بروس مک لارن خودرو علامت باقی می ماند پاک نشدنی 50 سال پس از خود عبور

حدود ظهر روز 2 ژوئن 1970 Goodwood مدار در جنوب شرق انگلیس سقوط کرد و سکوت. بروس مک لارن شده بود تست ها می-ماشی

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399

حدود ظهر روز 2 ژوئن 1970 Goodwood مدار در جنوب شرق انگلیس سقوط کرد و سکوت. بروس مک لارن شده بود تست ها می-ماشین هستم و فشردن در یک دامان قبل از ناهار که این خودرو عقب بدنه آمد شناور در خاور مستقیم و او ناودان به رها مارشال پست در 180 مایل در ساعت. موتوری از دست داده بود یک قهرمان واقعی از مسیر مسابقه در سن 32.

پنجاه سال در, بروس مک لارن است که هنوز هم مورد احترام در کامپیوتر محافل در سراسر جهان است. و آن را هیچ جای تعجب است. او برنده 24 Hours of Le Mans در سال 1966 رانندگی با فورد GT40 و سپس 12 ساعت سبرینگ سال بعد. تیم مک لارن نیز تحت سلطه می تواند هستم از سال 1967 تا 1972—بروس خود را برنده این سری در سال 1967 و 1969—و eponymous خود F1 تیم رفته به ادعای هشت جهان سازنده' قهرمانی و 12 جهان رانندگان مسابقات قهرمانی.

Bruce McLaren at the 1968 Los Angeles Times Grand Prix in Riverside, Calif., a race he went on to win.

بروس مک لارن در سال 1968 لس آنجلس تایمز جایزه بزرگ در ریورساید کالیفرنیا یک مسابقه او رفت و در را به نفع خود. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از مک لارن ،

پس از مرگ او این تیم در زمان ایندی 500 دو بار در طول 1970s. به این روز مک لارن تنها به پیروزی در یک F1 جایزه بزرگ در یک ماشین او طراحی شده و با نام خود در بال.

می گویند مک لارن یک نابغه بود راننده است به چشم پوشی از مهارت های قابل توجه خود را به عنوان یک مهندس و رهبر تیم. بد نیست برای یک تازه کار که وارد بین المللی موتوری در یک بورس تحصیلی پس از صرف سال ها از دوران کودکی خود را محدود به یک تخت بیمارستان.

من به تازگی از سفر نیمه راه در سراسر جهان از Goodwood به نیوزیلند که در آن بروس مک لارن متولد شد. من وسیله ای برای اکتشاف بود که مک لارن GT انگلیسی مارکی را 612 hp grand tourer که خرس نشانه های M6GT که بروس طراحی شده به عنوان, مک لارن را برای اولین بار از جاده خودرو در 1960s. افسوس که دومی را دیدم هرگز تولید.

Bruce McLaren in his prototype M6GT, a road car that never made it to production.

بروس مک لارن در نمونه M6GT. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از مک لارن ،

اواسط موتور سوپراسپرت جدید GT McLaren Automotive ترین طراحی عملی تا کنون منحصر به سمت دور صفحه نمایش شیشه ای بیش از این عقب فضای توشه. کابین ساکت تر و لوکس تر از دیگر McLarens با یک "راحت" تعلیق برای تور.

زمانی که من آن را فقط ده روز قبل از نیوزیلند رفت و مستند با توجه به همه گیر, اما, Auckland بود و هنوز هم کسب و کار به عنوان معمول است. مک لارن رشد در یک آپارتمان در اینجا بالاتر از خانواده گاراژ در حومه Remuera. پدرش Les تعمیر وسایل نقلیه و جوان بروس بود به زودی به گرفتن دست خود را چرب.

The 612 hp McLaren GT.

612 hp مک لارن GT. عکس توسط جرمی تیلور.

امروز این ساختمان یک فروشگاه لباس, اما در اواخر 1940s, Bruce خواهد کار کرده اند هم با پدرش. او همچنین کاپیتان تیم راگبی در نزدیکی Meadowbank مدرسه ابتدایی قبل از انقباض هیپ اختلال است که او را نگه داشته و در یک خانه کودکان برای تقریبا سه سال است.

بروس بعد از تدریس خود را به درایو در خانواده حیاط خلوت, و اولین ماشین است که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در همپتون فراز Motorsport پارک یک ساعت در جنوب پایتخت. وجود دارد که در آن بروس مک لارن مرکز میراث واقع یک موزه—اجرا توسط علاقه مندان زتا Panton—که دارای گنجینه ای از خاطرات.

"بروس مطلق تبدیل شد افسانه, موتور مسابقه, اما آن را همه آغاز شد در این سال 1929 Austin 7," او توضیح داد. "این ماشین است که سوخت بروس مسابقه اشکال. آن را به عنوان یک کسب و کار ماشین برای گاراژ اما بروس آموخته است که چگونه به رانندگی در این خودرو قبل از او گذشت او در آزمون در سن 15 سالگی."

The car that late racer Bruce McLaren learned to drive in.

در پشت چرخ از سال 1929 Austin 7 که بروس مک لارن آموخته به درایو در. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از بروس مک لارن مرکز میراث.

بسته بندی شده در حدود هفت مک لارن مرتبط با ماشین بر روی صفحه نمایش برخی از سنگهای واقعی. لباس کار (دوخته به دیوار) غنائم keepsakes و همچنین به عنوان اولین جعبه ابزار با یک دست نقاشی شده درب. و طبقه بالا وجود دارد یک مجموعه گسترده ای از روزنامه قلمه.

مک لارن وارد اولین hill climb در Austin 7 Ulster زمانی که او 14 ساله بود. در سن 22 انتخاب شد توسط نیوزیلند جایزه بزرگ انجمن راننده آن به اروپا برنامه با هدف امیدوار کننده روروک مخصوص بچه ها.

The Bruce McLaren Heritage Centre in New Zealand.

بروس مک لارن مرکز میراث در نیوزیلند. عکس توسط جرمی تیلور.

نه چندان دور از مرکز میراث خاموش State Highway 1, Pukekohe Park Raceway. در حال حاضر یک اسب مسابقه محل برگزاری مدار باز شد در سال 1963 به عنوان محل برای نیوزیلند جایزه بزرگ.

John Surtees که برنده اولین مسابقه اما مک لارن بازگشت به خانه را به عنوان خود را در سال 1964 رانندگی کوپر اوج. کمی وجود دارد و به علامت آهنگ نامی کامپیوتر, گذشته, اما بعد از برندگان شامل گراهام هیل جکی استوارت و مکلارن هم میهن, کریس آمون.

Bruce McLaren at home with his daughter Amanda.

بروس مک لارن در خانه با پدر آماندا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از مک لارن ،

زلاند جدید عشق اتومبیل های خود را, اما شما می تواند خوش شانس به نقطه مک لارن اینجا. GT به من می دهد وضعیت ستاره در دو ساعت رانندگی جنوب به Taupo و بروس مک لارن سی سیتی پارک. مسیر مسابقه شد و تغییر نام داد و در بروس افتخار در سال 2007 با وجود این واقعیت است که او هرگز با یکدیگر به رقابت وجود دارد. شواهد بیشتری از این کشور جزیره ای غرور برای بومی خود ،

اگر چه بر اساس در سوری انگلستان به مک لارن گروه نگه می دارد ارتباط قوی با موسس آن را زادگاه و با حمایت یک درایور جدید apprentice برنامه ای برای نیوزیلند مشتاق روروک مخصوص بچه ها به قطار در اروپا راه را برای این شرکت به افتخار اسم خود را و شروع به رقابت.

Amanda McLaren, the late racer Bruce McLaren's only daughter.

بروس مک لارن دختر, Amanda مورد بحث پدر مشهور خود را. عکس توسط جرمی تیلور.

"او بسیار افتخار کیوی و رفت و برگشت به صفحه اصلی به عنوان اغلب به عنوان او می تواند می گوید:" تنها دختر آماندا. "این 50 سال پس از آن روز سرنوشت ساز اما حافظه خود را هنوز هم زندگی می کند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب