می توانید قرنطینه باعث شکستن و یا ازدواج ؟

Malte مولر/گتی اگر شرایطی باعث می شود قلب رشد fonder چه حال به هم قفل شده خود را با شریک زندگی زیر یک سقف د

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399
Quarantine-Make-Or-Break-A-Marriage
Malte مولر/گتی

اگر شرایطی باعث می شود قلب رشد fonder چه حال به هم قفل شده خود را با شریک زندگی زیر یک سقف در طول یک مدت طولانی پناهگاه در محل انجام دهید ؟

آخرین اخبار از چین نشان داده است جالب (اما شاید نه همه که تعجب آور) توسعه به وجود می آیند پس از بلند کردن اجسام خود را دو ماه اجباری پناه-در-محل — عظیم افزایش طلاق برنامه های کاربردی. یکی از بلومبرگ مصاحبه گفت که پس از اینکه به دام افتاده برای هفته ها در پایان با شوهرش که او به نام "troublemaker" او نمی خواست به "تحمل کنه."

بلومبرگ اشاره کرد که بخشی از علت ناگهانی سنبله شده است می تواند به سادگی که برای دو ماه هیچ کس قادر به طلاق تا زمانی که محدودیت برداشته شد تمام براده در آمد در یک بار. اما حتی حسابداری که برای تعدادی از برنامه های کاربردی است که هنوز هم بی سابقه است. کارکنان در یک اداره دولتی گزارش داد که غرق کار آنها "حتی نمی زمان برای نوشیدن آب است."

یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر ما می خواهیم یک روند مشابه در اینجا در ایالات متحده است. من انجام یک نظرسنجی رسمی در Facebook صفحه برای گرفتن احساس برای چه زوج در قرنطینه در حال رفتن را از طریق. به عنوان شما ممکن است انتظار داشت مردمی برای آنها قرنطینه تنها آنها را به ارمغان آورد نزدیک تر بودند خوشحال به نظر به طور مستقیم در موضوع. آنهایی که برای آنها قرنطینه دارای بزرگنمایی مشکلات موجود با احتمال بیشتری به من ارسال یک پیام خصوصی.

به روشنی در بسیاری از پاسخ دهندگان — حدود 90 درصد گزارش شده است که قرنطینه تایید کرده است که آنها ساخته شده حق انتخاب در ازدواج با شریک زندگی خود را. بسیاری از حتی گفت: قرنطینه آورده و آنها را حتی نزدیک تر است.

لی از تگزاس گفت: "در سه هفته گذشته آن بوده است و بیشتر هم از سه سال است. من حتی به او قهوه و نشستن بر روی میز خود. I'm in love again."

لی تنها کسی نیست که نه نفرت اضافی هم با همسر خود. زنی به نام جسی گفت: ماندن در خانه با شوهر خود داده است "قدردانی جدیدی برای او و آنچه او می کند روزانه است."

یکی دیگر دیدگاه به حال معکوس اتفاق می افتد: "او می بیند چقدر دختر ما انجام نمی دهد. او می بیند که چقدر من را انجام دهد. او در نهایت چسبیده برای من بیشتر حمایت من و که باعث می شود من خواهم او را به یک کل خیلی بیشتر!"

و برای برخی از سرد شدن در خانه است و فقط نوع از همیشه خود را جم. بانی گفت: "ما ازدواج کرده ام تقریبا 30 سال و لذت بردن از بودن homebodies با هم."

متاسفانه وجود دارد نیز سخت تر از شرایطی که در حال هل با هم در محله های نزدیک تنها در خدمت برجسته چقدر دو نفر هستند نه به معنای برای هر یک از دیگر.

یک زن که خواست ناشناس بماند گفت: من از طریق پیام خصوصی "ما تا به حال شده است با داشتن برخی از مشکلات زناشویی برای حدود یک سال و نیم است که" ما " (من) در تلاش بودند تا از طریق کار است. من رفتن به مشاوره در خود من و همه چیز به نظر می رسید به بهبود است. من می دانم که در حال حاضر آن را فقط احساس می کردم که همه چیز بهتر بود چون من تا به حال کاهش انتظارات من به شدت. خود محوری و عدم درک و عدم حمایت (هر دو ذهنی و با خانه/ کودکان و نوجوانان و غیره) شده است بزرگ شده ده برابر است."

یک زن به نام Heather گفت از شوهرش "او همیشه یک درد در الاغ, اما ما همیشه فرستاده او را به کار و تا به حال شکستن است. در حال حاضر آن را بدون توقف 24/7 و طلاق است که به دنبال بزرگ!!"

یکی دیگر از دیدگاه گفت: قرنطینه "است بسیار رانده و ما از هم جدا حتی بیشتر از ما بودند. ما هر دو ما روزهای خوب و بد, اما او را بیشتر از هر چیزی. او یکی از کسانی که نظریه پردازان توطئه و تمرکز نمی کند در هر یک از خوب در همه. آن را ثابت منفی با او."

برای برخی از زوج های ناراضی این پناهگاه در محل با دخالت و برنامه های خود را به تقسیم کردن — تنها به تایید آنها حق انتخاب. یک زن messaged خصوصی "من زندگی سابق من و ما پس از شکست در فوریه و نمی توانید وضعیت مسکن که قبل از همه این اتفاق افتاده است. من آموخته اند که شکستن بود و تصمیم درست است."

Alanna گفت: "من به معنای واقعی کلمه آماده شدن برای حرکت و بوم! قرنطینه. نیازی به گفتن آن شده است کمی استرس زا باشد." مجبور به زندگی با یک فرد شما در حال حاضر شکسته ؟ در طول یک ملی همه گیر? آه این مردم فقیر.

و البته بسیاری از مردم استفاده از طنز برای دریافت از طریق عادی نارضایتی آمده است که با ازدواج مهم نیست که چقدر به شما عشق شریک زندگی خود را مانند مندی که گفت: "من می خواهم خوب خواهد بود اگر او نبود نفس تا با صدای بلند."

زن دیگری گفت: من که نگه می دارد و ایجاد وقفه در کار به او نشان می دهد شبکه غذایی فیلم "من دو ثانیه دور از پرتاب کنگ پر از کره بادام زمینی در سر خود را به نگه داشتن او مشغول است."

این چیزی است که ما در وسط یک جهانی همه گیر. حتی بدون اضافی زای بودن cooped هم فقط این واقعیت است که در یک بیماری همه گیربا ماهیت خود استرس زا است. اضافه شده استرس می تواند حتی بهترین مشارکت, اما آن را به خصوص برای زوج های که در حال حاضر در برخورد با تعارض در روابط خود را.

روانشناسی امروز یادداشت: "زمانی که مردم در حال, تاکید, تبدیل شدن آنها به بیشتر خارج و پریشان و کمتر محبت." همچنین می توانید آن را از مردم کمتر صفات مطلوب مانند نرده ها و یا امتناع از اعتراف به خطا و یا عذرخواهی می کنیم.

استرس نیز ما را در بالا alert — این باعث می شود شما متوجه کوچک چیزهایی که شما به طور معمول نمی خواهد. این را حس می کند زمانی که شما در جنگل تلاش برای تعیین اگر آن ترکه شما فقط شنیده ام ضربه محکم و ناگهانی یک ببر در مورد به حال حمله با چنگال. آن را بسیار مفید هنگامی که شما به دام افتاده در خانه در تمام طول روز هر روز با صدای بلند-دهان جویدن مکی که برگ خود را کثیف, لباس زیر در طبقه بعدی به مانع.

هنوز هم خط پایین به نظر می رسد قرنطینه خواهد نه باعث شکستن و یا ازدواج خود را. اگر هر چیزی, آن را ارائه وضوح خیره کننده: هر چه ارتباط شما بود و قبل از همه گیر ضربه بودن قرنطینه با شریک زندگی خود را خواهد آن را در زیر یک میکروسکوپ نیروی شما به آن نگاه کنید.

اگر ازدواج خود را خوشحال بود قبل از آن به احتمال زیاد ادامه خواهد happy — شاید حتی خوشحال به شما به عنوان تایید عشق خود را برای یکدیگر و رسیدن به صرف زمان بیشتری را با هم. اما اگر رابطه شما در حال حاضر به سمت اجتناب ناپذیر پایان قرنطینه می تواند به ارمغان بیاورد که به استارک کمک بیش از حد. که برای تلفن های موبایل وحشتناک در نگاه اول وجود دارد چیزی است که باید گفت برای دانستن دقیقا همان جایی که شما ایستاده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب