کودکان بستری با مرموز التهابی سندرم — احتمالا مربوط به COVID-19

سباستین رز/گتی یکی از بیت های کمی از امداد رسانی است که بسیاری از ما پدر و مادر را تجربه کرده اند در طول CO

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
child-in-hospital-illness
سباستین رز/گتی

یکی از بیت های کمی از امداد رسانی است که بسیاری از ما پدر و مادر را تجربه کرده اند در طول COVID-19 بحران است که به طور کلی ویروس تاثیر نمی کند بچه ها به شدت آن را به عنوان بزرگسالان است. البته چند استثنا وجود دارد که برخی از کودکان و نوجوانان تبدیل شده اند به طور جدی بیمار با این ویروس و برخی از آنها حتی درگذشت.

ولی در کل بچه ها به نظر می رسد تنها رنج می برند علائم خفیف از COVID-19 و بسیاری از کسانی که قرارداد این ویروس بدون علامت باقی می ماند (البته آنها هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس به دیگران). شخصا به عنوان بیمار نگران در مورد اثرات این ویروس به من شده است تاثیر آن ممکن است در کودکان نشده در صدر لیست من از ترس است.

با این حال وجود دارد برخی از نشانه ای که این ویروس نه تنها تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان در بیشتر جدی راه بلکه آن تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان در راه های مختلف از آن می تواند بر بزرگسالان—و این چیزی است چرا که این ویروس بسیار جدید ما فقط نمی دانم آنچه که این "راه" ممکن است و چگونه آنها ممکن است تاثیر بچه های ما.

اول شده اند وجود دارد موارد "COVID انگشتان پا" خارش و التهاب انگشتان پا که پزشکان مشکوک و احتمالا ممکن است به COVID-19. موارد COVID انگشتان پا شناسایی شده توسط پزشکان در سراسر جهان است و به نظر می رسد به طور عمده تحت تاثیر قرار دهند.

در حالی که این موارد از COVID انگشتان پا, عجیب و غریب هستند و چیزی برای پزشکان برای بررسی بیشتر تا کنون علائم به نظر نمی رسد جدی یا تهدید کننده زندگی—خدا رو شکر.

دکتر امی ادواردز اطفال متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان های دانشگاه گفت: کلینیک کلیولند که به عنوان طولانی به عنوان یک کودک است در غیر این صورت به خوبی و بدون تب و سرفه و یا دیگر نشانه هایی از COVID-19 یا جدی دیگر بیماری های COVID انگشتان به تنهایی چیزی نیست که باید بیش از حد نگران کننده به پدر و مادر است.

هنوز این ایده که مرموز علائم وجود داشته باشد که پزشکان کاملا نمی دانند که ممکن است مرتبط به COVID-19 است در مورد. آن را به این واقعیت است که وجود دارد فقط تا ناشناخته های بسیاری در مورد این ویروس این است که nerve-wracking به حداقل می گویند.

در بالای این, و حتی بیشتر در مورد بیش از چند روز گذشته شده اند وجود دارد گزارش گردش مورد دیگر مربوط به علائم مؤثر بر کودکان—مرموز راش است که باعث سمی-شوک-مانند علائم در کودکان و نوجوانان. این بدیهی است که بسیار جدی تر از COVID انگشتان پا, و اگر چه خبری از این علائم نسبتا جدید است آن چیزی است که برای همه ما به مراقب و آگاه باشند.

من گرفتار باد از این اخبار بیش از آخر هفته. من زندگی می کنند در لانگ آیلند نیویورک و اخبار در مورد من دیدم شامل یک مصاحبه با یک دکتر از بیمارستان محلی – بیمارستان است که فقط تا جاده از من.

Eeeeek. آن را بیش از حد نزدیک به خانه و دل و روده من مسدود زمانی که من در مورد این.

علائم شرح داده شده توسط بیمارستان های محلی و گزارش شده توسط من, اخبار محلی شامل شکم درد, استفراغ و اسهال و تب و راش. برخی از کودکان نیز توسعه مشکلات قلبی و فشار خون پایین.

و کیکر? کودکان قبلا سالم و برخی از آنان در هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی.

"ما در حال حاضر حداقل حدود 12 نفر در بیمارستان ما که در حال ارائه در یک مد مشابه است که ما فکر می کنیم که برخی از رابطه با یک [COVID-19] عفونت" دکتر جیمز اشنایدر مدیر اطفال مراقبت ويژه کوهن در بیمارستان کودکان در لانگ آیلند گفت NBC News, New York. "این چیزی است که ما در حال شروع به دیدن اطراف کشور است."

مقدس. لعنتی. گه.

من امیدوار بودم این بود که یک اتفاق است و شاید به نوعی وجود دارد یک اشتباه بوده است. اما هیچ.

امروز صبح بیدار شدم به یک مشاوره از نیویورک وزارت بهداشت در مورد این موضوع. به عنوان مشاوره اشاره, این در مورد علائم جدا شده به منطقه نیویورک آنها اشاره شده است در سراسر جهان به عنوان به خوبی و در نقاط مختلف امریکا علاوه بر نیویورک.

"اطفال چند سیستم التهابی سندرم اخیرا گزارش توسط مقامات در بریتانیا نیز مشاهده شده در میان کودکان و بزرگسالان جوان در شهر نیویورک و جاهای دیگر در ایالات متحده" مشورتی می خواند.

علائم است که پزشکان دیده می شود عبارتند از:

  • علائم بيماری کاوازاکی که موارد التهاب در بدن و همچنین قلب و دستگاه گردش خون, مسائل
  • علائم شوک
  • تب مداوم

تا کنون نیویورک گزارش 15 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است با این علائم است. بچه ها در سن 2-15 سال و در بیمارستان بستری شد بین مارس 17th و آوریل 1سنت از این سال است. علاوه بر علائم ذکر شده در بالا بیش از نیمی از بچه ها تا به حال خارش و درد شکم و اسهال و استفراغ; کمتر از نصف تا به حال علائم تنفسی.

ترسناکترین بخش این است که برخی از این بچه ها نیاز به بستری در ICU به دلیل قلبی و تنفسی علائم. پنج فرزند مورد نیاز حمایت از ونتيلاتور با توجه به مشاوره.

و آنچه که شما ممکن است بخواهید لینک به COVID-19 اینجا ؟ به عنوان مشورتی توضیح می دهد که از 15 نفر چهار مثبت بودند COVID-19 و شش که منفی برای این ویروس آزمایش مثبت آنتی بادی به آن است.

البته همانطور که با همه چیز, این همه hypotheticals. اما کارشناسان انجام به نظر می رسد نگران است که وجود دارد یک لینک در اینجا به این ویروس است که چرا نیویورک هیئت هیت منتشر شد در این مشاوره.

به نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت: در بیانیه ای به نقل از نیویورک تایمز: "حتی اگر ارتباط این سندرم به Covid-19 هنوز تعریف شده و نه همه این موارد باید آزمایش مثبت برای Covid-19 یا تست DNA یا سرولوژی بالینی ماهیت این ویروس به گونه ای است که ما می خواهیم همه ارائه دهندگان خدمات با ما تماس بگیرید بلافاصله اگر آنها را به بیمارانی که معیارهای ما مشخص شده است."

دکتر Howard A. Zucker, نیویورک, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: نیویورک تایمز است که او و تیم او به دنبال تحولات این علائم بسیار نزدیک و نگران هستند به خصوص که در اروپا نیز گزارش شده علائم مشابه در میان آن جمعیت جوان.

"تا کنون از آنچه ما درک می کنیم این است که یک عارضه نادر در کودکان جمعیت است که آنها باور دارند که مربوط به Covid-19" دکتر Zucker گفت: این بار "ما پس از آن بسیار نزدیک است."

خوب نفس عمیق بکشید. من می دانم که من قطعا اضطراب وقتی که من خواندن چیزهایی مانند این. اعصاب من باید قطعا در hyper-هشدار پس از من با خواندن این خبر و که من به دنبال آن طی چند روز گذشته.

خبر خوب در اینجا این است که تا کنون بدون فرزند است که ما می دانیم از درگذشت پس از تجربه این علائم است. آنها به نظر می رسد قابل درمان حداقل تا کنون. اما این علائم شدید هستند و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و همچنین ICU پشتیبانی می کند.

دوباره ما با اطمینان نمی دانیم که چه لینک به COVID-19. اما در هر صورت ما نیاز به هشدار و قطعا ما تماس بگیرید اطفال بلافاصله اگر فرزندان ما در حال حاضر با هر یک از این علائم است.

"اگر در بالا شرح داده شده التهابی سندرم مشکوک است, متخصصان اطفال باید فورا مراجعه بیماران به متخصص اطفال عفونی, بیماری های روماتولوژی و/یا انتقادی مراقبت به عنوان نشان داد" NYC وزارت بهداشت توصیه می کند. "تشخيص و درمان بيماران جلسه کامل یا جزئی از معیارهای کاوازاکی بیماری بسیار مهم است برای جلوگیری از end-عضو آسیب و دیگر عوارض دراز مدت است."

من فکر می کنم همه از این نقاط به این واقعیت است که واقعا وجود دارد بسیار ما در مورد نمی دانم COVID-19. بنابراین. خیلی. ما نیاز به بیمار به عنوان کسانی که در جامعه پزشکی همچنان به جمع آوری اطلاعات و مرتب کردن این. ما نمی خواهیم به توسل به ترس از, البته, اما ما همچنین نمی تواند راضی و فکر می کنم که وجود دارد این است که هر جمعیت در اینجا است که می شود یک "عبور آزاد" وقتی که می آید به این ویروس است. ما نمی تواند خیلی سریع به اخراج این رمان virus به عنوان نما بدون خطر برای کودکان ما.

بیشتر از همه ما باید به دنبال علم و خواندن حقایق به عنوان آنها می آیند گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب و هوشیار باشند. در این نقطه من فکر نمی کنم ما می توانیم آن را بیش از حد وقتی که می آید به نگه داشتن فرزندان ما و خانواده ما به شدت قرنطینه و تمرین سخت اجتماعی فاصله زمانی که ما سرمایه گذاری. CDC و رهنمودهای همچنان به حمایت از این عنوان است. لطفا نمی شود گمراه علم-منکران و مردم frothing در دهان خود را در مورد درک نقض خود را به "آزادی های مدنی است."

وقتی که می آید به یک ویروس است که ثابت کرده است که این مسری این جدی و مرگبار آن است که همیشه, همیشه بهتر است به امن تر از متاسفم.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن