‘کودک Yoda’-مضمون انحصار در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش


baby-yoda-monopoly
HASBRO

اگر شما در حال مرگ برای یک دوز نوزاد Yoda cuteness شما به وضوح نیاز Hasbro جدید انحصار

ستایش روز جنگ ستارگان! پس از آن ممکن 4, مراسم تجلیل از معشوق حق رای دادن شده اند ریختن از سراسر کهکشان. و در میان آنها ؟ اتصالات اشاره به جنگ ستارگان شخصیت است که جهان توسط طوفان گرفته شده: کودک Yoda. درست است — “کودک” از دیزنی+’s hit سری به Mandalorian گرفتن به رسمیت شناختن او سزاوار. حتی بهتر است که به رسمیت شناختن می آید در قالب یک نام تجاری جدید کودک سیاه Yoda-نسخه مضمون کلاسیک Hasbro بازی هیئت مدیره انحصار است.

در واقع نسخه های سنتی از هیئت مدیره بازی بالا برده و با آن عامل توسط یک تن متریک. یا مانند 12 امپریالیستی crans از Ubuuga خاویار. رفته است عموی ثروتمند Pennybags نام انحصار مرد است. در جای خود است آه-تا-شایان ستایش چهره نوزاد Yoda. از شانس و جامعه قفسه سینه کارت هستند Camtono و فضل جن کارت. خانه ها و هتل ها جابجا شده است را به صورت مشترک خانه و مخفیگاه.

“بازی های کلاسیک با پیچ و تاب و از طریق زور!” hypes بازی توضیحات. “کودک ستارگان در Star Wars: The Mandalorian کودک Edition بازی انحصار و او را به همراه آورده ماجراهای از سراسر کهکشان. نوبت به دنبال بیش از بین کهکشانی املاک و مستغلات در این شجاعانه mash-up از ماجراجویی و امور مالی است.”

Entertainment Earth

بازی می آید مجهز برای همه چیز شما نیاز به افراط کودک شما Yoda اعتیاد و پیروز شدن در این رقابت است. این شامل 18 عنوان سند کارت 16 فضل جن کارت 16 کارتون کارت 32 پلاستیک مخفیگاه, 12 پلاستیکی رایج خانه, 12 تاس حق رای دادن با مضمون پول بسته و یک راهنمای بازی است.

اما ما بخش های مورد علاقه به چهار مقوا نشانه با پیاده غرفه شما می توانید با استفاده از به حرکت در سراسر هیئت مدیره. هر یک از ویژگی های نوزاد Yoda متفاوت مطرح کرد: خوردن یک قورباغه با استفاده از نیروی نوشیدن یک فنجان آبگوشت و نشستن در خود شناور لگنچه.

اعطا شده, شما نمی قادر خواهد بود برای قرار دادن کودک خود را Yoda انحصار مهارت به خوبی استفاده فقط رتبهدهی نشده است. محدود نسخه بازی امروز اعلام شد به افتخار روز جنگ ستارگان (مارس 4 و همه) اما آن را نمی خواهد رسما آمد تا سپتامبر 1. آن است که در حال حاضر در دسترس از طریق preorder از طریق سرگرمی های زمین سایت فقط برای $20. قضاوت چگونه محبوب همه چیز کودک به نظر می رسد ممکن است آن را هوشمند برای پرش بر روی آن

و پس از آن مناسب برای بازیکنان سن هشت سالگی و بیش از آن را علاوه بر بزرگ به خانواده شب سرگرم کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>