مسیحی تابستان اردوگاه بسته پس از 82 بچه ها و کارکنان قرارداد COVID


Christian-Summer-Camp-Closes-covid-
KSDK اخبار/Youtube

Kanakuk Kamps یک شبکه مسیحی ورزشی اردوگاه در دولت بازگشایی به هزاران نفر از کودکان و نوجوانان در ابتدای ماه مارس

در حالی که بسیاری از اردوهای تابستانی در سراسر کشور شده است بحث در مورد چگونه برای خدمت به جوامع خود در طول coronavirus همه گیر میسوری-مسیحی بر اساس کمپ تابستانی است که در حال حاضر بسته شده پس از 82 کارکنان و اعضای کمپ آزمایش مثبت برای COVID-19. مقامات بهداشتی دولت می گویند که این تعداد می تواند بیشتر به عنوان زمان می رود.

Kanakuk Kamps یک شبکه مسیحی ورزشی اردوگاه در دولت بازگشایی اردوگاه های خود را به بیش از 20 ، 000 کودکان و نوجوانان در ابتدای ماه مارس — با وجود این واقعیت است که مقامات میسوری وجود دارد گفت: یک خطر در اجازه دادن به اردوگاه های بازگشایی شده است. با توجه به ان بی سی نیوز Kanakuk Kamps احساس “اعتماد به نفس” آنها تا به حال جامد برنامه در محل برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل COVID-19 شیوع است. در حالی که بسیاری از اردوگاه های تابستانی رفته اند “مجازی” در این سال Kanakuk باز شده است برای کسب و کار به عنوان معمول است.

مردم گزارش مجله که پدر و مادر از Kanakuk کمپ بودند به تازگی از طریق ایمیل اطلاع داده که یکی از اردوگاه های شناخته شده به عنوان K-2 در Lampe شد و به طور موقت تعطیل پس از کارکنان و اعضای کمپ قرارداد coronavirus. ایمیل آمد از ربکا دانکن Kanakuk سلامت مدیر خدمات مشاوره آنها که فرزندان خود را ممکن است در معرض.

“خود را به عنوان Kamper بازده صفحه اصلی ما توصیه می کنند که شما در نظر بگیرید یک 14-روز خود قرنطینه برای فرزند خود و نظارت بر علائم COVID-19” این ایمیل به عنوان خوانده شده در هر NBC News.

سنگ County Health Department نوشته شده در به روز رسانی بر روی شماره های خود را در Facebook صفحه در جولای 2: 41 کمپ مشاوران و اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. کسانی که آلوده آمده بود از 10 کشورهای مختلف و متعدد شهرستان در میسوری.

“Kanakuk در حال کار با SCHD و تصمیم به تعطیل K-2 اردوگاه برای این اصطلاح پس از هشدار به مشکوک COVID-19 موارد” بیانیه می خواند. “تصمیم به بستن منجر به تمام اعضای کمپ مشاوران و کارکنان برای بازگشت به خانه های خود. SCHD خواهد بود با همکاری نزدیک با Kanakuk Kamps برای شناسایی افراد در معرض و قرنطینه افراد به عنوان لازم است. اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود.”

نگه داشتن بچه ها درگیر تمام تابستان طولانی پس از گذراندن سه ماهه گذشته از سال تحصیلی آموزش در خانه روی صفحه نمایش ارائه یک چالش برای پدر و مادر در همه جا. این قابل فهم است که هر کس خواهد بود مشتاق به بیرون اردوگاه دوباره باز به بچه ها چیزی سازنده و لذت بخش انجام دهید به صرف انرژی خود را. همچنین به پدر و مادر بسیار مورد نیاز ، اما کسانی که همه چیز را با خطرات عمده کاهش در طول یک جهانی همه گیر.

با توجه به NBC News, دو YMCA اردوهای تابستانی در گرجستان افتتاح شد و پس از آن بسته شده حق دور پس از یک مشاور آزمایش مثبت برای COVID. کلرادو اردوگاه به حال شیوع در میان کارکنان در حالی که شاخص برای تابستان کمپ — اردوگاه تا به حال حتی باز نشده است و در حال حاضر آن را قطعا نمی خواهد. در پنسیلوانیا یک اردوگاه تصمیم آنها به تعویق انداختن خود باز بعد از یک گروه از اعضای هیات آزمایش مثبت در جهت.

همه از این بیماری در اردوهای تابستانی می تواند یک پیشرو به مدرسه چه خواهد شد مانند نگاه در طول سال تحصیلی آینده. شهر نیویورک به تازگی منتشر شده برنامه های خود را برای مدارس عمومی در پاییز با تمرکز بر برنامه مبهوت و اجتماعی فاصله. بسیاری از مدارس در سراسر کشور هستند به احتمال زیاد با توجه به گزینه های مشابه — در اینجا امید همه آنها گوش دادن و یادگیری به کارشناسان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>