سیاه مردمی را به سخت ترین زمان دوره نقاهت بعد از این همه گیر – حتی اگر آنها نمی COVID-19

مامان ترسناک و گابریل Vergani/EyeEm/گتی من در مورد شما نمی دانم, اما من خیلی لعنتی دیوانه. من خسته از پیدا

توسط ETELARESANKHABAR در 10 خرداد 1399
black-people-Hardest-Time-Recovering-covid-1
مامان ترسناک و گابریل Vergani/EyeEm/گتی

من در مورد شما نمی دانم, اما من خیلی لعنتی دیوانه.

من خسته از پیدا کردن که یکی دیگر از معصوم سیاه و سفید انسان بوده و وحشیانه کشته شده توسط کسانی که در زمان سوگند به محافظت و خدمت می کنند. من خسته از خواندن در مورد نژادی شکاف ثروت wreaking ویران در خانواده و کارمندان و صاحبان کسب و کار. من خسته از تماشای اخبار و دیدن تیتر دیگر یادآوری است که آمریکایی های سیاه و سفید به احتمال زیاد هرگز احساس به عنوان امن به عنوان من به رانندگی و یا راه رفتن پایین خیابان. و در حال حاضر من خیلی لعنتی خسته به یاد بگیرند که COVID-19 بوده است نامتناسب ویرانگر سیاه جوامع در سراسر کشور ما است.

اما به عنوان خسته من, من نیز به خوبی آگاه است cushy سفید امتیاز من به راحتی با زندگی روزانه است. من خستگی محدودتر در مقایسه با سطوح محض خستگی و غم و اندوه و درد سیاه و سفید آمریکایی را تجربه کرده اند از catastrophically نهفته جهانی ما همه گیر.

"ما در حال مرگ در نامتناسب اعداد" توضیح می دهد که درخت روغن قلم مارتین بوستون مبتنی بر آموزش و سازمان جامعه که ریشه در زاد نژادپرستی آموزش و intersectional ائتلاف-ساختمان. "در شهرستانها و شهرهای کوچک که در آن ما را تا 5-6 ٪ از جمعیت ما حساب برای 30-40 ٪ از مرگ و میر. در واقع آنچه ما دیده ایم با COVID-19 یک بزرگنمایی از چندین دهه بهداشت نابرابری تاثیر BIPOC جوامع به خصوص جامعه سیاه و سفید."

با توجه به مارتین همه گیر است تاثیر منفی بر آمریکایی های سیاه و سفید است که نه تنها یک فرمت از سلامت بی عدالتی آنها تجربه شده است برای نسل بلکه ریشه اقتصادی اختلاف و نژادپرستی نظاممند است که به طور مستقیم منجر به عدم خوب بودن.

"شما نمی توانید بحث در مورد COVID-19 بدون صحبت کردن در مورد, مجبور, بردگی آفریقایی ها و قرن ها ظلم و ستم که بدست ما را به این نقطه در سال 2020" مارتین می گوید مامان ترسناک. "وجود سابقه سیستمیک بی عدالتی است که مانع پیشرفت اقتصادی, دسترسی به بهداشت و درمان کافی و توانایی وجود داشته باشد بدون موانع در این کشور است. تاثیر COVID-19 در جامعه ما این است که فقط جلوه دیگری از آن است."

فراتر از سلامت خود با چالش های سیاه آمریکایی ها رو قریب به اتفاق از دست دادن شغل به علت COVID-19 به طور خاص اکثریت قریب به اتفاق را که تا پایین ترین لایه از ملت ما را بگیر. اداره ملی تحقیقات اقتصادی فقط خود را منتشر یافته های حاصل از یک مطالعه است که مجموعه ای را برای تعیین چگونه میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی شده اند مراتب بین اوایل آوریل و اواسط ماه آوریل است. نتایج نشان داد که برای پایین پنجم از آمریکا بگیر که تا حد زیادی متشکل از کارکنان حدود 35 درصد شغل خود را از دست, در حالی که تنها 9 درصد از افراد بالا مواجه می شوند از دست دادن شغل.

"دانش آموزان من آموخت زندگی می کنند در برخی از سخت ترین ضربه جوامع" مارتین می گوید. "در این نقطه در زندگی من من کسی است که امتیاز اجتماعی فاصله گرفتن از سفارش تحویل مواد غذایی از امن بودن. نه همه دانش آموزان و خانواده های آنها که امتیاز. اعضای خانواده خود را در حال مرگ هستند. اعضای خانواده خود را از کار. دانش آموزان من هستند که کیسه های مواد غذایی خود را و کار چهل ساعت در هفته در حالی که همچنین تلاش برای دریافت کنید که از راه دور مدرسه انجام می شود."

Black Folks Will Have the Hardest Time Recovering From This Pandemic - Even If They Don't Get COVID-19
ShotPrime/گتی

این اثر مخرب فعلی ما همه گیر در سیاه و سفید آمریکایی ها چیز جدیدی نیست و شانس غلبه بر سختی ها از جمله کم است وقتی شانس در حال حاضر در برابر آنها انباشته از این جمله شروع می شود. یک مطالعه اخیر از صندوق بین المللی پول بررسی تاثیر گسترده ویروس شبیه سارس H1N1 و ابولا در کشور و در بر داشت که نابرابری تشدید شد در سراسر هیئت مدیره برای اقتصادی ترین-گروه های آسیب پذیر پس از یک بیماری همه گیر بازدید. این ناعادلانه و مخرب عدم تعادل نه تنها حفظ شده است بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید به راحتی از دستیابی به کیفیت آموزش و پرورش پرداخت بالاتر شغل و به طور کلی ثروت به طور منظم, اما آن را نیز نگه می دارد و آنها را از بودن قادر به تحمل قریب به اتفاق قربانیان فاجعه اقتصادی که COVID-19 ایجاد کرده است.

جای تعجب نیست که نژاد پرستی را می توان به راحتی یافت می شود در قلب سلامت بیماریها و مرگ و میر و مالی مبارزات سیاه و سفید, خانواده ها روبرو هستند در حال حاضر به این معنی که تبعیض و ظلم و ستم باید در نظر گرفته شود از قبل موجود شرایط را برای جارو تلفات این بیماری همه گیر گرفته شده در زندگی در خاص است.

"مشکلات اقتصادی و مسکن و عدم امنیت غذایی, بهداشت و درمان و نابرابری دسترسی به کیفیت و عادلانه آموزش و پرورش, پلیس, جرم, حبس, مهاجرت — آن را هنوز هم وجود دارد و COVID-19 بدتر از آن" مارتین سهام. "من فکر می کنم در مورد این واقعیت است که نژادپرستی نظاممند و پلیس است پرجمعیت زندانهای ما با سیاه و سفید و قهوه ای folx. من فکر می کنم در مورد تراکم جوامع شهری پر از سیاه و قهوه ای folx. من فکر می کنم در مورد دسترسی آنها به فروشگاه های مواد غذایی و نیازهای. برای برخی از folx, COVID-19 ترسناک ناراحتی. برای بسیاری از ما در جامعه بیش از آن است. و مردم نیاز به تشخیص آن است."

پس از coronavirus صرفا تشدید در حال حاضر نصب چالش هایی که آمریکایی های سیاه و سفید بوده اند رو برای قرن ها ما بیش از گذشته به صورت یک واقعیت را بررسی کنید. و آغاز می شود که با لابی گری برای تغییر در سیاست های دولتی به خصوص آنهایی که به طور مستقیم آسیب سیاه شهروندان است. "من می خواهم برای دیدن در این دولت مسئولیت آنچه اتفاق افتاده است به جامعه ما" مارتین می گوید. "من می خواهم برای دیدن سرمایه گذاری در بسته شدن شکاف بی عدالتی. من می خواهم برای دیدن زاد نژادپرستی سیاست های تصویب شده در سیاست های دولت است. برای انجام این کار خواهد بود برای به چالش کشیدن یک صد ساله سفید supremacist نهاد. امریکا آماده به انجام این کار ؟ من مطمئن هستم."

من آرزو می کنم من می توانم می گویند که کشور ما آماده است که برای تغییر لازم است اما احساس می کند که heartbreakingly دور از واقعیت ما در حال حاضر است. ما در حال حاضر یک رئیس جمهور مسئول است که بیشتر در رابطه با علنا با اشاره به سیاه و سفید آمریکایی ها به عنوان "اراذل و اوباش" از او در مورد کاهش ناعادلانه بار این شهروندان شده است shouldering برای بیش از چهار صد سال است. رسانه ها چربی های اشباع شده ما با اخبار نیازی و نفرت پر از خشونت نسبت به سیاه و سفید انسان و در عین حال معصوم سیاه و سفید زندگی می کند هنوز هم از دست داد بدون عدالت واقعی در حال خدمت. سفید معترضان که خواستم دوباره باز اقتصاد ما چند هفته پیش دریافت صفر پیامدهای برای پوشیدن نشانه هایی است که نسبت خود را قرنطینه تجربه به برده داری در حالی که صلح آمیز سیاه معترضان مبارزه برای عدالت در جورج فلوید می شد بلافاصله اشک با گاز کشته شده توسط پلیس.

مهم نیست که چقدر ما فکر می کنم ما پیشرفت به عنوان یک ملت و کشور ما بیش از ثابت خود را هنوز هم تا حد زیادی تقسیم شده است. بسیار ملموس جلوه های سفید برتری ناتوان کننده هستند و کشتن سیاه آمریکایی ها در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از. بقیه از ما فقط همه چیز را بدتر زمانی که ما همچنان راضی و یا سکوت در حالی که شاهد این قبر بی عدالتی. و آن را واقعا باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مشاغل را به دست داده و چگونه بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید نیاز به مرگ برای بقیه ملت ما به تصمیم می گیرید آن زمان به تغییر ؟

COVID-19 نشان داده ما خطرناک بالقوه غیر قابل جبرانی آسیب رساندن به معیشت جوامع سیاه اما من اشتباه به جای همه تقصیر را به گردن این بیماری همه گیر. مردم سفید شده اند مضر به اندازه کافی همه در خود ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب