Bell & Ross جدید فولاد-و-طلا ساعت مچی مدرن و به روز رسانی به یک کلاسیک '80s, نگاه

برای برخی از مردم یک دو تن دیده بان می تواند یک چیز پیچیده به جلو. کمتر انجام نگرفته از فولاد بیشتر محدود تر ا

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399

برای برخی از مردم یک دو تن دیده بان می تواند یک چیز پیچیده به جلو. کمتر انجام نگرفته از فولاد بیشتر محدود تر از همه طلا, این شناور در جایی بین فایده و پر زرق و برق.

پس از آن وجود دارد اجتناب ناپذیر اشاره به 1980s سبک دو تن به نظر می رسد داشتن ترجیح ساعت مچی زیبایی شناسی از کلاسیک حرص دهه شخصیت های مانند American Psycho's پاتریک بیتمن که فولاد و طلا رولکس Datejust 16013 بود لوازم جانبی کامل برای نیویورک سرمایه-تبدیل-سریال-قاتل.

جدید, Bell & Ross BR05 فولاد سیاه و سفید و طلا, اما ثابت می کند که دورنگ پوشش می تواند هر دو کلاسیک و معاصر است. این مدل می پیوندد, فرانسوی, ساعت ساز را "شهری با مضمون" BR05 مجموعه ای از ساعت در مجتمع دستبند (نشانه مقایسه به 1970s آیکون مانند Patek Philippe ناتیلوس و Audemars Piguet رویال بلوط).

ترکیب ساتن-به پایان رسید و فولاد جلا و 18k افزایش یافت طلا در 40 mm مورد ویژگی های Bell & Ross' امضا ترکیبی از مربع و لبه های گرد این دو مدل یک مطالعه در گرافیک سادگی. سیاه و سفید شماره گیری تیغ افتاب ویژگی های رز طلا تکه دوزی اعداد شاخص و skeletonized ساعت و دست دقیقه.

بر خلاف نام تجاری صریح تر "ابزار ساعت" به BR05 فولاد سیاه و سفید و طلا ظریف است اما بی تردید استعداد است که درخواست تجدید نظر به طراحی snobs و, ورزش, سازمان دیده بان عاشقان به طور یکسان.

"BR 05 مدرن گاه شمار" می گوید: Bell & Ross مدیر عامل کارلوس Rosillo. "پس از ایجاد ساعتهای حرفه ای برای استفاده در هوا و در زمین ما می خواستیم برای طراحی زمان برای سازهای شهری کاوشگران—مردی که با این نسخهها کار در یک دست کت و شلوار و سوار دوچرخه و قدردانی موارد با یک طراحی منحصر به فرد."

مجهز به یک خودکار حرکت مکانیکی قابل مشاهده از طریق یک کریستال یاقوت کبود caseback آن می آید با یک انتخاب از دو تسمه: ورزشی بند لاستیک سیاه و سفید برای $6,500 یا دو تن فولاد و 18 عیار گل رز طلا دستبند برای $10,900.