بریت بنت مذاکرات در مورد نوشتن 'محو نیمی'

گفتگو با بریت بنت نویسنده محو نیمی س: در این کتاب شما ارسال از یک شماره از دیدگاه پوشا مختلف دهه ها و قرون.

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
the-vanishing-half-feature

گفتگو با بریت بنت نویسنده محو نیمی

س: در این کتاب شما ارسال از یک شماره از دیدگاه پوشا مختلف دهه ها و قرون. چگونه شما را مدیریت به تغییر به عقب و جلو از همه این صداها? چه بود آن را مانند متناوب بین دو نسل متفاوت از زندگی خانواده های مختلف در دهه?

A. من عاشق رمان که داستان از جوامع است. من می دانستم که محو نیمی بیشتر خواهد بود یک داستان حول خواهران دوقلو پس از آن من متوجه شدم من هم می خواستم به صرف زمان در این دیدگاه از دختران خود را و کشف هر دو طرف با مادر رابطه است. داستان شد بیشتر شبیه یک باتون گذشت از شخصیت به شخصیت. البته من عاشق نوشتن اما من هم دوست داشتم نوشتن اوایل جونز این دورویی که طول می کشد بزرگ راحتی در فلسفه رواقیون اگر چه او مخفیانه پر از احساسات است. همیشه وجود دارد چیزی سرگرم کننده در مورد نوشتن از دیدگاه کسی که به ندرت می گوید آنچه که او در واقع احساس است. نیست همه ما به برخی از رشته تمایلی راویان? من هم واقعا لذت بردم شخصیت کندی که بر خلاف من. صدای او است که بی وقفه نفس نفس وراج و او نمی تواند خودش را بسیار جدی است. در همان زمان او نوسان بین بودن خود آگاه و خود فریب خورده در راه ساخته شده است که او زندگی داخلی سرگرم کننده برای کشف.

Q. شخصیت های اصلی کتاب خود را یکسان هستند خواهران دوقلو که از یک شهر در لوئیزیانا که خاص وسواس می تواند به شما صحبت کردن در مورد آن شهر و جایی که شما به آن ایده? چگونه است که این شهر قابل توجهی به داستان از این دختران و چه شرح زیر است?

A. رمان برانگیخته شد, چند سال پیش زمانی که در تلفن مادر من offhandedly ذکر یک شهر او به خاطر از او لوئیزیانا دوران کودکی که در آن هر کس intermarried به طوری که فرزندان خود را به تدریج سبک تر است. این به من زده به عنوان آنقدر عجیب و نگران کننده که این احساس تقریبا اساطیری. من همیشه قابل درک است که سبک پوست اعطا امتیازات خاص در درون جوامع سیاه و سفید آنهایی اما من شروع به فکر می کنم در مورد آنچه در آن می خواهم به رشد در جامعه است بنابراین متعهد به مهندسی نور پوست است که این امر حاکم است که شما ممکن است قادر به ازدواج. من شروع به فکر می کنم در مورد چگونه دو شخصیت ممکن است واکنش نشان می دهند کاملا متفاوت در این وضعیت. خواهران دوقلو, یکی, که تصمیم می گیرد به تصویب سفید و کسی که حرکت بازگشت به زادگاه خود را با پوست تیره ،

تا آنجا که شهر خود را, من می خواستم آن را به احساس می کنم مثل یکی دیگر از شخصیت های معلق در هوا بیش از داستان است. که عجیب و غریب چیز در مورد صفحه اصلی—مهم نیست که چقدر بلند بوده ایم رفته در آن کاملا هرگز ما را ترک. من به خصوص علاقه مند در این شهر در اثر دزیره دختر جود که ما برای اولین بار به عنوان یک فرد بالغ به عنوان او در حال ترک خانه برای کالج در لس آنجلس. من علاقه مند شد و در راه او حامل این خشن دوران کودکی با او. چگونه او حمل آسیب های این شهر انجام داده است به او تمام راه را به کالیفرنیا? به من اثرات طولانی از خشونت هستند و جالب تر از خشونت خود را. چگونه ما را حمل به درد خانه با ما حتی زمانی که ما را ترک کنند ؟

Q. خواهران دوقلو رشد در همان شهر کوچک و اساسا یکسان تجربه و در عین حال زندگی خود را اساسا در جهات مختلف. شما می توانید بحث در مورد جهان های موازی خود را زندگی می کند و آنچه شما در حال تلاش برای کاوش در مورد هویت?

A. من دو خواهر بزرگتر, بنابراین من همیشه علاقه مند به خواهری خود را: چگونه شما می توانید به اشتراک گذاری ژنتیک و رشد در همان خانه است اما به نوبه خود به طور کامل متفاوت مردم ؟ در برخی از راه های ما به شکل ما خواهر و برادرها. قدیمی ترین من خواهر من به طرفداران بسکتبال و من ویولن به عنوان یک بچه من چون خواهر دیگر بود که در ارکستر. اما از سوی دیگر من اغلب تعجب می کنم که چه بخش هایی از من در حال واکنش به کسانی که خواهر من نیست. چگونه من شده اند متفاوت است اگر مطرح شده تنها یک کودک یا بزرگ شده در یک خانواده متفاوت در دسترس نباشد ؟

در محو نیمیدزیره و استلا زندگی می کنند بسیار متفاوت زندگی بر اساس دو جداگانه نژادی واقعیت. اما فراتر از اثر نژاد و ثروت, من می خواستم به فکر می کنم در مورد چگونه این زنان آنقدر متفاوت از یکدیگر در حرفه خود و حتی روابط خود را با فرزندان خود را. من عاشق این ایده که خود را واگرا مسیر می توان به یک انتخاب ساده است: در یک مصاحبه شغلی انجام می شود اشتباه و سفید را انتخاب و به آن درست باشد. در آن زمان این تصمیم احساس لازم و مناسب مسیر را به, اما بعد استلا درک آن را به عنوان اولین دومینو است که می افتد و باعث تغییر بقیه زندگی خود را. من می خواهم این ایده از یک لحظه اثبات می تواند بسیار مهم. در حالی که نوشتن این کتاب, من عاشق فکر کردن در مورد چگونه همه ما به طور مداوم بازسازی و پاسخ نوری المالکی خودمان را با انتخاب ما را هر روز.

س: به عنوان شما را لمس یکی از خود نور پوست سیاه, دوقلوها, لوسیون صورت, سفید, و متوجه می شود که او می تواند به ایجاد یک زندگی عبور برای سفید. او جدا از خانواده اش و ایجاد یک به طور کامل هویت های مختلف و داستانی گذشته است. وجود سابقه طولانی عبور در این کشور است. آیا شما آن را تحقیق و در همه آیا شما تجارب افراد دیگر در ذهن به عنوان شما نوشت استلا داستان و یا آیا شما فکر می کنم تنها از نظر این شخصیت ؟ است وجود دارد یک سوال از اخلاق در عبور? آیا شما تحقیق تاریخ در حال عبور در امریکا ؟

A. من خواندن چند کتاب دانشگاهی در تاریخ عبور در امریکا است. من بیشتر علاقه مند به unknowability از آن است. در راه عبور است مانند faking خود مرگ است. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر کسی آن را انجام داده با موفقیت; شما فقط می توانید تشخیص افرادی است که گرفتار و یا خود را نشان می دهد. رشد من همیشه فکر می کردم نژادی عبور به عنوان یک عمل از خود نفرت و یا شاید حتی کمتر جالب توجه است, فرصت طلبی. من می توانم درک کنم که چرا یک فرد سیاه و سفید, زندگی در اوایل قرن بیستم می خواهید برای فرار از تبعیض و خشونت اما به نظر من آن را بزدل و ضعیف است. اما من فکر می کنم که از نظر اخلاقی راه ساده برای درک گذشت و من هرگز علاقه مند به اخلاق در داستان است. آنچه بیشتر برای من جالب بود این ایده را از عبور به عنوان یک عمل تخریب و به خود ایجاد. چه ما به دست آوردن و از دست دادن زمانی که ما تصمیم به تبدیل شدن به شخص دیگری ؟

به طور سنتی این رهگذر است که رونده شکل است. با عبور از میان دسته بندی های اجتماعی او ثابت می کند که این دسته خود را می سازه. واقعی چگونه است نژاد اگر می توان آن را با موفقیت انجام می شود ؟ و به چه معنی است به ساختار یک جامعه در اطراف یک شکل از هویت است که اساسا عملکرد ؟ در همان زمان رهگذران اغلب تا پایان مجددا بر این سلسله مراتب است که آنها در برخواهد داشت به برگشتن. در محو نیمیمثلا استلا می شود چهره یک محله کمیته با هدف جلوگیری از یک خانواده از حرکت در. او یابد و خودش را در آغوش همان سفید supremacist خشونت که او یک بار خودش رو به منظور حفظ موقعیت خود را در درون خود جامعه است. بنابراین استلا سفيد شدن نیست تهدید سفید برتری. او فقط شروع به استفاده از آن به جای درد و رنج در دست خود را.

من می خواستم برای نشستن در پیچیدگی از این بدون محکوم کردن استلا برای او انتخاب کند. من می خواستم به درک چرا او ممکن است انتخاب کنید برای پاس سفید که در مورد او این است که نه خود نفرت و نه فرصت طلبی. او یک زن که شاهد خشونت وحشتناک به عنوان یک کودک است و او می خواهد به امن است. زمانی که من شروع به فکر می کنم در مورد عبور به عنوان یک نوع از مرگ-faking من شروع به درک استلا بهتر است. چه کسی می خواست به بیش از شروع در زندگی خصوص به ترک برخی از خاطرات غم انگیز? کسی که می خواستم به یک فرد جدید?

Q. مانند شما اولین رمان مادراناین رمان به بررسی رابطه بین مادران و دختران. چه می کند به شما این پویا در خود داستان ؟

A. من فقط می خواهم داستان در مورد زنان مراقبت از یکدیگر و یا عدم انجام این کار. مادر و دختر دینامیک سرگرم کننده هستند به کاوش در بخشی به دلیل آنها حمل وزن بسیار—روابط ما با مادران ما قطع بیش از کل زندگی ما. و در بسیاری از موارد دختران رفتن به تبدیل شدن به مادران خود و چسبیدن بیش از خود دختران' زندگی. اولین کتاب من بود در مورد unmothered دختران. در این رمان من می خواستم برای کشف روابط پیچیده این زنان باید با مادرانی که باقی می ماند در زندگی خود را. من فکر می کنم دیگر تغییر بزرگ در این رمان دوم شد و صرف زمان بیشتری را در نقطه نظرات مادران نه فقط دختران. تاپیک مختصر بخش در مورد آدل دوقلوها' مادر, به یاد می آورد که عدم امکان دوست داشتن دو نفر همان راه دقیق. او خودش را مقصر می داند برای استلا ناپدید و شگفتی اگر او درمان از دختران او را به رهبری خود واگرا زندگی می کند. بنابراین من فکر می کنم که در حالی که مادران در مورد غایب مادران محو نیم است که در مورد مادران تلاش و اغلب عدم به انجام بهترین خود را.

س: یکی از خواهران دوقلو باقی مانده در شهر کوچک آنها در رشد و برگ برای همیشه در اصل پاک کردن گذشته او. شما می توانید بحث در مورد نقش مکان در رمان? چگونه می کند که در آن ما از اثر ما و یا با ما بماند بعد از ما ترک ؟ به طور مشابه, چگونه تروما دوقلوها به ارث می برند از گذشته خود را معطل شدن با آنها را در راه های مختلف?

A. در محو نیمی ازدوقلوها شاهد یک مرکزی رویداد آسیب زا به عنوان دختران: پدر خود است بدون محاکمه اعدام در مقابل آنها. اما اگر چه هر دو دختران شاهد این رویداد با هم هر دو آنها واکنش نشان می دهند به آن بسیار متفاوت است. استلا خاص باقی می ماند خالی از سکنه شده توسط این غیر قابل توصیف عمل خشونت و تمایل به بحث در مورد آن. او صرف زندگی خود را در حال اجرا از این شبح خشونت که او هرگز نمی تواند ایجاد حس منطقی و یا حتی بحث با شوهر یا پدر. من فکر می کنم که جغرافیایی جنبش می تواند انگیزه ای برای تغییر و یا حداقل رایگان ما را امتحان کنید هویت های جدید. استلا در نهایت به حرکت به دور از لوئیزیانا به منظور احساس می کنم مثل او واقعا می توانید بیش از شروع. بکن بکن, از سوی دیگر, بازگشت به زندگی در خانه ای که پدرش کشته شد که نیروهای خود را برای زندگی در کنار تروما به جای فرار از آن.

هنوز هم بدون در نظر گرفتن دوقلوها' روش هر دو از دختران خود را به ارث می برند این خانواده تروما. من علاقه مند شد چگونه این خشونت ممکن است قطره در بقیه خانواده به خصوص با توجه به این که یکی از نسل دوم پدر می داند در مورد قتل مادر خود را شاهد بود اما دیگر نیست. و هنوز کسی نمی داند در مورد آن هنوز هم رنج می برد این کابوس وحشتناک. او احساس می کند متعجب و متحیر به او hypervigilance. چه معنی آن را بر دوش احساس تروما است که شما حتی نمی توانید توضیح دهید ؟

Q. شخصیت ریس نیست و تلاش برای تغییر خود مسابقه است اما انتقال به یک جنس های مختلف. چگونه می توانم شما ببینید سوال از نژاد و جنسيت بودن مشابه و یا متفاوت است ؟ به نظر شما چه این شخصیت در حال انجام یک شکل متفاوت از "عبور"?

A. من فکر می کنم شباهت این است که نژاد و جنسیت هر دو سازه که به مراتب پیچیده تر از یک باینری شیوه تفکر ما را به این باور. اما آنچه که برای من جالب در مورد ریس راه است که سفر خود را به عنوان قرابت به استلا. ریس دستخوش تغییرات فیزیکی که در تأیید او چه کسی است. استلا تغییر نمی کند در تمام جسمی اما در پایان رمان او تبدیل به یک فرد کاملا متفاوت ذهنی و عاطفی. با قرار دادن این دو شخصیت در تنش با یکدیگر, من می خواستم به کشف پیچیدگی تغییر و تحول است. چه آن را در واقع به معنای تغییر دهید ؟ تغییر نمی کند و همیشه مانند آنچه که ما فکر می کنم آن را ندارد.

Q. ریس و جود داستان چنین حرکت عشق داستان است. شما می توانید بحث در مورد نقش عشق در رمان—برای خواهران دوقلو و همچنین برای دختران خود را—و چگونه آن را در مقایسه با فاميلی عشق ؟

A. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از غیر متعارف داستان عشق در این کتاب است. مرکزی ارتباط بین خواهر که جداگانه به عنوان نوجوانان و صرف زندگی خود جدا اما به رغم این فاصله عشق خود را برای هر یک از دیگر آنها را به هم متصل بیش از چند دهه. استلا به حرکت به ازدواج ساخته شده است در اسرار و دزیره وارد این طولانی-ارتباط از راه دور با یک مرد او حاضر به ازدواج. عشق به نظر می رسد در تمام انواع از راه هایی در سراسر فاصله و زمان.

که گفت: من همیشه فکر می کردم رابطه بین جود و ریس به عنوان عاشقانه مرکز از رمان. چه علاقه من در مورد دو نفر از آنها با هم است که این دو شخصیت بسیار متفاوت دلایل رشد کرده اند تا تجربه خشونت و شرم اطراف بدن خود را. بنابراین برای من سوال این بود که چگونه می توانم به شما یاد بگیرند به عشق خود را هنگامی که شما آموخته اند که به نفرت خود را ؟ و یا حتی فراتر از آن, چگونه می توانم به شما یاد می شود توسط شخص دیگری ؟ رابطه خود را ثابت رقص در اطراف اعتماد و صمیمیت و چیزی وجود دارد برای من زیبا درباره تماشای آنها را به مبارزه با هم از آنجا که آنها در مورد مراقبت از هر یک از دیگر بسیار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب