CDC مدیر: ماسک-پوشیدن می تواند رانندگی این بیماری همه گیر به زمین'

یولیا Shaihudinova/گتی دکتر رابرت Redfield گفت: این ویروس می تواند از بین برود در 4 تا 6 هفته اگر هر کس عین

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399
Mask-Wearing-Could-Drive-This-Epidemic-Into-The-Ground
یولیا Shaihudinova/گتی

دکتر رابرت Redfield گفت: این ویروس می تواند از بین برود در 4 تا 6 هفته اگر هر کس عینک, ماسک

مدیر CDC آمده است با بسیار قوی, پیام ساده برای آمریکا وقتی که می آید به کروناویروس: اگر هر کس عینک, ماسک, ما می تواند پایان دادن به اپیدمی در چهار تا شش هفته.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری گفت: دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در Mecklenburg County North Carolina که اگر ما به عنوان یک ملت متعهد به پوشیدن ماسک "ما درایو می تواند این بیماری همه گیر به زمین" در ماه آینده-and-a-half. "ما در حال دفاع در برابر این ویروس. ما در واقع یکی از قدرتمند ترین سلاح شما می توانید بپرسید برای" او ادامه داد. "قوی ترین سلاح ما است که من می دانم از پوشیدن چهره پوشانده اند."

کارولینای شمالی یکی از نزدیک به دو دوجین متحده که نیاز مردم به پوشیدن ماسک ، Redfield همچنین گفت شده اند وجود دارد چند مطالعات علمی که اثبات اثرات ماسک توانایی متوقف کردن گسترش COVID. "مهم ترین چیزی که من می توانم درخواست آمریکا برای انجام شده است به طور کامل در آغوش پوشش صورت به طور کامل در آغوش مراقب بهداشت دست و به طور کامل در آغوش اجتماعی فاصله," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب کرده است نه برای گوش دادن به توصیه های کارشناسان به جای گفتن آمریکایی ها را برای خودشان تصمیم بگیرند که آیا با پوشیدن یک ماسک برای آنها است. او همچنین به نظر می رسید نشان می دهد در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال که ماسک مطرح می تواند مشکلات خود را.

"ماسک ها یک شمشیر دو لبه است," او گفت:. "مردم آنها را لمس. و آنها چنگ زدن به آنها و من آن را در همه زمان ها. آنها می آیند در آنها را ، در حال حاضر آنها در حال برگزاری آن در حال حاضر در انگشتان دست خود را. و آنها را رها کردن آن را بر روی میز و سپس آنها را لمس چشم خود را و آنها را لمس بینی خود را. من فکر می کنم یک ماسک است — آن را به یک شمشیر دو لبه است." او پس از تغییر لحن خود را تا حدودی و حتی به نظر می رسد در پوشیدن یک.

پس از CDC توصیه به پوشیدن ماسک در آوریل مطالعات مختلف حمایت خود را از مشاوره. از آنجا که این ویروس در درجه اول گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی از بینی و دهان, ماسک, محافظت در برابر خطر انتقال به میزان 85 درصد با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله لانست. ماسک نه تنها محافظت از شما آنها محافظت از کسانی که در اطراف شما را از ابتلا به ویروس از علامتدار و بدون علامت حامل.

فقط دیروز این کشور گزارش داد 67,417 جدید مورد تأیید و 900 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de