کادیلاک قرار دادن تمرکز خود را بر عملکرد با آخرین تکرار آن V-Series dubbed Blackwing.

نسل چهارم لوکس زیر با نام تجاری نظامی-esque نام مورد داده خواهد شد به فوق العاده-عملکرد انواع CT4-V و CT5-V. هر دو خواهد بود مسیر-قابلیت طراحی و به نمایش گذاشتن اوج کادیلاک مهندسی و کاربردی قابلیت های. خود را اعلام و به شرح زیر به جای ولرم پذیرش برای V-Series به روز رسانی به نمایش در ماه مه سال گذشته فقدان شور و شوق تا حد زیادی ناشی از متوسط 355 اسب بخار این خودرو ارائه شده است.

“این Blackwing نام آمده است برای نشان دادن بهترین کادیلاک عملکرد مهندسی ساخت و فن آوری” گفت: Brandon ویویان کادیلاک اجرایی مهندس ارشد در آزادی مطبوعات. “جدید CT4-V Blackwing و CT5-V Blackwing ساخت نام تجاری محترم میراث نهایی-عملکرد تجربه رانندگی و بالا بردن آنها را حتی بیشتر است.”

هر دو V-سری Blackwing مدل خواهد بود گردد به خصوص تنظیم شاسی کنترل فن آوری و موتورهای. آنها همچنین پیشنهاد انتقال کاربر گزینه چیزی است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر در ماشین لوکس بازار است.

به اطمینان حاصل شود که هر دو مدل زندگی می کنند تا انتظارات کادیلاک قرار است این جفت ارز به گسترده درایو تست در آهنگ و همچنین در جاده و دوره های آموزشی در سراسر کشور است. یکی از این اجرا در ویرجینیا Raceway بین المللی را دیدم Blackwing دو علامت بار دامان ثانیه سریع تر از خودروساز ATS-V و CTS-v

وقتی که می آید به زیبایی شناسی ترکیب جدید hews نزدیک به خطوط در حال حاضر ایجاد شده توسط پیشینیان خود با ترفند جزئی در تعداد و جزئیات. این جفت ارز به رخ کشیدن یک مسابقه الهام گرفته از طراحی شکوفا مانند گلگیر سمت آبشش و اسلاید افقی بر روی دریچه های هوا به عنوان مخالف به زمان مش. تک رنگ استتار-مانند الگوی تزئین هر یک از نمونه نیست و انتظار می رود به ایجاد راه خود را به تولید.

هر چند اطلاعات در کادیلاک در حال حاضر V-Series است که در دسترس در وب سایت خود جزئیات بیشتری در مورد Blackwing مدل نمی توان در دسترس ساخته شده تا نامعلومی تاریخ در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de