چینی راه اندازی می خواهد به فروش آن COVID-19 تشخیص عینک در ما

حرارتی اسکنر نیست و در گذشته ما را دیده اند که چگونه با تکنولوژی اعزام شده است در مکان هایی مانند فرودگاه ها ب

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

حرارتی اسکنر نیست و در گذشته ما را دیده اند که چگونه با تکنولوژی اعزام شده است در مکان هایی مانند فرودگاه ها به شناسایی اگر مردم پرواز در یک تب. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد این تکنولوژی در حال استفاده در wearables مانند عینک هوشمند, و این همان چیزی است که شرکت چینی Rokid است که در تلاش برای فروش به ما.

تبلیغات

این شرکت بنا به گزارش های تن به تن محصول خود را به چندین شرکت مستقر در ایالات متحده است. عینک شناخته شده به عنوان T1 خواهد آمد با یک اسکنر مادون قرمز است که می تواند تشخیص حرارت تا 200 نفر در یک بار از فاصله 3 متر است. این به این معنی است که مقامات بهداشتی می تواند مستقر در این زمینه به انجام یک اسکن سریع به ببینید که چه کسی تب دارد که یکی از علائم COVID-19 ویروس.

عینک مجهز به یک چیپ ست Qualcomm و می آید با یک دوربین 12MP دوربین واقعیت افزوده, پشتیبانی, و این شرکت نیز ارائه IoT و راه حل های نرم افزار به منظور تسهیل در صورت به رسمیت شناختن. که گفت: ما باید توجه داشته باشید که داشتن یک تب به این معنا نیست که فرد ندارد COVID-19 ویروس.

یک تب است که به سادگی یکی از علائم اما حداقل آن را می تواند کمک به مقامات علف هرز از مردم هستند که به وضوح بیمار و شاید انجام تست های اضافی بر روی آنها. واقعیت آن است که یک پوشیدنی به این معنی است که می توان آن را به راحتی مستقر و انتقال از یک مکان به مکان دیگر در نتیجه پوشش گسترده تر فضا در یک بار.

در زمینه تبادل نظر >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره چین Coronavirus Covid-19 و تکنولوژی پوشیدنی. منبع: techcrunchtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب