ترمه ستون در مغولستان به عنوان اپیدمی فلج تجارت

برای سال آن را به نظر می رسید که ترمه تولید به سادگی نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا با تقاضا انفجار. گسترش

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

برای سال آن را به نظر می رسید که ترمه تولید به سادگی نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا با تقاضا انفجار. گسترش لوکس گروه و خوب لباسهای بافتنی purveyors تقریبا ناشی از زنجیره تامین به دست و پنجه نرم. اما در حال حاضر یک بیماری همه گیر زده اقتصاد مغولستان است زین با محصول بیش از حد به عنوان تجارت جهانی است و اساسا متوقف شد.

ترمه کشاورزی تبدیل شده است چیزی از یک میله رعد و برق به عنوان آن مربوط به پایداری. نگهداری از بز کشمیر (که از پشم و نام مشتق شده) نیاز به گسترده آهنگ زمین و جمعی خود را چرا که به سرعت در حال کمک به بیابان زایی در مناطق خشک کوهستانی منطقه است. اما نزدیک به یک سوم از مغولستان را در سه میلیون نفر تکیه بر تجارت و تقاضای جهانی است و تنها افزایش یافته است--تا به حال.

"است که تقریبا وجود ندارد تقاضا برای کشمیر" شو Quming چینی گر گفت: شاخص Nikkei Asian Review. "من نمی توانم بگویم در این قیمت به دلیل عدم اطمینان بنابراین من نمی خرید در حال حاضر." این شرایط منجر شده است, قیمت یک کیلو خام ترمه به شاقول به 45,000 tugrik (حدود 16 دلار) در مقایسه با 110,000 tugrik (در حدود $39) فقط در سال گذشته است. تغییر بنیادی اتحاد چپ کشاورزان و طلبکاران خود را در یک اتصال. "به نظر می رسد این بیماری همه گیر را کشته است همه چیز برای ما" Munkhsaikhan Telmen یک ترمه هردر با 200 بز گفت: NAR.

هر چند مغولستان تولید عظیم 40 درصد از جهان ترمه, آن است که به شدت متکی به خریداران چینی که خرید پشم برای پردازش های اضافی پس از آن می تواند به فروش می رسد دوباره خود را به لباس. مغولستان است بنابراین در ارتباط با ترمه تولید که مو طبیعی باقی می ماند این کشور بالا و غیر معدنی و صادرات در سراسر جهان.

cashmere production

کارگران توده ای ترمه به تمیز کردن درام در مغولستان گبی مغولستان ترمه شرکت. حسن نیت ارائه میدهد از Shutterstock

خارج از مغولستان را وخیم اقتصادی جو در آورده با Covid-19 همه گیر باعث شده است که خریداران اروپایی به لغو سفارشات. "همکاران من در ایتالیا نمی بحث در مورد کسب و کار و یا قیمت ها در همه," Bayarmaa Byambaa مدیر اجرایی Khatant بین المللی (یک ترمه پردازنده) توضیح داد که از بالا او را در بازار به نار. "همه آنها می گویند, 'سالم بماند و سپس ما را ملاقات خواهد کرد روزی.'" او و دیگران در بخش با توجه به انشعاب به الیاف دیگر مانند به طور منظم پشم گوسفند به نگه داشتن کسب و کار خود را عملیاتی.

مغولستان است به انتخاب یک پارلمان جدید در ماه آینده و سیاستمداران احساس فشار به آدرس تاثیر Covid-19. برای نخست وزیر Khurelsukh Ukhnaa اعلام کرد که دامداران دریافت یارانه 20,000 tugrik (حدود 7) هر بز است.

همانطور که برای بخش خصوصی دامداران و دیگر تامین کنندگان محلی به نظر می رسد دریافت حمایت کمی از لوکس شرکت که تنها یک زمان کوتاه پیش بودند شعار سرمایه گذاری در این منطقه است. Loro Piana بخشی از LVMH ساخته شده یک فیلم مستند در مورد ترمه دامداران و چگونه برند شد, حمایت از جوامع محلی در بازگرداندن تعادل به اکوسیستم طرح میتوانست با تقاضای جهانی برای نرم و کوچک از آن بز است. (برای زمینه از سال 1993 تا 2009 مغولستان دام جمعیت منفجر شد از حدود 23 میلیون دلار به 44 میلیون.) حتی Kering صاحب علامت های تجاری مانند گوچی و Bottega Veneta, ساخته شده است عمومی اعلان بهبود ترمه را پایداری برای رشد بلند مدت از طریق همکاری با مردم بر روی زمین. اما تا کنون در این بحران نه کنگلومرا ارائه کرده است حمایت مالی برای دامداران که از دست داده اند معیشت خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب