که نیاز به پوشیدن یک ماسک است نه یک "حقوق مدنی موضوع' شما متراکم کلم

مامان ترسناک و مگان JELINGER/گتی هنگامی که صحبت از بازگشایی این کشور آغاز شد مردم تا به حال هیچ مشکل ساخت ا

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
Required-Wear-Mask-not-Same-Slavery-1
مامان ترسناک و مگان JELINGER/گتی

هنگامی که صحبت از بازگشایی این کشور آغاز شد مردم تا به حال هیچ مشکل ساخت احساسات خود را شناخته شده است. یعنی مردم سفید. مسلح خود را با نشانه ها و سلاح های نیمه اتوماتیک آنها یورش برده و دولت capitols خود را برای نشان دادن خشم. و چه آنها اعتراض ؟ با پوشیدن یک ماسک صورت و اجتماعی رعایت فاصله. وحشی, من می دانم. اما مهیج ترین بخش این است که برخی از verbage معترضان با استفاده از خود را نشانه. وجود دارد یک عکس از یک زن برگزاری یک نشانه در مقایسه با پوشیدن یک ماسک صورت را به برده داری. اجازه دهید که غرق در دوم.

آن است که کاملا شگفت آور که چیزی شبیه به این است که حتی یک چیزی که من باید بگویم. سپس دوباره وقتی که می آید به رنگ سفید امریکا چیزی است که تا به حال تعجب آور است. که نیاز به پوشیدن یک ماسک به فروشگاه در هدف نیست همان گاییدن, برده داری, کارن.

نگاه وجود دارد هیچ چیز لذت بخش در مورد پوشیدن یک ماسک صورت. اما این چیزی است که زندگی را برای آینده قابل پیش بینی. شاید اگر شما و همکار خود معترضین زمان بیشتری را صرف نگرانی در مورد دیگران به جای خودتان شما متوجه چیزی. اگر شما اقامت خود را سنجش در خانه و پوشیدن ماسک, شاید این ویروس را آهسته کند و ما می توانیم برخی از تجملات بازگشت. ایستاده بر روی پله های یک ساختمان دولتی ناله در مورد قادر بودن به ریشه های خود را انجام می شود بد است. اما گفت که حتی از راه دور هر چیزی مانند آنچه میلیون ها نفر از مردم رنج می برد از طریق ؟ نه یک نگاه خوب در تمام.

"شکلک ها برای سگ و برده. من: free انسان است." اوه کلمه ؟ شما فکر می کنم که آن را خوب است که بردگان تا به حال به پوشیدن "پوزبند?" که به نظر نمی رسد مانند آن است که یک چیز بدتر از پوشیدن یک ماسک صورت? واقعا?? همچنین اجازه دهید بحث در مورد مقایسه سگ و بردگان در اینجا. بردگان انسان هستند. آنها انسان که گرفته شد در برابر خود خواهد شد و مجبور به خدمت به مردم که نمی بینم ارزش خود را. سگ ها حیوانات. آنها حیوانات خانگی. چه واقعی فاک ؟

شما می دانید آنچه که من پیدا جالب است ؟ شما اینجا اعتراض و شما می توانید آن را با سهولت. هیچ یک از شما دیگری نگاه برای فریاد در بالای ریه های شما در مورد خود را "ظلم و ستم." اما اگر به من بود به انجام همان چیزی که از آن خواهد شد یک موضوع است. اگر من اعتراض واقعی ظلم و ستم شما و کارن تیپ خواهد بود تماس با من hoodlum. اما مردم معترض هستند نه کشته شدن و سفید مردم معترض در مورد تمایل بسکین رابینز. کاملا همان چیزی درست است ؟

ساخته شده به پوشیدن ماسک ممکن است احساس سرکوبگر اما مانند آن نیست. حتی کمی نیست. در این نقطه, آن خدمات بهداشت عمومی. ما می توانیم بحث در مورد واقعی ظلم و ستم, اما شما احتمالا نمی خواهید به مانند آنچه که من باید بگویم. ترانس آتلانتیک تجارت برده بود و فراتر از ظلم و ستم اما از آنجا که شما همچنین می خواهید برای مقایسه مشکلات خود را به بردگی بیایید آن را انجام دهد ،

Being Required To Wear A Mask Isn't The Same As Slavery, For Crying Out Loud
نیکلاس KAMM/گتی

تصور کنید که پاره پاره از میهن خود. حال جسمی پاره پاره از دست شما عزیزان. و یا به سرقت رفته را در این شب. افرادی که به سرقت برده شما نیروی شما بر روی یک کشتی و زنجیره ای شما به زمین است. شما در حال فشرده در برابر دو نفر دیگر و از همه شما در حال دروغ گفتن است. وجود دارد و شما باقی می ماند و هیچ پایانی در چشم. شما را مجبور به از بین بردن خود را در همان نقطه که در آن شما در حال دروغ گفتن است. مردم در حال مرگ هستند همه در اطراف شما. بوی ادرار و مرگ های آویزان در هوا مثل عطر. همه از این در حالی که شما در یک کشتی خرمن کوبی شدید در دریا برای ماه می باشد.

هنگامی که شما در نهایت می رسند شما در حال جمع کردن قایق مانند گاو. و سپس شما به فروش می رسد به یک مرد سفید پوست. این مرد به شما می گوید که نام خود را دیگر شما هستید شخص دیگری در حال حاضر. شما نمی دانید که زبان که در آن شما هستند و شما را مجبور به یادگیری یک جدید. بنابراین در حال حاضر شما در یک محل است که شما نمی دانید که خدمت به مردم که شما نمی دانید. یکی از چیزهایی که شما می دانید این است که زندگی خود را دیگر شما را به زندگی می کنند.

همه چیز من فقط توضیح داده شده که چه چیزی واقعی بردگان تا به حال به از طریق رفتن. قید آنها به تن کنده شده پوست خود را ترک زخم دائمی. بردگان ندارد آزادی را حتی نگه داشتن نام خود را. که ظلم و ستم. نه شما قادر به دریافت خود را گاییدن, آکریلیک پر. متاسفم وقتی که من می گویند که شما مجاز به استفاده از کلمه برده داری و ظلم و ستم تا به شما برای یادگیری آنچه آنها واقعا چیست. هیچ کس در تلاش است به دور خود حق وجود دارد. آنها فقط مطمئن شوید که شما در حال گسترش یک بیماری است. آنچه در مورد این است که خیلی سخت به درک ؟

هیچ چیزی در مورد COVID زندگی آسان است. این اگزوز به بیرون درب خانه خود را تنها به تحقق بخشیدن به شما را فراموش کرده ام ماسک خود را. بسیاری از مردم اصلا به معنی اجازه دهید چیزهایی مانند بسته بندی و مواد غذایی نشستن یک فاصله امن و یا ضدعفونی آنها. مبارزه با بچه های جوان به پوشیدن ماسک یک کابوس است. این طبیعی است و همه ما آرزوی آن را بیش از. این دیگه سوال نداره که. اما تنها یک راه برای بازگشت آن چیزهایی که ما می خواهیم: با خیال راحت زیر لازم است پروتکل.

درخواست مردم به دنبال پروتکل لازم و اقدامات ایمنی نیست ظلم و ستم. آن است که در اکثر ناراحتی جزئی. و مردم با پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با مردم است به معنای واقعی کلمه حداقل ما می توانید انجام دهید. و حتی اگر آن را دولت ما درخواست ساخت آنها نیست و حتی از نظر قانونی اجرای بپرسید. راستش این پایه مشترک نجابت در این نقطه است. چگونه می تواند شما را در برابر که به یکی از grossest اشکال بی عدالتی ؟ که در آن ذهن جهش را حتی با قرار دادن این دو چیز در همان جمله ؟ این چیزی است که من می تواند به بسته بندی کردن سر من در اطراف.

البته پس از تصویر رفت و ویروسی زن در تصویر, در, درست, کارن, فرم عقب نشینی و عذرخواهی کرد.

"من تا به حال هیچ نشانه ای از خود من آن را به من تحویل داده شد توسط یکی دیگر از معترضان و یک عکاس عکس گرفت قبل از من در نظر گرفته نژادپرستانه مفاهیم" او گفت: Humboldt برابر استاندارد. "قصد من این بود به یک پایه برای آزادی همه افراد بشر است و من به اشتباه برگزار می شود نشانه آن است که منتقل مخالف است."

ممکن است او قصد, اما شما نمی توانید بگویید من نمی دانم آنچه که نشانه به معنای. شما نمی توانید فقط وانمود کردن جهل به خارج شدن از مشکل. این که چگونه این کار می کند. دوباره پوشیدن ماسک برای نگه داشتن مردم امن نیست هر چیزی شبیه به برده داری. امتیاز خود را نشان دادن و آن را ناخالص.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب