این لوکس روز رزمناو به نظر می رسد مانند دریا پوره آن را پس از نام

تنها یک جیب قایق بادبانی از ایتالیا می تواند به نام یک دریا پوره. هنوز Nerea 24 خیلی بیشتر از یک شیک روز رزمنا

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

تنها یک جیب قایق بادبانی از ایتالیا می تواند به نام یک دریا پوره. هنوز Nerea 24 خیلی بیشتر از یک شیک روز رزمناو. طراحی هوشمند و کاربردی و خشنود به چشم.

اصطلاح "روز رزمناو" برای تلفن های موبایل مانند یک ترکیب متناقض اما دسته تبدیل شده است محبوب در میان صاحبان در پنج سال گذشته است. بر خلاف 80s و 90s امروز boaters لزوما می خواهید یک سوخت-guzzling رزمناو برای overnighting. بسیاری ترجیح می دهند روز کوچکتر موبایل که هنوز هم ارائه موجودی تسلی و کابین اما بدون اندازه.

این Nerea 24 موفق به ترکیب زیبایی شناسی و تجملات از بالا به پایان رزمناو با سریع بدنه و فضای داخلی از یک روز ،

Nerea Yachts

این Nerea 24 می تواند سفارشی را با توجه به هر صاحب سلیقه ارائه چند رنگ مواد و پوست.

"من فکر می کردم این اندازه می تواند بازار سه هدف" می گوید: Dario مسینا که راه اندازی با نام تجاری در سال گذشته است. "بسیاری از صاحبان ویلا در اقیانوس و یا در دریاچه های کوچک و اسکله که در آن آنها می مور این قایق. از سوی دیگر 8-ft. دو اینچ پرتو اجازه می دهد تا قایق به trailered بنابراین صاحبان می تواند حرکت آن را در اطراف به متفاوت بود ،

سوم آن هدف این است که به عنوان کیفیت مناسب-و-پایان نشان می دهد یک ترجمه شده مناقصه. "ما طراحی شده 24 به همان high-end به عنوان یک ترجمه شده را با همان سطح کیفیت و برتر پایان می گوید:" مسینا. "ما همچنین به عمد به آن مشخصات پایین پس از آن به راحتی می تواند وارد یک گاراژ ترجمه شده."

قایق بادبانی خود را یک همکاری بین مسینا و نیروی دریایی معماران Alessio Battistini و Davide برناردینی از ideaITALIA استودیو طراحی. این جور کمان, یک, شیک, تقریبا سال 1950 نگاه شیشه جلو و به همان نسبت بزرگ کابین خلبان اجازه می دهد تا صاحبان به گسترش در عقب سالن و sunning مناطق و یا نشستن در راس و یا همراه صندلی. کابین بیش از یک گوشه با توجه به قایق 24-طول پا, اما باعث می شود یک مهلت اگر صاحبان می خواهید یک استراحت از خورشید و یا آن را می تواند در خدمت به عنوان یک شبه.

Nerea 24

اندازه کابین خلبان قهرمان در این قایق اجازه می دهد به صاحبان گسترش و آرامش را در آسایش است.

"هدف این بود که یک قایق است که مرسوم اما کدام نوع از زیبایی ابدی در خطوط و منحنی," او می گوید. "ما نیز با افتخار از توجه به جزئیات واقعی ساخت. هدف این بود برای ایجاد یک قایق است که ساخته شده به خصوص برای هر فرد مالک است."

مسینا جالب پس زمینه. او متولد سیسیل و سپس به سمت شمال به سرزمین اصلی ایتالیا برای کار, Pershing, قایق بادبانی از Ferretti گروه عملکرد نام تجاری برای سال های بسیاری است. او آموخته است که نه تنها boatbuilding تجارت اما Pershing را بی نظیر حس مد.

عاشق اساطیر مسینا اولیه شرکت آرگو دریایی به نام بعد از Jason and the Argonauts. راه اندازی قایق با نام تجاری Nerea می آید از Nereus و 50 دریا پوره دختران که بخشی از صفوف Poseidon یونانی خدای دریا. آنها همچنین مفید برای ملوانان. "این نام در واقع به معنی 'جریان در آب" که به نظر می رسید مربوط به یک خط از قایق می گوید:" مسینا.

Nerea 24

جیب قایق بادبانی طراحی شده است برای ماموریت های مختلف. آن را با این نسخهها کار به عنوان یک ترجمه شده, مناقصه, اما همچنین می تواند trailered برای صاحبان که می خواهید به قایق در مناطق مختلف است.

مانند 50 دریا پوره های Nerea 24 می تواند سفارشی با مالک در انتخاب رنگ های متعدد و یا مواد در سراسر هر دو داخلی و خارجی از جمله بدنه و کف و داخلی با استفاده از طیف وسیعی از پارچه و چرم و پایان ویژه به نام Oltremateria که ارائه یک high-end نگاه بدون اجازه می دهد هر گونه تخریب از آفتاب و یا آب شور.

این Nerea 24 تا 260 اسب بخار ولوو پنتا D4 است که به آن از سوار شدن و بالا پایان از 40 مایل در ساعت یا 300 اسب بخار دیزل که هل سرعت بالا به 46 مایل در ساعت.

مسینا است که با تمرکز بر جنوب اروپا برای رشد تجاری از جمله دو مدل جدید زیر 50 پا خواهد شد که اولین بازی بعد از این سال. پس دریا پوره سرگردان پس از آن نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن Nerea در آمریکا آب در چند سال آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن