فراتر از 'To Kill A Mockingbird': در اینجا 7 کتاب دیگر که باید تدریس در دبیرستان

@ElloEllenOh/توییتر و اد رابرتسون/Unsplash به زبان انگلیسی در کلاس های درس در سراسر کشور از رفتن به کتاب بر

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
Books-To-Be-Taught-School-1
@ElloEllenOh/توییتر و اد رابرتسون/Unsplash

به زبان انگلیسی در کلاس های درس در سراسر کشور از رفتن به کتاب برای آموزش در مورد نژادی و بی عدالتی شده است برای کشتن یک مرغ مقلد توسط هارپر لی است. بازآموزی سریع برای کسانی که از ما برای آنها دبیرستان زبان انگلیسی است و یک حافظه دور (*دست مطرح*), کشتن مرغ مقلد است که در مورد یک وکیل دفاع از یک مرد سیاه و سفید در برابر کاذب اتهام تجاوز به عنف گفت: از نقطه نظر یک کودک است.

این مهم رمان است. نه تنها رمان آدرس نژاد, اما آن نیز صحبت می کند به تم کلاس جنسیتی و تحمل.

اما در سال 2020 در مقابل افت نژادی تظاهرات و یک ملت است که امیدوارم شروع به درک معنای واقعی سفید امتیاز و ضد نژادپرستی است که واقعا بهترین انتخاب است ؟

شاید. اما سفید و دانش آموزان هنوز هم در قلب و ذهن و کفش سفید ، دانش آموزان سیاه پوست هنوز هم از دیدن دیدگاه های خود را در صفحه. خود را در زندگی تجربه است که هنوز متمرکز هنوز هم اتفاق می افتد در یک شخصیت که نمی تواند به یک صدا.

زیرا چیزی که همیشه انجام شده است و یا تدریس نیست دلیلی برای ادامه آن و از آن زمان برای اضافه کردن کتاب های جدید به زبان انگلیسی معلمان در کلاس های درس و برنامه درسی. کتاب های نوشته شده توسط نویسندگان است. کتاب با قهرمانان. کتاب است که در آن مرد سفید نیست ناجی در پایان.

و وجود دارد بسیاری از گزینه های شگفت انگیز که از آن به را انتخاب کنید. ما باید متنوع کتاب یک منبع عالی برای مدارس و معلمان به دنبال برای اتصال دانش آموزان خود را با متنوع کتاب ها و نویسندگان.

ترسناک مامان جمع شده بودند تا فقط چند پیشنهاد مدارس باید اضافه کنید به خود دوره های آموزشی.

شانزده ساله استار کارتر زندگی در دو جهان بسیار متفاوت: برای اولین بار او را فقیر عمدتا سیاه و سفید محله, و, دوم, فانتزی, عمدتا سفید دبستان مدرسه. که او شاهد حمله یک دوست دوران کودکی به دست یک افسر پلیس تعادل ظریف او به پیاده روی بین دو زندگی است و دیگر امکان پذیر است.

(در یک یادداشت شخصی این کتاب آخرین کتاب شوهر من قبل از خواندن سرطان مغز در زمان بهترین قطعات از او قبل از او درگذشت. او به عنوان خوانده شده آن را در اتاق بیمارستان با سر طاس و چهارم با یک داروی آزمایشی چکیدن به رگ خود را. این داستان و عمق حقیقت و قلب در نوشتن موجب یکی از این گذشته واقعا معنی دار مکالمات من تا به حال با شوهر من. او نمی تواند متوقف raving در مورد این کتاب و من هرگز متوقف خواهد شد آن را توصیه به همه من می دانم.)

همه آمریکایی پسران, توسط Jason رینولدز و برندان Kiely

یک عمل افراطی پلیس آمریکا برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی دو پسر رشاد ساقی و کوین Collins—یکی سیاه و یکی سفید. رشاد از خواب بیدار در یک اتاق بیمارستان و کوین را دیدم که چگونه او وجود دارد. گفت: در متناوب دیدگاه Rashad می یابد خود را به عنوان به شکل نمادین به جامعه در واکنش به خشونت های پلیس و کوین مجبور است به درک آنچه که او را دیدم و چگونه آن را متناسب به بزرگتر داستان یک شهر تقسیم تنش نژادی.

هفده ساله Justyce مک آلیستر است ییل-پس از فارغ التحصیلی. او همچنین تنها دانش آموز سیاه و سفید در سفید دبستان مدرسه. یک شب Justyce و دوستش مانی متوقف هستند توسط یک افسر پلیس که تساوی تفنگ خود را و ساقه مانی. در پاییز از این Justyce که متهم به قتل و می رود دادگاه. مقابله با تم خشونت پلیس و نژادی و نابرابری از طریق لنز از هر دو قربانی و شاهد این کتاب به ارمغان می آورد و میراث مارتین لوتر کینگ جونیور به دوران مدرن است.

برنده جایزه ملی کتاب, جایزه, داستان, زمان, مجله, بهترین رمان سال و نیویورک تایمز بالای 10 سال 2017 کتاب آواز خاک سپرده نشده بودند آواز خواندن ضروری است سهم به ادبیات آمریکا. این داستان یک دختر سیزده ساله او پسر, Jojo, خواهر نوزاد او Kayla خود پیری پدربزرگ و مادربزرگ و خود را به مواد مخدر معتاد مادری است که چشم انداز خود را برادر مرده. وقتی خود پدر از زندان آزاد شد, Jojo مادر او را طول می کشد و خواهر خود را در سراسر کشور در یک سفر از طریق, می سی سی پی را در گذشته و حال.

هیولاتوسط والتر دین مایرز

نوشته شده در متناوب سبک فیلمنامه و نوشته های مجله و با تمرکز بر نژاد پرستی و عدالت و جرم و جنایت "هیولا" داستان شانزده ساله استیو هارمون است که در دادگاه برای قتل است. او متهم است که اقدام به عنوان lookout در سرقت و تیراندازی از یک هارلم داروخانه مالک. به عنوان راهی برای مقابله استیو transcribes زندگی واقعی خود از محاکمه به یک اسکریپت صحنه صحنه تا در نهایت او دیگر نمی توانید بگویید که او چه کسی است و چه چیزی حقیقت است.

هر چند نه یک رمان ژاکلین Woodson را قهوه ای با دختر در خوابمجموعه ای است از اشعار در مورد در حال رشد در 1960s و 70s در کارولینای جنوبی به عنوان یک دختر با طولانی حافظه Jim Crow قوانین و رو به رشد جنبش حقوق مدنی.

هر چند آن را به عنوان معاصر به عنوان کتاب دیگر در این خلاصه هیچ لیستی از کتاب هایی که کشف این موضوع از مسابقه خواهد بود کامل بدون Toni Morrison. "The Bluest Eye" است که داستان سیاه یازده ساله Pecola Breedlove که دعا روزانه برای موهای بور و چشمان آبی است که او معتقد است که او را زیبا و به او کمک خواهد کرد مناسب در. داستان غم انگیز و دلخراش و نوشتن را ترک خواهد کرد شما بی نفس.

کتاب آموزش همدلی است. کتاب راه های مهم برای خودتان را ببینید منعکس شده به عنوان بخشی از یک جهان بزرگتر و همچنین به شما قرار دادن در قلب و ذهن و کفش از یک شخصیت که مثل شما فکر نمی کنم و نمی بینم جهان مانند شما انجام دهد. در اثر کتاب به شما کمک کند می دانم که وجود دارد گسترده تر در جهان از یکی از شما در حال زندگی می کنند. که یک درس مهم برای یادگیری در دبیرستان زبان انگلیسی کلاس های درس و در همه جا دیگری است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن