در حال رفتن به نیاز به اجرای بیشتر اتوبوس به طوری که کودکان می تواند به گسترش است ؟ و یا پدر و مادر برای رفتن به انتظار برای رها کردن فرزندان خود را بدون در نظر گرفتن برنامه کار? بدون شک مدارس در حال پرسیدن این سوالات در حال حاضر.

آنچه اکثر مدارس به دنبال ترکیبی از آموزش مجازی و کلاس های آموزش — و دقیقا چه آن را مانند نگاه بستگی به مدرسه و نیازهای کودکان. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در این هفته اعلام کرد که دولت کار خواهد کرد با بیل و ملیندا گیتس به "reimagine مدارس." بنیاد حمایت طیف وسیعی از نوآوری های فن آوری در آموزش و پرورش است. این همه به نظر می رسد نشان می دهد که سال تحصیلی آینده فرزندان ما نخواهد بود یادگیری از خانه تا آنجا که آنها در حال حاضر, اما هنوز هم بسیار بیشتر از آنها در پاییز گذشته.

Students Learning via Computer at Home
RichLegg/گتی

من می خواهم بچه های من در مدرسه. مانند بسیاری از پدر و مادر من خسته از تلاش برای آموزش آنها را در حالی که همچنین تلاش برای مدیریت کار من تعهدات. من خوشحال به آن را به عنوان طولانی به عنوان آن را نگه می دارد بچه های امن و جلوگیری از گسترش COVID-19 اما آنچه اکثر مدارس نشان می دهد احساس می کند به من مانند مجموعه ای از چرخ دنده ها که در حال رفتن به برنامه ریزی زندگی ما حتی پیچیده تر بعد از این سال.

به حالت آشکار بسیاری از ما با تکیه بر مدرسه و مهد کودک در حالی که ما در محل کار. اما اجازه دهید بگویم که کلاس ها مبهوت: برخی از کودکان و نوجوانان حضور در جمعه و شنبه در حالی که دیگر کودکان و نوجوانان با حضور چهار شنبه و پنج شنبه و دانش آموزان با نیاز و همچنین حضور در روزهای جمعه. اجتماعی فاصله می توان این راه را با در دسترس فضای کلاس درس در اکثر مدارس. در این روز که در آن دانش آموزان در کلاس آنها را به یادگیری از راه دور. در حالی که به حداکثر رساندن ایمنی آن را ایجاد یک ظرف غذا برای کسانی که از ما انتظار می رود برای رفتن به محل کار از دوشنبه تا جمعه.

رفتن به NPR داستان در مورد این موضوع برخی از مدارس با توجه به دانش آموز نیاز به جای تغییر برنامه زمانی که اولویت فضای کلاس درس. دانش آموزان در کلاس های آموزش و پرورش برای مثال اولویت داده خواهد شد هنگامی که آن را به می آید چهره به چهره آموزش. اما البته مدارس نه تنها به دنبال در دانش آموزان از طریق علمی لنز. آنها همچنین به دنبال دانش آموزانی که دچار تروما پس از از دست دادن یک عضو خانواده همراه با کسانی که در خطر خشونت خانگی در خانه است. آن دسته از دانش آموزان نیز اولویت داده می شود به طوری که آنها می توانید دسترسی به مدرسه-تامین خدمات مشاوره.

شماره یک اولویت در همه از این است که فرزندان ما نگهداری ایمن و انجام این بدان معناست که مجموعه ای از چرخ دنده ها که هنوز در حال تراز وسط قرار دارد. شانس هستند آنها کامل نخواهد بود — به دور از آن در واقع. ترکیبی از در کلاس و آموزش از راه دور این است که ما در آینده قابل پیش بینی به عنوان مدارس سعی کنید به حرکت به تغییر چشم انداز آموزش کودکان در سایه یک بیماری همه گیر. پدر و مادر خواهد بود نا امید در تلاش برای ایجاد آن کار بدون شک در مورد آن است. و شانس هستند که هر چه توافق در پاییز احتمالا تغییر زمستان.

اما اگر آن را هر گونه تسلی این را در نظر بگیرید: به نظر می رسد مانند من چشم و کودکان در یادگیری شد از خانه در حالی که من و همسرم مشغول به کار بودند از خانه و دنیای اطراف ما را به جهنم رفت. من مطمئن هستم شما احساس همان. به عنوان ناراحت کننده آن تمام شده است هر چند من می خواهم به فکر می کنم که خانواده من است متناسب با این وضعیت جدید. آن را بمکد و من آن را دوست ندارم اما ما اقتباس کرده اند. و به عنوان چیزهایی تغییر در پاییز ما را مجبور به انطباق با یکی دیگر از جدید عادی: دسته کوچک موسیقی جاز-آموزش.

به نحوی ما را در این کار من به شما اطمینان دهم.

اما ما هنوز مجاز به شکایت در مورد آن کمی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن