'بیل و تد چهره موسیقی' تریلر است که در اینجا و کیانو هنوز هم می توانید آن را

شکارچی تصاویر/Youtube اولین تریلر "بیل و تد چهره موسیقی" است که در اینجا و کیانو هنوز است دل ما اوه! خود را

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
bill-and-ted-trailer-1
شکارچی تصاویر/Youtube

اولین تریلر "بیل و تد چهره موسیقی" است که در اینجا و کیانو هنوز است دل ما

اوه! خود را '90s قلب است به جست و خیز ضرب و شتم — تریلر بیل و تد چهره موسیقی شد و در نهایت به همه ما یک مهلت کوتاه از همه است که در سال 2020 است. Spoiler alert: کیانو ریوز می تواند بسیار هنوز هم آن را دریافت کنید.

تریلر شروع به ما می دهد امیدوارم که این خواهد بود که به عنوان عالی به عنوان اصلی. به عنوان کیانو ریوز (Ted) و الکس زمستان (بیل) ایستادن در مقابل شورای آینده آنها پرسید: یک سوال بسیار مهم: "بیست و پنج سال پیش شما بازی یک کنسرت در مقابل کل جهان است. یک ماه پیش شما در برستو کالیفرنیا برای 40 نفر بیشتر از آنها وجود دارد برای $2 تاکو شب. بیل و تد آنچه شما می گویند برای شماست؟"

البته هر از طرفداران این فیلم می داند آنچه را پاسخ خواهد بود: "عالی بود به هر یک از دیگر" بیل پاسخ. "و در دیدن!" تد می افزاید. بسیار عالی.

این دو پس از آن در یک سفر بروید تا در نهایت به نوشتن یک ترانه است که متحد جهان — چیزی که بیشتر به معنی در حال حاضر از نویسندگان به احتمال زیاد تا به حال تصور کرده اید می تواند. این زمانی است که زندگی طولانی دوستان خود بپرسید: "چرا ما نمی توانیم به آینده ای که ما نوشته شده است؟" تد می پرسد. "و آن را از خودمان است؟" بیل پاسخ می دهد. نشانه های قدیمی زمان سفر باجه تلفن و بیل و تد در حال whisked به آینده است.

متاسفانه برای آنها آمده بر آینده خود را خودشان به عنوان بسیار خالکوبی کرد ، تنها سرنخ این تریلر به ما می دهد برخی از فیلم از Grim Reaper نواختن گیتار هوایی با آنها تد در جهنم و بچه های خود را Thea و بیلی که در حال رشد است.

حق رای دادن منتشر شد تریلر در توییتر گفت:"اوه. صبر است در نهایت بیش از, دیدن! کیانو ریوز و @زمستان ستاره در اولین تریلر رسمی برای بیل و تد چهره موسیقی! سازمان دیده بان در حال حاضر! و به یاد داشته باشید: عالی بود به هر یک از دیگر."

این فیلم به شرح زیر اصلی Bill & ted's Excellent Adventure (1989) و Bill & ted's Bogus Journey (1991) به معنی طرفداران شده اند در انتظار یک واقعا مدت زمان طولانی برای این قسط سوم. این یک زمان مناسب برای دیدن مورد علاقه ما metalheads دوباره و من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه ما وقتی که من می گویند که ما واقعا می تواند استفاده از یک زن و شوهر از ساعت خیره به کیانو ریوز روی صفحه نمایش بزرگ در حال حاضر.

روشن نیست که بیل و تد چهره موسیقی خواهد رسید تئاتر داده می شود که COVID-19 همه گیر است ما به ارمغان آورد. این فیلم در اصل قرار بود منتشر شود در اوت 21, اما تریلر جدید می گوید که می خواهد از مدتی "این تابستان."

همه در همه, تریلر برگ ما مایل بیشتر. در اینجا امید مورد علاقه ما stoner دیدن و خود را band — microsoft developer Stallyns — در نهایت نوشتن یک آهنگ که خیلی خوب آن را به معنای واقعی کلمه موجب صرفه جویی در جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب