Chrissy Teigen تعطیل دیوهایی که انتقاد او شکل بدن

Chrissy Teigen/توییتر Chrissy Teigen بود و خجالت بیش از آخر هفته برای داشتن یک "مربع" بدن ما ممکن است در وس

توسط ETELARESANKHABAR در 9 اردیبهشت 1399
chrissy-teigen-twitter-fight
Chrissy Teigen/توییتر

Chrissy Teigen بود و خجالت بیش از آخر هفته برای داشتن یک "مربع" بدن

ما ممکن است در وسط بدترین بیماری همه گیر بهداشت این کشور تا به حال دیده می شود اما ظاهرا این کافی نیست برای نگه داشتن عضو شورای نظارت مدت از پاره از هم جدا بدن یک زن. یکشنبه, آوریل 26 Chrissy Teigen در زمان استراحت از های پخت و پز آموزش (اگر شما چک نمی کند شما باید) و به او پیروان یک نگاه اجمالی از بدن او در غوطه سیاه و سفید لباس شنا یک قطعه. او نگاه شگفت انگیز به عنوان معمول است. اما به دلیل متنفر خواهد بود متنفر تعدادی از عضو شورای نظارت مدت ساخته شده از نظرات در مورد بدن خود را. یکی از آنها حتی با تشبیه آن به که از شخصیت کارتونی Spongebob Squarepants. به این دلیل که 34 ساله است و پا زدن الاغ, بدن, اعتماد به نفس رول مدل او حاضر به اجازه دهید نظرات اسلاید و به آنها یک قطعه از او هوشمند و لودگی ذهن است.

"آیا بیش از حد به دام افتاده" او به شوخی زیر نویس این ویدئو بود که تا حدودی سکسی بلکه به نوعی خنده دار — تقریبا یک تقلید مسخره امیز از یک لباس شنا آگهی.

بسیاری از دیدگاه جشن سوپر بدن البته چند سوراخ کرده بود به فوران خود را nastiness. در حالی که یک کاربر اشاره کرد که او "ها در حال تضعیف" دیگری که حساب در حال حاضر تغییر به خصوصی اظهار داشت که او "به شکل باب اسفنجی" با توجه به جهان وطنی.

"من می دانم که تو نمی خوای صحبت کردن" او ضرب گلوله کشته است.

"هر کس استفاده می شود به....جراحی پیشرفته منحنی. من شده است به یک میدان تمام زندگی من و اجازه دهید من به شما بگویم آن را پرداخت می شود به سادگی در بسیاری از راه های" او نوشت: در مورد بی رحمانه نظرات.

"تصور کنید اگر یک روز من نشان داد تا با لگن و باسن. Ooooo شما بچه ها می شود پس از آن بیش از حد! من خوشحال هستم جان مبارک ما همه خوشحال و انجام یک-خوب!" او گفت:.

به طور طبیعی وجود دارد بسیاری از طرفداران که مورد حمایت او در مقابل متنفر. "من متاسفم هر کس که بسیار بی ادب به شما ایم" یک فرد است. "شما بسیار زیبا در داخل و خارج." مادر دو پاسخ داد: "آن را ok من یک مستطیل تمام زندگی من است و آن را بدست من خیلی دور!"

"این نظرات در حال فرسوده" نوشته شخص دیگری است. "Yeah آنها فوق العاده معنی lmao" او اظهار نظر برگشت.

نیمی از زمان او حتی نمی نیاز به نوشتن هر چیزی. زمانی که یک نفر پرسیدم میشم خیلی راحت قلدری آنلاین. Chrissy کل مدل و موفق تر است که خانواده همیشه خواهد شد نورد در طبقه خنده tf اشتباه w میشم قرار دادن کسی را هنگامی که آنها فقط tryna اعتماد به نفس می شود. بیمار" Teigen به سادگی پشتیبانی پیام با شکلک قلب.

"من عاشق این ویدئو. نمی بینم یک شکل است. فقط دیدم آتش" بازیگر و بدن مثبت مدافع Jameela جمیل اظهار نظر در این ویدئو.

"Thank u 🙁 من عادت به راست زاویه bod شما می خواهم فکر می کنم مردم آن را دیده اند به اندازه کافی است که آن را نمی کند آنها شوک کنه اما جواب منفی lol," Teigen cheekily پاسخ داد.

در ماه فوریه بازیگر-مدل-نویسنده-television host-مادر-از-دو در زمان پایین یکی دیگر از مجموعه ای از عضو شورای نظارت مدت که احساس نیاز به اظهار نظر در الاغ او را متهم او را از photoshopping آن را به نگاه بزرگتر.

در مورد شما بدونم او برنده است که یکی بیش از حد.

تمام تگرگ ملکه Chrissy.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن