Beyoncé خواستار Breonna تیلور قاتلان به اخراج می شود و به اتهام

گرت Cattermole/گتی و Beyonce.com Beyoncé است که علنا خواستار عدالت برای Breonna تیلور و اتهامات افسران که ا

توسط ETELARESANKHABAR در 26 خرداد 1399
beyonce-open-letter-Breonna-Taylor
گرت Cattermole/گتی و Beyonce.com

Beyoncé است که علنا خواستار عدالت برای Breonna تیلور و اتهامات افسران که او را کشته

حتی اگر یک جدید شهرستان لوییویل قانون است به نام بعد از او در پی مرگ او وجود دارد هنوز هیچ عدالت برای Breonna تیلور یک زن که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس که وارد خانه اش با یک "نه-knock" حکم و او شلیک چندین بار که او خواب بود ، این تظاهرات جهانی دیده ایم در پی آن و قتل جورج فلوید و Ahmaud Arbery نیز به نام عدالت برای Breonna اما تا کنون هیچ پلیس را از کار اخراج شده و یا متهم برای او مرگ است. بیانسه در حال حاضر امید او نفوذ کمک می کند تا تغییر است.

این خواننده نوشت: نامه سرگشاده ای به, کنتاکی, دادستان کل, که او نیز نوشته شده بر روی وب سایت خود را که در آن او خواستار عدالت Breonna و خانواده او سزاوار است.

"سه ماه گذشت" Beyoncé تکرار سه بار در نامه "هنوز LMPD تحقیقات را ایجاد کرده اند که سوالات بیش از پاسخ."

"سه ماه گذشت و صفر بازداشت شده اند ساخته شده و هیچ افسران اخراج شده اند."

"سه ماه گذشت و Breonna تیلور خانواده هنوز منتظر عدالت است. خانم تیلور خانواده شده است قادر به گرفتن زمان برای پردازش و غمگین. به جای آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تجمع حمایت از دوستان خود را در جامعه و کشور برای به دست آوردن عدالت برای Breonna."

Beyoncé می افزاید: "دفتر خود را به هر دو قدرت و مسئولیت را به عدالت برای Breonna تیلور و نشان دادن ارزش یک زندگی زن است."

در نامه Beyoncé میسازد سه خواسته: او می خواهد اتهامات جنایی علیه سه افسران: Jonathan Mattingly, Myles Cosgrove و برت Hankison. او می خواهد ایالت کنتاکی را متعهد به شفافیت آگهی ماموران در حال بررسی و تلاش. و او می خواهد یک دولت بررسی شیوه های پلیس که منجر به Breonna مرگ و همچنین مرگ و میر از دیگر غیر مسلح سیاه مردم در دست پلیس در کنتاکی.

چه Beyoncé درخواست قطعا نیست رادیکال — آن را حداقل ما باید برای درخواست. مرگ سیاه مردم باید منجر به اتهامات و تغییر دهید. این تنها راه برای واقعا نشان می دهد که سیاه و سفید زندگی می کند ماده – و آنها انجام دهد.

در ژوئن 5, چه بوده است تیلور 27th, تولد, خواننده, نوشته شده ادای احترام و یک لینک به یک طومار که خواستار عدالت برای زن جوان است.

به عنوان Beyoncé می گوید در پایان نامه اش "با هر مرگ یک فرد سیاه و سفید در دست پلیس وجود واقعی تراژدی: مرگ خود و انفعال و تاخیر است که آن را دنبال کنید. این شانس خود را برای پایان دادن به این الگو است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن