کودک تصادفات مامان, نوجوان بور, مصاحبه, خواسته های به می دانم که لنگر نام

اخبار بی بی سی/توییتر یک دختر کوچک به نام اسکارلت سقوط کرد مادر او را بسیار مهم مصاحبه بی بی سی و این همه چ

توسط ETELARESANKHABAR در 13 تیر 1399
daughter-interupts-bbc-news
اخبار بی بی سی/توییتر

یک دختر کوچک به نام اسکارلت سقوط کرد مادر او را بسیار مهم مصاحبه بی بی سی و این همه چیز

آن را احتمالا یک دقیقه پس شما فکر می کنید در مورد "بی پدر" با نام مستعار Dr. Robert E. Kelly. آن را بیش از سه سال پیش که کل خانواده محوری به ویروسی به ویژه با توجه به این خنده دار hijinx که در گرفت که هر دو از فرزندان کوچک و حمله به دفتر خانه خود را در طول خود را بسیار مهم مصاحبه بی بی سی. Welp. دیدار سکس با نام مستعار دکتر کلر Wenham که به نظر می رسد در اخبار بی بی سی به بحث در مورد محلی coronavirus-مستندات مربوط در انگلستان در حالی که کار از خانه با دختر جوان خود را در پس زمینه.

بله. این تقریبا deja vu از سرگرم کننده ترین تنوع به عنوان دختر کوچک وقفه مادر او را به تنظیم مجدد یک قاب عکس از یک اسب شاخدار در قفسه. TBH او طراحی داخلی روش حرکت چیزی در سراسر مکان های مختلف تا زمانی که مجبور به توقف تقریبا دقیقا مثل من, بنابراین من احساس می کنم او را.

Wenham, تلاش برای یک بحث جدی در مورد انگلستان مستندات و دختر او بود به طور کامل unbothered. کلیپ آغاز می شود با Wenham, تنظیم دخترش بنابراین ما فقط می توانیم فرض کنیم او خزنده بیش از همه او را به عنوان مصاحبه این بود که مجموعه ای برای شروع. Wenham, استادیار بهداشت جهانی سیاست در مدرسه اقتصاد لندن نمی از دست ضرب و شتم و نگهداری مکالمه به عنوان kiddo ادامه داد: برای انجام دقیقا آنچه او می خواست.

BBC لنگر مسیحی فریزر به کار گرفته آن را مانند یک قهرمان جذاب, دختر جوان پس از درخواست Wenham نام او. "او را به نام اسکارلت" دکتر پاسخ با نفس بریده بریده. فریزر می گوید: "اسکارلت من فکر می کنم آن را به نظر می رسد بهترین در پایین قفسه. و این دوست داشتنی اسب شاخدار."

فریزر و سپس تلاش می کند برای حرکت در این مصاحبه اما اسکارلت داشتن هیچ یک از آن تا زمانی که شخص سرفه کردن نام خود را. "چه نام خود را ؟ چه نام خود را مومیایی?" او می پرسد مصرانه. او می گوید او و او همچنان به بحث در مورد قرار دادن اسب شاخدار او عکس و جایی که مادر او ممکن است می خواهید آن را به رفتن. اسکارلت لطفا اویختن با ما. شما unbothered انرژی ما باید در این زمان نامشخص است.

Wenham برای او بخشی از رفتار اختلال مانند حرفه ای و مادر است که او است. با بسیاری از پدر و مادر مجبور به کار از خانه با کودکان خود را در اطراف به طور مداوم پس از همه گیر شروع این بیت از فیلم بسیار relatable. چگونه بسیاری از ما تا به حال این مبارزه در حالی که در ویدئو تماس با ما و کودکان در پس زمینه ؟ فقط به خاطر اینکه باب می خواهد آن گزارش های خود را در صندوق ایمیل روز پایان معنا نیست که فرزند شما در حال رفتن به صبر برای میان وعده و یا کمک به پاک کردن خود. این است که زندگی در حال حاضر و Wenham, مصاحبه قطاری که واقعیت کاملا.

تجلیل به Wenham برای ماندن بیمار و لرز تحت یک شرایط زمانی که بسیاری از ما می ایم به درستی شکسته به دست پاچه عرق. مادران. گرفتن آن را انجام داده پس برای همیشه لطفا برای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب