باراک اوباما فقط به اشتراک گذاشته قدرتمند تماس به عمل

Sean گالوپ/گتی ایماژ و باراک اوباما/Instagram باراک اوباما با استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به "را در

توسط ETELARESANKHABAR در 12 خرداد 1399
obama-Call-To-Action
Sean گالوپ/گتی ایماژ و باراک اوباما/Instagram

باراک اوباما با استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به "را در مورد تغییر واقعی" در میان تظاهرات و خشونت های پلیس

باراک اوباما ممکن است در سمت چپ در ژانویه 2017, اما او همیشه رهبر میلیون ها نفر از آمریکایی ها به در صورت عدم وجود یک رئیس جمهور واقعی در جای خود. صدای او در حال حاضر بیش از همیشه مورد نیاز به کشور ما چنگ زدن با هر دو یک بیماری همه گیر و قیام در تقاضا نژادی عدالت پس از مرگ جورج فلوید در دست افسر پلیس سفید. رئيس جمهور سابق در زمان به Instagram امروز صبح با یک پیام در مورد چگونه ما می تواند به جلو حرکت می کند و آن را مورد تغییر کشور ما مورد نیاز است برای چند دهه.

اوباما را "افکار در مورد چگونگی ساخت این لحظه یک نقطه عطف را در مورد تغییر واقعی" چند لحظه پیش. "همانطور که میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور را به خیابان ها و بالا بردن صدای خود را در پاسخ به کشتار جورج فلوید و مداوم مشکل نابرابر عدالت بسیاری از مردم رسیده اند درخواست ما چگونه می تواند به حفظ حرکت را در مورد تغییر واقعی," او نوشت.

اوباما می گوید آن را در نهایت خواهد شد "تا به نسل جدیدی از فعالان به شکل استراتژی است که بهترین متناسب با زمان" است که تاریخ می تواند به ما کمک کند به یاد داشته باشید برخی از "درس های اساسی" همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

او اذعان احساسات پشت تظاهرات. "اولین موج اعتراضات در سراسر کشور نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی بیش از یک دهه عدم اصلاح شیوه های پلیس و گسترده تر سیستم عدالت کیفری در ایالات متحده" او می نویسد. "اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان مسالمت آمیز است, شجاع مسئول و الهام بخش است. آنها شایسته احترام ما و پشتیبانی نه محکومیت — چیزی که پلیس در شهرستانها مانند کمدن و چخماق را commendably درک است."

او با اشاره به "اقلیت کوچک از مردمی که با توسل به خشونت در اشکال مختلف" که در حال ساخت زندگی سخت تر در کسب و کارهای کوچک در حال حاضر مبتلا به این بیماری همه گیر و برای جوامع بستگی دارد که حضور خود را. "من تو را دیدم یک سالمند زن در حال مصاحبه امروز در اشک چون تنها فروشگاه مواد غذایی در محله خود شده بود سطل آشغال. اگر سابقه هر گونه راهنمای فروشگاه های که ممکن است سال ها به عقب می آیند. پس بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان را," او می گوید.

اوباما می گوید که او "نمی تواند مخالف بیشتر" با این تصور که رای گیری است "اتلاف وقت" است و اعتراض تنها راه را در مورد تغییر مورد نیاز است. "نقطه در اعتراض به افزایش آگاهی عمومی به ویژه در بی عدالتی و قدرت می شود که ناراحت کننده; در واقع در طول تاریخ آمریکا آن را اغلب تنها شده است در پاسخ به اعتراضات و نافرمانی مدنی که نظام سیاسی حتی مورد توجه جوامع به حاشیه رانده شده. اما در نهایت آرمان های خود را برای ترجمه به قوانین خاص و نهادی شیوه و در یک دموکراسی که فقط اتفاق می افتد زمانی که ما انتخاب مقامات دولتی که پاسخگو به خواسته های ما."

او با اشاره به اهمیت به طور خاص از دولت های محلی که آن را به "بزرگترین تاثیر را بر ما سیستم عدالت کیفری و پلیس شیوه است."

"بنابراین خط پایین این است: اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد. ما باید به بسیج به منظور بالا بردن آگاهی و ما باید به سازماندهی و بازیگران ما رای را به مطمئن شوید که ما انتخاب نامزدها که اقدام به اصلاحات" او می نویسد.

او فراهم می کند و منابع برای کسانی که می خواهند به اقدام از جمله "یک گزارش و جعبه ابزار توسعه یافته توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و بر اساس کار نیروی کار در قرن 21 Policing که من تشکیل شده که من در کاخ سفید است." وی همچنین با اشاره به وب سایت خود را. "و اگر شما علاقه مند در مصرف بتن عمل ما و همچنین ایجاد یک سایت اختصاصی در آمریکا پایه و اساس برای جمع و مستقیم شما را به منابع مفید و سازمانهای ایم که مبارزه با مبارزه خوب در سطح محلی و در سطح ملی برای سال."

"من تشخیص می دهم که در این چند ماه گذشته شده است و dispiriting — که ترس و غم و اندوه عدم قطعیت و مشکلات یک بیماری همه گیر شده اند مرکب غم انگیز یادآوری است که تعصب و نابرابری هنوز هم شکل خیلی از زندگی آمریکایی" او می نویسد. "اما تماشای اوج فعالیت از افراد جوان در هفته های اخیر از هر نژاد و هر ایستگاه باعث می شود من امیدوار. اگر رفتن به جلو ما می توانید کانال ما قابل توجیه خشم به صلح پایدار و موثر اقدام و سپس این لحظه می تواند یک نقطه عطف در کشور ما سفر طولانی به زندگی می کنند تا به بالاترین ما آرمان است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن