8 بهترین رنگ صندل و اسلاید برای ماجراهای تابستان در داخل و خارج

کودکان و نوجوانان ممکن است رفتن به معمول خود را در اردوگاه و یا سالانه خود را در تعطیلات تابستان در این سال

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
Kids Summer Sandals

کودکان و نوجوانان ممکن است رفتن به معمول خود را در اردوگاه و یا سالانه خود را در تعطیلات تابستان در این سال, اما آنها هنوز هم مشغول زنبور عسل کوچک. از دو طریق حیاط خلوت آبپاش (یا دور و دور محل سکونت خود را در اتاق نشیمن اگر شما یک آپارتمان نشین) به زمین بازی و یا kiddie استخر اگر شما باز است—کودکان و نوجوانان هنوز هم بسیاری در جریان است. به همین دلیل آنها نیاز به کفش برای مطابقت با سرعت خود را که در طول روز سگ از تابستان به معنی لباس نگهبانان راش و صندل در روز و روز را.

بهترین کودکان و نوجوانان' صندل فوق العاده آسان به لغزش بر روی (در مورد بستنی کامیون رانندگی بدیهی است) اما به اندازه کافی محکم است که بچه خود را می تواند اجرا در چمن بدون چهره کاشت. به علاوه آنها باید به اندازه کافی بلند به سقوط از هم جدا نیست قبل از اینکه کودک شما رشد می کند از آنها.

در اینجا برخی از بهترین مامان تصویب بچه حدودی برای همه ماجراهای تابستان.

اگر بچه های خود را هرگز توقف حرکت آنها نیاز به کفش راحت که می توانید نگه دارید تا. خوشبختانه تیمبرلند پناهجویان ماجراجویی خود را نگه دارید خود را بدون توجه به آنچه که یکی از کوچک خود را می شود به. ویژگی های بالا شامل تسمه گسترده و راحت پایه. به علاوه آنها به سرعت خشک که آنها را مرطوب. آنها آسان به دریافت کنید و اگر بچه خود را می دهد و آنها را شست تا آنها محدوده اندازه از کودک نو پا به 12 سال پس شما می توانید با خرید یک جفت جدید در هر زمان پای خود را رشد می کنند. این می تواند ایده آل برای کمپینگ و یا سفر ساحل و یا فقط به اجرا در سراسر در حیاط خلوت.

آنها بیش از 2000 چهار و نیم بررسی ستاره در آمازون بیش از حد با یکی از والدین نوشتن "آن است که واقعا دشوار است برای پیدا کردن محکم و کم هزینه حدودی برای فعال خارج از دوست دختران هنگامی که آنها در گذشته یک اندازه خاص. هر سال آن یک نبرد برای پیدا کردن مناسب و معقول به دنبال صندل است که برگزار خواهد شد به سوء استفاده از بچه ها من را به آنها بدهید. این ارائه برخی از کوسن در حال آسان برای روشن و خاموش کردن و گرفتن بچه ها من پا محکم هنگامی که در حال اجرا و بازی. تا کنون من بسیار با ارزش برای پول است."

$40.99 در آمازوناگر شما کوتاه, کوهنورد, در, ساخت, شما نیاز به با دوام صندل است که اجازه می دهد تا بچه های خود را به راه رفتن و دویدن و بالا رفتن را از طریق خارج از منزل بزرگ (و یا در.) مشتاق بچه ها Seacamps ممکن است محکم صندل های شما گم شده است. به جای تسمه آنها را با طناب از ارتفاع توری در سیستم است که بچه های خود را می توانید خود را تنظیم. و بر خلاف دیگر شل و ول صندل وجود دارد این پیشنهاد را پوشش تا بچه های خود را می توانید پیاده روی را به راحتی از روی سنگ ها از طریق آب (آنها به سرعت خشک) و یا در پیاده رو. آنها همچنین دستگاه قابل شستشو بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنها ، این باید بیش از 2,300 چهار و نیم بررسی ستاره در آمازون با یک پدر و مادر خوشحال نوشتن "من عاشق Keens. این پسر من جفت دوم. (من آنها را خرید بزرگ به طوری که او می پوشد آنها را برای دو سامرز.) آنها فقط خوب و تسمه قابل تنظیم هستند. آنها عملی بسته پا محافظت از stubbing انگشتان پا, و بهترین از همه آنها قابل شستشو هستند."

$55.00 در آمازون

اگر بچه خود را در زندگی خود Crocs در طول سال تعویض آنها برای تابستان نسخه: لغزش در کفش. آنها مقاوم در برابر آب و ایده آل برای سواحل صخره ای, اما آنها نیز به اندازه کافی راحت برای یک کمی خود را به پوشیدن یک اتاق به اتاق در خانه. برخی از بهترین ویژگی های عبارتند از پاشنه بند است که آنها را نگه می دارد امن بچه خود را سر پا و ٬ قابلیت شستشو (فقط اسپری آنها را!). آنها بسیار سبک وزن مانند همه Crocs و آسان برای اجرا در اطراف. آنها در پنج رنگ های سرگرم کننده و در کودک نو پا به, بچه, اندازه, بنابراین خرید یک جفت برای هر بچه و توقف جنگ است. آنها بیش از 200 بررسی مثبت در آمازون با یک پدر و مادر خوشحال نوشتن "مناسب برای تابستان. من صورتی جفت برای من 4 ساله دختر و نیروی دریایی جفت برای من 1 ساله پسر. آنها می تواند هر دو آنها را و خود را. تمام خاک بار شستشو راست و سپس به سرعت خشک. رنگ combos زیبا هستند, هم, و مطابقت با بسیاری از لباس است."

$ در آمازون

اگر روز تابستان خود را تشکیل شده از رفتن به استخر یا ساحل, بچه های خود را دوست دارم شیک جفت اسلاید آنها می تواند لغزش و خاموش به راحتی. این Nike کوه اسلاید ارائه در چند جبهه: آنها راحت با پشتیبانی طاق نگه داشتن پا سرد و آمد در هفت رنگ است که همه به دنبال بزرگ است. اگر بچه های خود را بازی در تیم های ورزشی (در حالت عادی غیر pandemic بار البته) این نیز برای لغزش در بعد از بازی زمانی که آنها بیمار هستند و از بودن در فوتبال cleats یا کفش. این اسلاید ها محبوب با 462 بررسی مثبت در Zappos. یکی از خوشحالی های پدر و مادر نوشت: "بچه ها این را دوست داشت و به آنها گفت: آنها فوق العاده راحت و پیچ و تابدار!" یکی دیگر گفت: "این جا من 6 ساله پسر بزرگ! او را دوست دارد به پوشیدن آنها را در اطراف خانه و در هر کجا که می رویم!"

26 دلار در ZAPPOSبالا بردن fashionistas کمی در حال ساخت است ؟ سپس آنها رو به جفت خود از مینی Birks! صدای عجیب به شما می گویند ؟ قیمت ممکن است توجیه خود را هنگامی که شما متوجه چقدر بچه خود را دوست دارد بسیار راحت و احساس محکم کف (درست مثل اندازه Birks که ما عشق) که قالب خود را و چه آسان آنها به لغزش و سریع برای سفرهای داخل و خارج از خانه. نخ نیز قابل تنظیم برای مناسب کامل به طوری که آنها نمی خواهد لغزش درست مانند دیگر صندل. پدر و مادر بزرگ طرفداران با یکی از بررسی در Zappos نوشتن "اصلی تابستان کفش برای بچه های ما! خریداری این سبک برای ما 3 ساله پسر و او تا به حال هیچ مشکلی در راه رفتن در آنها (به معنی هیچ مسائل با دام و یا لغزش.) او می تواند اسلاید آنها را خاموش و خود را در عین حال آنها هنوز هم قالب بسیار محکم در اطراف خود ، آنها به خوبی پشتیبانی از صندل و نگه دارید تا کار فوق العاده هست. قطعا توصیه می شود."

$60 در ZAPPOS

کودکان نوپا واقعا که بسیاری از معیارهای خوب صندل, اگر شما در مورد آن فکر می کنم. آنها باید راحت به اندازه کافی برای آنها را به waddle در اطراف بلکه نگاه زیبا و دلفریب, بدیهی است. بهترین شرط بندی شما این است برای رفتن با هر چیزی با تک شاخ و رنگین کمان مثل این بچه اسب شاخدار اسلاید صندل از Techcity. شما باید انتخاب خود را از دو مدل یک انتخاب است کفش های چوبی با پشت و لغزش در اسلاید صندل. هر دو آمده است در رنگ های روشن شما را کمی شخص یا dudette را دوست دارم. و یا شما می توانید هر دو نسخه به دلیل قیمت مناسب است. این بودجه بسیار دوستانه برای پا که به طور مداوم در حال رشد است. این باید 375 چهار و نیم بررسی ستاره در آمازون با یکی از والدین نوشتن "خوب همه کاره اسلاید-ons. بزرگ برای حمام, ساحل, استخر, حیاط خلوت و یا حتی در اطراف خانه. به نظر می رسد آنها به ماندگاری خوب بیش از حد. Kiddo می گوید آنها راحت است."

$ در آمازون

کفش بچه ها اغلب شبیه "بچه ها" کفش اما اگر نیست که فرزند خود را سبک (یا مال شما!), هیچ نگرانی. شاید شما می خواهم به جای رفتن با یک کلاسیک چرم صندل که رفتن به گذشته مانند این آب نمک صندل پاسداران از Hoy کفش که شما در حال حاضر ممکن است در گنجه خود را (برد دست). آنها مقاوم در برابر آب (از جمله گل که زنگ نمی اگر آنها را مرطوب!), دست دوخته و gender-neutral. آنها را نگه دارید تا اگر بچه خود را می پوشد آنها را به ساحل یا استخر یا پارک و به اندازه کافی راحت است که آنها می خواهید به آنها را می پوشند سال پس از سال است. آنها در بهترین رنگ ها اعم از خنثی به فلزی به پررنگ brights تابستان. یک دلیل وجود دارد دختران مد شده است با پوشیدن این راحت و زیبایی برای سال در حال حاضر زمان آن را برای بچه ها در مد.

48 دلار در ZAPPOSآیا کودک نو پا خود را تنها پوشیدن کفش با دایناسورها کوسه رنگین کمان و یا تک شاخ ؟ (گسترده معیار حق است؟) آنها خوشحال خواهید بود به عنوان پانچ با این صندل که کاملا طراحی شده برای کوچک واکر. آنها را نرم و پشت بند به طوری که آنها اقامت امن, اما آن را نه بیش از حد ضخیم و یا سنگین است که آن را به زحمت آنها را در حالی که آنها در حال انجام خود را به کودک نو پا 'thang. آنها بسیار آسان به لغزش و یکی از کوچک خود را می تواند آن را انجام دهد خود را. پایه طراحی شده است که راحت و ارائه مقدار زیادی از کشش بیش از حد. مهمتر از همه آنها زیبا هستند! این محبوب کفش 667 بررسی مثبت در آمازون با یک پدر و مادر خوشحال نوشتن "کوسه بر روی کفش به یاد بچه من در مورد بچه کوسه آهنگ او گوش می دهد تقریبا هر روز. این دلیل که چرا من این کار را برای او و او را بسیار هیجان زده راه رفتن در اطراف خانه با آن است. او با پوشیدن آن در اطراف استخر شنا, بنابراین من نمی خواهم آن را بیش از حد شل که در آن او می تواند لغزش و سقوط, اما این به اندازه کافی محکم. به طور کلی به نظر می رسد ناز و بچه من خوشحال است."

$26.99 در آمازون

نیاز به تجهیزات بیشتری را به بچه خود را در تابستان و حتی بیشتر سرگرم کننده ؟ اتمام بچه دنده برای همه چیز شما نیاز دارید.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب