ارسال بچه خود را به مهد کودک احساس می کند مانند یک غیر ممکن است تصمیم در حال حاضر

مامان ترسناک و Johner تصاویر/گتی پس از چهار ماه در خانه با فرزندان ما بسیاری از ما پدر و مادر بیش از آماده

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399
Kindergarten-Feels-Like-An-Impossible-Decision-1
مامان ترسناک و Johner تصاویر/گتی

پس از چهار ماه در خانه با فرزندان ما بسیاری از ما پدر و مادر بیش از آماده به ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه. هیچ چیزی در مورد چند ماه گذشته بوده است و آسان بر روی هر کسی و همه ما احساس فرسودگی شغلی. ما نیاز به بازگشایی مدارس. اما ما همچنین می دانیم که آن را امن نیست. و با بسیاری از ما تمایلی به قربانی کردن سلامت و رفاه فرزندان و خانواده هر کس در تلاش است با این ایده از فرستادن آنها به مدرسه است. بسیاری از والدین واقعا مبارزه با فرستادن کودکان خود را به مهد کودک برای سال اول خود را از مدرسه با بسیاری از عوامل ناشناخته.

هنگامی که پسر من شروع مهد کودک در ماه اوت سال 2019 من تا به حال هیچ ایده چه چیزی را نگه دارید. پس از دو سال پاره وقت پیش دبستانی چگونه خواهد او تنظیم برای یک روز کامل? او لذت بردن از مدرسه و یادگیری هر چیزی ؟ چگونه به او احساس با یک معلم و یک گروه جدید تمام بچه ها ؟ خواهد او امن و خوشحال ؟ این ها همه سالم و معتبر سوال کرده اند. من نمی توانم تصور کنید که تفکر در بالا از آن "می تواند پسر من به خانه یک ویروس مرگبار?" آن را بیش از حد به خرس صادقانه میگویم.

من به یک دسته از پدر و مادر از طریق Facebook در مورد اینکه آیا یا نه آنها احساس امن یا راحت فرستادن کودکان خود به مهد کودک این سقوط. مانند هر چیز دیگری در این گفتگو در مورد COVID آنها در تضاد چه باید بکنید.

دیوید شبدر پدر و مادر در میشیگان است که خطر بالا توضیح داد که او در مدرسه در منزل دختر خود را برای مهد کودک. طرح این بود که او می تواند حضور در مهد کودک, اما این تغییر با توجه به ریسک های پزشکی. او و شریک زندگی خود تصمیم گرفته اند به ادامه مدرسه در منزل.

"من باید بسیار احساسات متناقضی در مورد آن, اما من احساس می کنم آنچه که او نیاز است دست در فرصت های یادگیری; او نمی لذت بردن از تماس های تصویری می یابد و صفحه نمایش آموزش استرس زا" او می گوید. "من تا به حال به نشستن و می گویند:" وای این هزینه ها به من فرزند باقی مانده جدا هستند زیاد و ناعادلانه است.' این است که بهتر یا بدتر از تروما از دست دادن پدر و مادر" او می افزاید.

در حال حاضر پدر و مادر روبرو هستند غیر ممکن است تصمیم گیری است. ما می دانیم که اگر ما ارسال و ما بچه ها به مدرسه ساخت آن را تقریبا تضمین آنها در حال رفتن به خانه COVID. هر کسی که تا به حال شده است در اطراف یک kindergartener می داند که آنها نمی تواند پایبند به قوانین اجتماعی فاصله. به ویژه هنگامی که آنها در یک گروه از همسالان خود. بسیاری از این کودکان و نوجوانان شده اند در اطراف بچه ها سن خود را در سال. اگر آنها رفتن به مدرسه, آنها در حال رفتن به بسیار لعنتی هیجان زده به اطراف دیگر بچه ها, آنها در حال رفتن به فراموش نکنید که ما در وسط یک بیماری همه گیر. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟

صحبت کردن به مادر جونز, NYU مدرسه جهانی بهداشت عمومی استاد علوم اجتماعی و رفتاری دیوید آبرامسون توضیح داد که بچه ها از پشت در مدرسه "را به عنوان پتانسیل بردار بازگشت به جامعه." او همچنین اذعان دارد که "آن را تقریبا غیر ممکن است به تصور باز نمیشه مدارس داده که همه در خطر است. و پس از آن مانند یک شیطان مقرون به صرفه."

بزرگسالان و حتی نمی توانید مدیریت به موقف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم انتظار می رود پنج و شش ساله برای اقامت شش فوت دور از یکدیگر در تمام طول روز. ما ممکن است قادر به آنها را به نگه داشتن یک ماسک به راه رفتن و یا اجرا errands. اما کسانی که آنهایی که کمی واقعا قادر به نگه داشتن ماسک برای هفت ساعت در روز اگر آنها رفت و برای تمام روز مدرسه ؟ به خصوص اگر آنها P. E. کلاس و یا زنگ تفریح ؟ هنگامی که من شش ساله خود ماسک عرق او ناله در مورد مصرف آن را خاموش.

Tired Schoolgirl playing building with geometric shapes
سالی Anscombe/گتی

"من وحشت زده در مورد ارسال جوانترین من" توضیح می دهد که LD فیشر یک مادر در کالیفرنیا است. "هیچ راهی وجود دارد او می تواند نگه داشتن در تمام طول روز و نه لمس صورت خود را و یا آمده در شش پا از همکلاسی ها. او هنوز هم یادگیری چگونه به پاک کردن خود را پایین و شستن دست های خود را به درستی! Kindergartners ذاتا غیر بهداشتی."

وقتی که می آید به بچه ها و COVID هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها وجود دارد. همانطور که در حال حاضر شواهد نشان می دهد که بچه ها در کاهش ریسک و توسعه به طور معمول علائم خفیف تر از بزرگسالان است. اما این بدان معنا نیست که آنها هنوز هم حساس است — و قادر به کمک به گسترش در میان اعضای هیات علمی و اعضای خانواده در خانه. "تعدادی از مقالات است که نشان می دهد که کودکان می توانند آلوده شوند" دکتر استیون Zeichner, یک استاد گروه اطفال در دانشگاه ویرجینیا دانشکده پزشکی توضیح داد: به مادر جونز. "برخی از آنها علامت" اما او می افزاید: "تعداد زیادی بدون علامت هستند."

یک مطالعه منتشر شده در علم راه بازگشت در ماه آوریل تقریبی که بسته شدن مدارس می تواند نه تنها به تاخیر انداختن این بیماری همه گیر اما پهن کردن منحنی با 40 تا 60 درصد است. پس از آن مدل سازی مطالعات ارائه اطلاعات متناقض. آنها نشان می دهد که بسته شدن مدارس ندارد از یک اثر در کاهش ویروسی انتقال است.

والدین از مهد کودک بچه ها واقعا در مبارزه با این بهترین چیز برای انجام. برای اکثر بچه ها, مهد کودک است که سال اول خود را در "واقعی" در مدرسه. اما اجباری نیست در هر کشور و برخی از کشورهای تولد قطع است که می تواند در زمانی که بچه خود را شروع می شود. از آنجا که این عوامل آنها را به انعطاف پذیری بیشتر در مورد اگر آن را حتی ارزش شروع مهد کودک در حال حاضر. شاید آنها فقط می تواند یک سال دیگر صبر کنید و یا جست و خیز آن در دسترس نباشد. "Redshirting" و یا تاخیر در ورود به مهد کودک بوده است رایج میان والدین حتی قبل از این بیماری همه گیر.

"اگر ما حرکت به نیویورک در تابستان امسال پسر من شروع خواهد شد مهد کودک" توضیح می دهد شانا W. یک مادر در حال حاضر زندگی در مریلند است. "من نگران هستم در مورد چگونه آنها را آموزش کودکان و نوجوانان به عنوان خوانده شده تقریبا اما در همان زمان داشتن یک kindergartener (او را به نوبه خود در پنج اکتبر) این ممکن است زمان خوبی برای شروع به این دلیل که انتظارات پایین تر هستند."

این چیزی است که هیچ کس می تواند به یک اجماع کلی بر آنچه درست انجام. در پایان ماه مه سال 2020 تیاو در نیویورک تایمز پرسید: 500 اپیدیولوژی و متخصصان بیماری های عفونی در مورد بازگشت به فعالیت های عادی. مدرسه یکی از آنها بود و پاسخ در بازگشت بار متفاوت است. به طور کلی 70 درصد گفت: آنها می خواهم فرستادن کودکان خود به مهد کودک (از جمله مدرسه) بین تابستان و پاییز. بسیاری از (40 درصد) گفت: آنها می خواهم احساس راحتی بیشتری طول می گیرند. اما البته هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عوامل در بازی وجود دارد بیش از حد. و ما باید به خاطر داشته باشید یکی از مهم ترین عوامل: این بررسی انجام شد قبل از بسیاری از کشورهای کاسته محدودیت و آمریکا موارد شروع به تجربه ضبط-تنظیم و تجدید حیات.

در حالی که ما نمی دانیم زیادی یک چیز که روشن است این است که هیچ پاسخ درست یا غلط. وجود دارد مقدار زیادی از ارزیابی ریسک و انتظار برای دیدن آنچه که تغییر میکند. برخی از ما به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به نگه داشتن بچه های ما در خانه اگر ما آن را احساس می کنید لازم است. به نظر می رسد بسیاری از مردم در حال پیدا کردن راههای جایگزین برای انجام مهد کودک; آن ممکن است ایده آل اما این بهترین راه برای نگه داشتن بچه های ما (و معلمان) امن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب