باربی آغاز بکار متنوع '2020 انتخاباتی' عروسک

Mattel باربی های "انتخاباتی" است که در اینجا به تمام دختران (و بقیه از ما) امید برای آینده ای بهتر آیا شما

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399
Barbie Campaign Team Doll Set – Hero Image
Mattel

باربی های "انتخاباتی" است که در اینجا به تمام دختران (و بقیه از ما) امید برای آینده ای بهتر

آیا شما هنوز هم برگزاری امیدواریم که دیگر (زن) ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و به طور معجزه آسایی از سقوط از آسمان است ؟ آره, من بیش از حد. و در حالی که به نظر می رسد که دیگر امکان ما می توانیم رویای — که دقیقا به همین دلیل ما خیلی با وسواس باربی اولین انتخاباتی تنظیم شده است.

به تازگی راه اندازی خط شامل چهار متنوع عروسک های آماده را در جهان و آن را به عنوان بودند ، این مرکز از مجموعه "نامزد" یک زن سیاه و سفید تاب شیک pantsuit و صورتی لب. (جدی بگیرید, وسواس.)

"نامزد" | حسن نیت ارائه میدهد از ماتل

"از سال 1959 باربی دفاع و پشتیبانی و تشویق آنها به رهبران آیا در کلاس درس جامعه و یا روزی از کشور" لیزا McKnight, SVP و جهانی سر از باربی و عروسک ها در ماتل در بیانیه ای گفت:. "با کمتر از یک سوم از انتخاب رهبران در آمریکا بودن و سیاه بودن حتی کمتر نشان داده شده در این موقعیت ما طراحی باربی انتخاباتی با مجموعه ای متنوع از عروسک برای نشان دادن تمام دختران آنها می تواند به بالا بردن صدای خود را. هدف ما این است که به حذف موانع به رهبری با دادن دختران این ابزار به تصور و بازی آینده خود نقش."

براوو باربی! واضح است که این مجموعه جدید با هدف جرقه دختران منافع خود در شکل دادن به آینده است. به این منظور باربی رفته یک گام به جلو توسط teaming تا با او باید اجرا — غیر حزبی و غیر انتفاعی است که فراهم می کند هدایت و حمایت از زنان با توجه به سیاسی مناقصه.

"کمپین جمع آوری کمک" | حسن نیت ارائه میدهد از ماتل

او باید اجرا نیز دریافت کننده وجوه از رویای باربی شکاف پروژه یک ابتکار جهانی است که به دختران منابع و پشتیبانی آنها نیاز به غلبه بر نفس-باورهای محدود کننده.

این هدف مشترک از طریق این خاص مشترک مجموعه به آموزش دختران در نقش رهبری و آموزش آنها اهمیت رای دادن. در واقع 66 درصد از افراد مورد بررسی توسط او باید اجرا مشاهده افزایش ادراک در رهبری بالقوه در کودکان که نقش بازی کردن.

این "مدیر کمپین" | حسن نیت ارائه میدهد از ماتل

"با انتخابات آینده و زمان فشار برای برابری و نمایندگی 2020 باور نکردنی است زمان برای ما برای الهام بخشیدن به زنان جوان و دختران به رهبری" گفت: ارین لوس Cutraro بنیانگذار و مدیر عامل شرکت او باید اجرا شود. "درک نقش ما در توانمند سازی دختران ما اولین گام ما باید سالم مکالمات در خانه و تشویق کنجکاوی. با گرفتن آنها را هیجان زده امروز ما به آنها اعتماد به نفس برای بالا بردن صدای خود را و اجرا برای فردا."

رای دهندگان "" | حسن نیت ارائه میدهد از ماتل

در علاوه بر این به عروسک باربی است که با ارائه یک دسته از فوق العاده سرد آموزش و پرورش منابع مانند بازی آراء قابل پرینت, دهید برای دختران به نوشتن خود مبارزه سخنرانی ها و بیشتر. جدید "بپرسید باربی" تصویری نیز در زندگی باربی کانال یوتیوب.

باربی انتخاباتی مجموعه موجود است $39.99 در عمده خرده فروشان آنلاین از امروز شروع. اما بیا... آموزش دختران به این باور را در خود به اندازه کافی برای اتهام را از پای صندوق های رای تمام راه را به دفتر ریاست جمهوری ؟ شما ممکن است می گویند که بی بها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن