بیانسه و تینا Knowles Lawson دست 1,000 رایگان COVID-19 کیت تست

جانی Nunez/WireImage, Beyoncé/Instagram رایگان تست بخشی از بیانسه و تینا Knowles لاوسون #IDIDMYPART ابتکار

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
beyonce-tina-testing-kits
جانی Nunez/WireImage, Beyoncé/Instagram

رایگان تست بخشی از بیانسه و تینا Knowles لاوسون #IDIDMYPART ابتکار

این تعطیلات آخر هفته روز مادر بیانسه و مادرش تینا Knowles لاوسون در حال انجام بخشی خود را برای تاکید بر اهمیت coronavirus تست.

بیانسه و Knowles Lawson ایجاد ابتکار #IDIDMYPART ارائه صدها نفر از کیت های آزمایش به زادگاه خود را از هوستون ، خواننده را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از یکی از تست سایت ضمن تشکر از آنها را برای گرفتن تست شده است.

مشاهده این پست در Instagram

دیدن زادگاه من انجام بخشی خود را دریافت و تست شده امروز آورده باشیم. 🙏🏾 H-Town, من عاشق میشم. ❤️ . با تشکر ویژه از ....مادر من @mstinalawson برای این باور نکردنی دید. به خانم کیم Gagne و تیم. کنگره شیلا جکسون لی و کارکنان. UMMC Mathew 25 وزارتخانه Procter & Gamble TWC تدارکات هسته ای, او -, B, HPD, HISD Kappa Alpha Psi, A-موشک در حال حرکت & ذخیره سازی Frenchy را مرغ MAJIC 102.1, KTSU 90.9, 97.9 جعبه – DJ Kiotti و پل دیوار. . بیشتر تست فردا در جنگل بروک مدرسه در هوستون. 10 صبح – 5 بعد از ظهر . با کلیک بر روی لینک در بیوگرافی من برای یادگیری بیشتر در مورد BeyGOOD.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Beyoncé (@beyonce) در

"دیدن زادگاه من انجام بخشی خود را دریافت و تست شده امروز آورده باشیم. H-Town, من عاشق میشم," بیانسه نوشت بعدی به یک تصویر گرفته شده در یکی از روزنامه های محلی مدارس نشان دادن یک خط از اتومبیل با مردم در انتظار به آزمایش می شود.

"آخر این هفته تلاش را فراهم خواهد کرد 1,000 کیت های آزمایش ماسک صورت و دستکش و ویتامین های ضروری و لوازم خانگی به شهروندان هوستون" او آزادی مطبوعات متحده است. آزمون رایگان است و با توجه به افراد مناسب در اتومبیل های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

Knowles Lawson ایجاد ابتکار عمل را به تشویق ساکنان هوستون تست کنید. "به رسمیت شناختن است که آفریقایی آمریکایی جوامع باید تشدید میزان عفونت و مرگ و میر خانم Knowles لاوسون است که شفاعت به ساکنان هوستون به دانستن وضعیت خود را در یک درخواست فوری برای جلوگیری از گسترش این coronavirus" آزادی مطبوعات می گوید.

Knowles Lawson ذکر شده در گزارش های اخیر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که از مارس 23 33.7 درصد از COVID-19 بيمار آفریقایی و حتی آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 13 درصد از جمعیت ایالات متحده. و به عنوان در هر سی دی که از اواسط ماه آوریل حدود 33 درصد از تمام مرگ و میر آفریقایی آمریکایی. "ویروس wreaking ویران در جامعه سیاه بنابراین ما نیاز به یک جنبش اولويت ما سلامت" Knowles لاوسون گفت.

در علاوه بر این به رایگان آزمون شرکت کنندگان همچنین دریافت مواد غذایی کارت هدیه از BeyGOOD ابتکار آغاز شده توسط بیانسه و همچنین به عنوان یک کوپن برای یک وعده غذا از رستوران های محلی, Frenchy مرغ و سوختگی اصلی نوار-B-Q. شرکت کنندگان همچنین دریافت یک بسته اطلاعاتی جزئیات چگونه برای ایمن ماندن و سالم در طول بیماری همه گیر.

"تست بسیار مهم است زیرا آن کمک می کند تا پیدا کردن نقاط داغ و موجب صرفه جویی در زندگی" گفت: کنگره Shelia Jackson-لی در یک بیانیه آماده. "تگزاس بسیار کم COVID-19 آزمون رای دوم پایین ترین در کشور است. این است که چرا این تعهد توسط خانم تینا Knowles لاوسون و BeyGOOD بسیار قابل توجهی در کمک به Houstonians خارج کنید و تست شده است."

خواننده و مادر-از-سه در حال حاضر اهدا 6M دلار برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس دادن کمک های مالی به سازمان های خیریه ارائه مواد غذایی و آب و تمیز کردن وسایل و داروها و ماسک صورت و بهداشت شخصی اقلام است. بیانسه نیز آگاهی به سلامت روانی به طور کلی به عنوان انزوا و تنهایی و افسردگی به طور چشمگیری افزایش به عنوان یک نتیجه از quarantining.

Knowles لاوسون گفت: او به چالش کشیده چند مشهور است که برنامه ریزی برای ادامه #IDIDMYPART جنبش: Tyler Perry در آتلانتا, Magic Johnson در دیترویت و اکتاویا اسپنسر در می سی سی پی.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب