برودی سگ Adorably سوء محلی هواشناس را در خانه پخش


dog-news
فاکس

Tampa Bay هواشناس پل Dellegatto در تلاش برای دریافت از طریق در-خانه خبر با خود pup

به عنوان کارگران در سراسر کشور هستند که مجبور به انجام شغل خود را از ایمنی از خانه های خود در هوا اخبار خبرنگاران با داشتن یک زمان روی حیله و تزویر. یک جوان anchorwoman قطع شد زمانی که او shirtless, پدر راه می رفت به قاب دیگر هواشناس تا به حال به ارائه آب و هوا در کنار خود yapping سگ و در حال حاضر پل Dellegatto رئیس هواشناس برای فاکس 13 در خلیج تمپا اتحاد پیوست صفوف از راه دور اخبار گزارش bloopers. Dellegatto بسیار خوب سگ برودی تصمیم گرفت او می خواست برخی از حیوانات خانگی در, پدر و پخش و بنابراین او رفت و رو اونا.

Dellegatto شد ارائه اخبار از دفتر خانه خود را با یک صفحه نمایش دوم که بینی آب و هوا — اما زمانی که برودی bumbled به اتاق او سر بزرگ ضربه کامپیوتر باعث نمایش آب و هوا برای رفتن kaput.

“او whacked کامپیوتر با سر خود را” Dellegatto توضیح داد: به بینندگان. “اجازه دهید من فقط داشتم به هوا.” اما قبل از Dellegatto می توانید انجام دهید که برودی قرار دادن سر خود را در پدر و دامان Dellegatto خوش سرزنش او گفت: “بود که بسیار هوشمند است.”

برودی و سپس سمت چپ Dellegatto دامان و راهپیمایی به سمت دوربین زیرا ظاهرا او با وسواس “کریگ” پسر دوربین که شاخه های پخش از طریق پنجره. برودی بسیار نگران بود که او می تواند بشنود کریگ صدا اما نمی توانستم او را از طریق درب. Awwww.

فاکس

بله ما نیاز به روزنامه نگاران و هواشناسان به ادامه به ارائه اخبار در حال حاضر, اما ما هم واقعا واقعا نیاز به سگی زیبا ویدئوها در طول این بار تلاش. همچنین هر کس در ایستگاه خبری بود که Brody فیلم حتی اگر او به طور کامل ربوده پخش.

“آیا این راه اشتباه, پل, اما این شگفت انگیز است و بزرگ” همکار لنگر لیندا Hurtado شنیده است گفت: در این ویدئو.

“برودی دزد نشان می دهد! مهم نیست که اگر فردا 13 پل Dellegatto کار را انجام دهید — خود را از شر pup برودی فقط می خواهد allllllll توجه!” Fox 13 News خلیج تمپا نوشت on Facebook.

تمام چیزی که به شدت زیبا و دلفریب, همچنین اگر شما نگاه از نزدیک در Dellegatto میز شما ببینید یک قاب عکس های خود را در اواخر pup Sparky دیگر شایان ستایش سگ شکاری طلایی.

فاکس

پس از این فیلم رفت و ویروسی مردم خواستار مطلب برودی محتوای بنابراین Dellegatto آپلود یک ویدیو از سگ خود را متناوب بین تلاش برای خوردن یک کرم و تلاش برای حمام افتاب گرفتن. این…کمال است.

گوش ما می خواهیم coronavirus برود و برای همه برای رفتن به کار می کنند اما ما همچنین می خواهم بیشتر اهسته ناپدید شونده وقفه ویدئوها بنابراین شاید همه ما در مجموع موافقم که newscasters با سگ شروع به کار از خانه یک روز در هفته و اگر خود را pup قدم به قاب آن باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>