اولی را تبدیل به اولین خودروساز به استفاده از آی فون را به طور کامل دیجیتال کلید ماشین

خروج از خانه مورد استفاده شامل یک شرط 15 دقیقه ای شکار برای کلید ماشین. به زودی شما قادر خواهید بود برای فقط گ

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399

خروج از خانه مورد استفاده شامل یک شرط 15 دقیقه ای شکار برای کلید ماشین. به زودی شما قادر خواهید بود برای فقط گوشی خود را با شتاب. اپل اعلام کرده جدید اتومبیل های دیجیتال راه حل کلیدی برای اپل و اولی خواهد بود که اولین مارکی برای معرفی آن به رانندگان است.

این سیستم جدید که اعلام شد در اپل سالانه و جهانی توسعه دهندگان کنفرانس در دوشنبه سازگار با iOS 13 و آینده iOS 14 و برجسته خواهد شد برای اولین بار در سال 2021 BMW سری 5 این ماه ژوئیه. در حالی که کلید کمتر tech دقیقا نمی, جدید, جدید این تکرار بیش از فقط از راه دور خود را باز bimmer درب.

اولی کلید های دیجیتال که در اولی برنامه داخل آیفون کیف پول با بهره گیری از یک برد کوتاه بی سیم فن آوری های شناخته شده به عنوان near-field communication (NFC). این اجازه می دهد تا رانندگان به سادگی ضربه بزنید تا وسیله نقلیه با آی فون خود را برای به دست آوردن دسترسی و موتور شروع با قرار دادن گوشی در شارژ سینی.

BMW Apple Digital Car Key

دانیل کاروس/BMW

اما واقعی gamechanger است که صاحبان می توانید به اشتراک گذاری کلید با حداکثر پنج نفر دیگر از طریق iMessage. هنگامی که به اشتراک گذاری شما می توانید تعیین اینکه آیا شما می دهد دسترسی کامل و یا محدود پروفایل رانندگی. انتخاب کردن برای دومی و شما می توانید کنترل ماشین را در سرعت بالا اسب بخار حداکثر رادیو و حجم بیشتر که کامل است اگر شما اجازه بچه های خود را جدید سری 5 برای چرخش.

شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد در حال اجرا از آب یا. با تشکر به یک قدرت ویژه رزرو ویژگی های BMW می گوید کلید هنوز هم تابع تا پنج ساعت حتی اگر آی فون خاموش می شود با توجه به کم باتری. کلید همچنین سازگار با اپل دیده بان اگر شما در پیدا کردن آیفون به دست و پا گیر.

BMW Apple Digital Car Key

دانیل کاروس/BMW

اپل در حال حاضر در حال کار بر روی گرفتن سیستم سازگار با اتومبیل های بیشتر و جای تعجب نیست آن را با قرار دادن تمرکز اصلی در امنیت است. این شرکت در حال اجرای امن سخت افزار برای اطمینان از کلیدهای رمزنگاری است که تلفن یا تماشای بحث به ماشین باقی می ماند بر روی دستگاه واقعی. این بدان معناست که هیچ کس دیگری—حتی تیم کوک—دسترسی به آن داده است. به کلید های دیجیتال نیز می تواند غیر فعال به طور مستقیم از تلفن و اگر گوشی خود را می رود از دست رفته دسترسی به وسیله نقلیه می تواند لغو طریق آیکلاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن