عمه Jemima نام تجاری اذعان نژادپرستانه ریشه و تغییر خواهد کرد


aunt-jemima-name-change
آمازون

در نهایت, عمه ، خاله, Jemima محصولات در حال گرفتن ضد نژادپرستانه قبل آنها مورد نیاز برای بیش از 100 سال

آن را نباید در حال انجام تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس به باز کسی چشم به واقعیت های آمریکایی نژاد پرستی در سال 2020 است. در عین حال که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد. حتی شرکت های بزرگ شروع به نگاه در داخل و ایجاد تغییرات افزایشی برای ترویج بیشتر برابری. یکی از کسانی که Quaker Oats که فقط اعلام کرد که خود را عمه Jemima به محصولات داده خواهد شد و یک نام جدید و نژادپرستانه تصویر از یک زن پاک از بسته بندی خود را.

Quaker Oats از اعلام روز شنبه گفت: “خاله Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه.”

عمه Jemima به نام تجاری وجود داشته است برای 130 سال و شخصیت در بسته بندی اصل به تصویر کشیده شده به عنوان یک خنیاگر شخصیت. این تغییر شده است و چندین بار قبل از فرود در آن زمان تصویر یک تصور کلیشه ای از یک سیاه “لله” یک “اختصاص داده و تسلیم بنده که مشتاقانه پرورش فرزندان او سفید و سیاه و در حالی که غفلت او خود را” استاد دانشگاه کرنل Riché ریچاردسون نوشت: در نیویورک تایمز در سال 2015.

ریچاردسون شده است هل دادن به عمه Jemima به حذف از شربت و مخلوط نان شیرین و پهن بسته در نام تجاری خط. شخصیت “یک رتروگراد تصویر سیاه و زنانگی در قفسه های فروشگاه” ریچاردسون گفت: امروز نشان می دهد در این هفته. “این یک تصویر است که harkens به antebellum کشت و زرع … عمه Jemima است که نوع کلیشه است استوار بر این ایده از حقارت و مغایرت. آن را فوری به حذف ما فضاهای عمومی بسیاری از این نمادها که برای برخی از مردم در حال تحریک و نمایندگی ترور و سوء استفاده است.”

کریستین Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی گفت: در آزادی مطبوعات است که این شرکت به رسمیت می شناسد که نام و شخصیت هر دو بر اساس یک کلیشه است که مضر است.

“همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات,” او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت در تلاش است تا “به روز رسانی” با نام تجاری نگاه کنید به “مناسب و محترمانه” اما آنها در حال حاضر می دانیم که آن تلاش ها سقوط کرد.

این بسته بندی جدید آغاز خواهد شد به نظر می رسد در فروشگاه های این سقوط و یک نام جدید برای خط متعاقبا اعلام خواهد شد. علاوه بر این بسیار مورد نیاز تغییرات لرزنده متعهد شده است حداقل 5 میلیون دلار طی پنج سال آینده “برای ایجاد معنی دار حمایت مداوم و تعامل در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im