قایق هفته: این تاریخی 52 ساله تندرو خود را مدرن عملکرد قایق بادبانی حسادت

در سال 1968 این رویای قایق ایتالیایی billionaire playboy, آیکون سبک و فیات جمهور جیووانی "جیانی" Agnelli: فوق

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399

در سال 1968 این رویای قایق ایتالیایی billionaire playboy, آیکون سبک و فیات جمهور جیووانی "جیانی" Agnelli: فوق العاده براق 37-پا موج-piercer است که می تواند پاره کردن Riviera فرانسه در 50 knots, و یا یک بی سابقه از 58 مایل در ساعت.

طراحی شده توسط کوارتت ایتالیایی ساخته شده 8 لیتری BPM Vulcano V8s ارائه یک ترکیب 1,280 اسب بخار غرش G. Cinquanta آمد از تخته رسم go-سریع-قایق افسانه رناتو "سانی" لوی. قایق را نگاه کنید و سرعت و صدای گرفته و خشن سر و صدا بودند راه جلوتر از زمان خود را—حداقل 20 سال در واقع تا به نقطه ای که Miami Vice عصر دیدم عملکرد قایق خود را رسیدن به قله.

این هفته برای اولین بار از زمان راه اندازی شد که در سال 1968 این یاد بادپا در بر داشت یک خریدار جدید. به عنوان بخشی از RM ساتبی با مشخصات بالا "راه باز" آنلاین حراج به فروش می رسد قابل توجه 375,000 یا $433,740 در زمان تبادل.

Agnelli

– از آنجا که قایق هشت throttles–چهار برای تغییر و چهار برای شتاب–Gianni Agnelli می خواستم خود راننده را از کابین خلبان. حسن نیت ارائه میدهد رمی Dargegen/RM ساتبی

نام G. Cinquanta تعریف آنچه در این دریا بسیارخوب بود همه در مورد: G برای جیانی و Cinquantaیا ایتالیایی برای 50 عنوان در قایق مهیب سرعت بالا در گره.

هنگامی که آن را راه اندازی 52 سال پیش, یکی, ایتالیایی, yachting روزنامه نگار نوشت که این قایق مناسب برای تماشای دریایی قایقهای موتوری مسابقه. چگونه آمده است ؟ "این نه تنها می تواند وجود داشته باشد, در آغاز, اما می تواند رسیدن به خط پایان در زمان به تماشای برندگان می رسند."

Agnelli گزارش loved قایق و صرف مقدار زیادی از زمان روی. در سال اول خود را از مالکیت او تحت پوشش بیش از 2000 مایل با عجله بین جشنواره کن و, St. Tropez یا شرق در امتداد Riviera ایتالیایی به سان Remo. به طور معمول فقط برای ناهار.

Agnelli

اصلی 1968 تصویر قایق با Agnelli در راس. براق بدنه و 58-mph سرعت بالا بودند چند دهه جلوتر از زمان خود. حسن نیت ارائه میدهد رمی Dargegen/RM ساتبی

مرد آنها را به نام L'Avvocatoیا وکیل نگه داشته و از آن برای هفت سال قبل از هدیه آن را به یک خانواده دوست و همکار ملوان که نگهداری آن در واقعا معصوم پول هیچ شی و شرط از زمان.

G. Cinquanta به نظر می رسد که خوب مسلما حتی بهتر—امروز از آن در نیم قرن پیش. پرتاب کردن از فتنه دم از اسپری در 50 knots, قایق هنوز oozes سبک ایتالیایی. آن اغراق آمیز عمیق V بدنه با سوزن مانند و تعظیم یکی از بهترین و سریع ترین طرح های آمده از سانی لوی تخته رسم.

در سال 1968 قایق شکست تمام قوانین است. لوی طراحی G. Cinquanta نه فقط یکی بلکه دو کابین. رو به جلو با یک نیمکت صندلی برای مهمانان و عقب به طور انحصاری برای راننده که تا به حال به استفاده از هشت اهرم برای کنترل قایق—چهار به تغییر چرخ دنده ها و چهار دیگر برای throttles.

Agnelli

ساخته شده قبل از فایبر گلاس استفاده شده در تولید قایق G. Cinquanta یک چوب ماهون-planked بدنه با بافت روکش بیرونی. صاحب امان هیچ هزینه در نگه داشتن قایق در shipshape بیماری است.

در حالی که لوی آمد تا با بدنه و عرشه طراحی Agnelli خواسته Sergio Pininfarina او دوست خوب و ماشین افسانه ای طراح به ظرافت دوقلو کاکپیت و کوچک V-اسکله کابین تحت foredeck. همانطور که برای طرح آن چهار غرش V8s لوی قرار داده و آنها را در مکان های مختلف. جلو دو نفر سوار می شوند پیش از عقب کابین خلبان و دیگران نصب شده در استرن فقط پیش از سر.

G. Cinquanta ساخته شده بود در Cantiere دلتا حیاط در انزیو در 40 مایلی جنوب رم است. در روز قبل از مقیاس بزرگ فایبر گلاس تولید بدنه دارای چهار لایه مورب گذاشته چوب ماهون کفپوش چسب با اپوکسی به آن قدرت از فولاد است. از طرف lavished در چند پوشش بالا و براق لاک الکل زدن به. به صورت غیر منتظره ای که قد بلند و گرد شیشه جلو هنگامی که قایق شد و راه اندازی آن نیست که در یک صفحه نمایش. اما پس از چند 58-mph اجرا می شود Agnelli شکایت در مورد باد-به شدت انتقاد کرد و لوی آمد تا با راه حل.

پنجاه و دو سال است مدت زمان طولانی برای اصلی موتور به نگه داشتن در حال اجرا است. به همین دلیل است که مالک فعلی به تازگی جایگزین هر چهار موتور با بزرگتر-hp BPM Vulcanos. در حال حاضر وجود دارد در مجموع 1,440-اسب بخار بالا بردن سرعت بالا به 55 knots (63.3 مایل در ساعت). این موتور جدید در حال حاضر کمتر از 100 ساعت بر روی آنها.

Agnelli

پس از 52 سال تنها چهار V8 موتورهای جایگزین شده است. آنها به روز رسانی به بزرگتر-hp موتور که افزایش قایق با سرعت بالا به 63 مایل در ساعت. حسن نیت ارائه میدهد رمی Dargegen/RM ساتبی

RM ساتبی کاهش یافته است به فاش کردن هویت خریدار هر چند که احتمال وجود خواهد داشت یک سفر به ایتالیا که در آینده فرد. به عنوان مثال ساخته شده روشن است: "این زیادی خواهد نیاز به جمع آوری می شود در ناپل ایتالیا است."

کاپری در اینجا ما می آیند!

دیدن یک ویدیو جالب از قایق زیر:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن