نیویورک را به طور کامل بازگشایی مدارس در پاییز

Ayman Haykal/گتی کلاس درس حضور و غیاب خواهد بود محدود به تنها یک تا سه روز در هفته در نیویورک برای سال تحصی

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399
nyc-schools-closed-nyc
Ayman Haykal/گتی

کلاس درس حضور و غیاب خواهد بود محدود به تنها یک تا سه روز در هفته در نیویورک برای سال تحصیلی آینده

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد که تا آنجا که سال آینده مدرسه می رود, مدارس دولتی در شهر نیویورک نمی تواند به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر. فرد در کلاس درس حضور و غیاب خواهد بود محدود به تنها یک تا سه روز در هفته برای کمک به جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

گذشته از فلوریدا بسیاری از مدارس در سراسر کشور ندارد اعلام کرد که شرکت قصد دارد برای سقوط. با مدارس نیویورک که بزرگترین سیستم مدارس دولتی در ایالات متحده آمریکا (حدود 1,800 مدارس در سیستم) آنها به خوبی می تواند پیشگام در این مسیر از چه کامل مدرسه سال به نظر می رسد در طول یک بیماری همه گیر.

در نیویورک تایمز مبهوت مدرسه برنامه طراحی شده است که به احتمال زیاد به جای اجتماعی فاصله بین دانش آموزان در حالی که در داخل ساختمان. متاسفانه این نوع از برنامه را به شدت تحت تاثیر پدر و مادر' برنامه کار و محدود مهد کودک گزینه های.

شهردار بیل د Blasio و مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا اعلام کرد: "مخلوط" مدل طرح که متشکل از یک ترکیب در مدرسه و آموزش از راه دور با توجه به New York Post.

"برای اکثریت قریب به اتفاق بچه ها و اکثریت قریب به اتفاق مدارس شما خواهد شد رفتن به مدرسه به هر دو روز یک هفته یا سه روز در هفته با توجه به هفته" د Blasio گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این موضوع. در طول روز این دانش آموزان هستند و نه از لحاظ جسمی در آنها خواهید بود از راه دور و یادگیری است. خانواده ها در مدارس دولتی نیویورک همچنین گزینه ای برای سوئیچ به صورت تمام وقت از راه دور و یادگیری اگر آنها راحت تر با آن است.

"برای 2020-2021 سال تحصیلی آن را به نگاه متفاوت" کررنزا گفت. "دانش آموزان را بازگشت در ماه سپتامبر در یک مخلوط مدل یادگیری و یا آموزش آنلاین مدل اگر آنها را انتخاب کنید."

هر چند این گزینه در حال حاضر چگونه بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای کار برای 2020-2021 آن را هنوز هم با چالش هایی. در نیویورک مدارس به عنوان مثال بسیاری از این ساختمان ها بیش از یک قرن, پیر و ضعیف گردش هوا و سیستم های تنگ و چهارم. معلمان رهبران اتحادیه ابراز نگرانی کرده اند بیش از مقدار موجود شخصی دنده محافظ و مدرسه پرستاران به منظور بازگشایی با خیال راحت اما مدارس شهرستان می گویند آنها می شود عمیق تمیز کردن هر شب و ارائه دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده در تمام کلاس های درس و فضاهای. کاهش بودجه در سراسر کشور می تواند یک مشکل در حال حاضر در عرضه و تقاضا در شرایط ضد عفونی کننده و PPE ،

مبهوت برنامه مدل بدان معنی است که یک گروه از دانش آموزان می تواند حضور در مدرسه در روز سه شنبه و پنج شنبه با گروه دوم حضور در روزهای چهارشنبه و جمعه. دوشنبه ها می تواند جایگزین بين دو گروه د Blasio توضیح داد.

بیشتر شلوغ مدارس خواهد شکست آن گروه به سه به جای دو با دانش آموزان حضور فرد در روز کمتر. در حالی که فرد در آموزش, به احتمال زیاد نخواهد بود سازگار در شرایط روز هدف این است که برای نیویورک دانش آموزان به مدت پنج روز در شخص یادگیری هر سه هفته.

تصمیم به مدل سال تحصیلی آینده این راه بود بر اساس یک بررسی ارسال می شود به پدر و مادر از وزارت آموزش و پرورش. نتایج نشان داد 53 درصد از پدر و مادر احساس "بسیار یا بیشتر راحت" با فرستادن بچه های خود به مدرسه میان coronavirus بیماری همه گیر. بیست و چهار درصد شد "کمی راحت" و 22 درصد شد "نه در همه راحت است."

تنها نیمی از والدین و دانش آموزان کلاس 6-12 شد "بسیار یا بیشتر راحت" با پوشیدن ماسک صورت هر روز در مدرسه در سال آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب