Chromecast فوق العاده با کنترل از راه دور می تواند به زودی اعلام

یکی از مشکلات با Chromecast سری از دستگاه ها این است که اگر شما می خواستم برای کنترل پخش شما نیاز به انجام این

توسط ETELARESANKHABAR در 11 اردیبهشت 1399

یکی از مشکلات با Chromecast سری از دستگاه ها این است که اگر شما می خواستم برای کنترل پخش شما نیاز به انجام این کار به طور مستقیم از دستگاه شما ریخته گری از. این شامل گوشی خود را, قرص, و یا کامپیوتر. اگر اخیر شایعات را باور گوگل می توانست جدید Chromecast فوق العاده در کار است که می آید با یک کنترل از راه دور.

تبلیغات

در واقع به نظر می رسد که این احتمال وجود دارد که این دستگاه می تواند به زودی اعلام خواهد شد. دلیل این است که با توجه به یک گزارش از MySmartPrice آنها کشف کرده اند که یک دستگاه Chromecast شده است خال خال در تایوان NCC (کشور معادل FCC ایالات متحده) که در آن به دریافت گواهینامه خود را.

این به این معنی است که دستگاه مورد تایید قرار گرفته برای فروش, اشاره که شاید آن می تواند به زودی اعلام خواهد شد. آن را تا حد زیادی انتظار می رود که Chromecast جدید فوق العاده می تواند اعلام کرد در کنفرانس Google I/O سال 2020 اما با این رویداد در حال حاضر در حال لغو این واقعا کسی حدس می زنم به در هنگام راه اندازی رسمی می گیرد.

اما اگر واقعا برنامه ریزی شده بود برای I/O سال 2020 پس شاید ما می توانیم انتظار گوگل اعلام چیزی است که در هفته های آینده و یا ماه آینده یا بیشتر. تا سپس آن را با یک دانه نمک است اما ما خواهید بود به نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای اطلاعات بیشتر.

در زمینه تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره Chromecast گوگل. منبع: mysmartpricetinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب