وبلاگ در حال ساخت هر انقباض غیر ارادی ماهیچه دوباره

ITakeResponsibility.org تازه کردن " تصور کنید که تصویری, فاجعه, جدیدترین, افراد مشهور, ویدیو در مورد نژادپر

توسط ETELARESANKHABAR در 23 خرداد 1399
Celebs-Are-Making-Everyone-Cringe-Again
ITakeResponsibility.org

تازه کردن " تصور کنید که تصویری, فاجعه, جدیدترین, افراد مشهور, ویدیو در مورد نژادپرستی و آن را...فقط...آره

چیزی که در مورد بسیار غنی و بسیار معروف مردم این است که آنها همیشه قادر به خواندن یک اتاق. این شده است هرگز بیشتر مشهود است در حال حاضر از اواسط همه گیر تازه از "تصور" تصویری cringey بودن. تاپیک جدید تصویری کامل از مشاهیر هشدار خود را برای حل نژادپرستی و ما قرار است آن را به طور جدی — یا حداقل این چیزی است که سیاه و سفید فیلتر به ما می گوید. و بله, آن را cringey AF.

در پی جورج فلوید مرگ در زانو از مینیاپولیس اداره پلیس بزرگترین جنبش حقوق مدنی در تاریخ بوده و در حال تکامل برای هفته ها. و در وسط این رادیکال نژادی بیداد تعداد زیادی از افراد تصمیم به جمع آوری و اهدا بخش های زیادی از ثروت خود را به ACLU سیاه زندگی موضوع وثیقه بودجه کشور و متعلق به کسب و کار در همه جا.

فقط شوخی! همچنین مطمئن شوید که برخی از آنها در حال باز کردن کیف پول خود را. اما بسیاری از آنها محکم سینه خود را در یک صفحه نمایش دراماتیک خالی "من متاسفم برای من امتیاز سفید" احساسات است که به هیچ وجه در خدمت یک هدف. اگر شما می توانید آن را و به من بگویید آنچه در آن می کند به درمان 400+ سال خشونت و ظلم من دوست دارم به شنیدن از شما در نظرات (LOL).

این ویدئو اسپانسر شده از طرف من مسئولیت یک سازمان جدید که با همکاری NAACP به سفید مردم به تشخیص خود مضر اقدامات و موضع در برابر آنها دارای نیت خوب.

اما اجرای واقعی/نتیجه ؟ انقباض غیر ارادی ماهیچه. انقباض غیر ارادی ماهیچه. و بیشتر انقباض غیر ارادی ماهیچه.

بسیاری از مشاهیر برجسته معشوق ، چه کسی دوست ندارد Sarah Paulson, Stanley Tucci, Illana گلیزر و جولین مور? محیط, موسیقی, سیاه و سفید, تن, همه از آن است که خاموش عمده "بعد از مدرسه ویژه" vibes. آن را فقط... خواست که برای این کار ؟ آیا ما نیاز به دانستن است که برایس دالاس هاوارد که ستاره دار در کمک (با عرض پوزش اما این به تنهایی باید رد صلاحیت او از صحبت در این ویدیو) مسلما استفاده می شود به بهانه خشونت پلیس? و یا تماشای Kristen Bell and Debra Messing کلاچ سینه خود را به عنوان آنها وعده بهتر است سفیده?

بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی رنگی را به بهم زدن سرگرم کننده در وبلاگ خود مطلق عدم خود آگاهی.

آرون پل اختصاص داده نقش مورد آزار قاتل پلیس خوب بود حداقل ؟

اما اغلب می تواند آنها را متوقف ساخت و این در مورد آنها ؟ بیماری های همه گیر و نژاد پرستی — ما نیازی به شنیدن این مسائل شخصا تاثیر بسیار غنی و بسیار سفید و اعضای هالیوود است. اهدای پول و وقت و انرژی است. بیشتر پول است. چون با استفاده از پلت فرم خود را به انجام کار خوب و وجود خود را با استفاده از افراد مشهور به گفتن "هی, من این طوری احساس می کنم خوب است." آن دو بسیار بسیار چیزهای مختلف.

و اگر هر مشاهیر نیاز شخصی "روابط عمومی بارومتر" به آنها بگویید نه به خود, خدمت, خاموش علامت چیزهای خوب من در دسترس است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب