AT&T LTE استفاده خواهد شد به روبات قدرت است که می تواند کمک به ضد عفونی کردن سطوح

این روزها تضمین این که سطوح تمیز و عاری از باکتری ها و ویروس ها است مهم تر از همیشه, هیچ با تشکر از COVID-19 و

توسط ETELARESANKHABAR در 28 فروردین 1399
این روزها تضمین این که سطوح تمیز و عاری از باکتری ها و ویروس ها است مهم تر از همیشه, هیچ با تشکر از COVID-19 ویروس است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان است. اما AT&T فکر می کند که آنها می تواند کمک کند و به لطف استفاده از آن شبکه LTE شرکت ها مثل VIRTUA با استفاده از آن به روبات قدرت است که می تواند کمک به ضد عفونی کردن سطوح.
تبلیغات

شرکت LightStrike جوانه نحو روبات با استفاده از پالس زنون چراغ اشعه ماوراء بنفش برای کمک به غیر فعال کردن ویروس ها و باکتری ها و هاگ ها در سطوح. این بسیار مهم است در مکان هایی مانند بیمارستان ها که می بینیم بسیاری از افراد بیمار به خصوص در حال حاضر که در آن بیمارستان در حال آب گرفتگی با بیماران آلوده به COVID-19 ویروس.

با استفاده از LTE این روبات می تواند سپس ارسال آن اطلاعات را به VIRTUA و بیمارستان ها برای کمک به بهینه سازی عملکرد خود را. با توجه به پل Froutan Chief Operating Officer برای VIRTUA, "توانایی ما برای دریافت اطلاعات به سرعت و می دانیم که آن را دقیق است که از اهمیت زیادی برخوردار است. این کمک می کند ما تجزیه و تحلیل چگونه مشتریان ما ضد عفونی برنامه در حال انجام است که می تواند تاثیر زیادی در توانایی خود را برای کاهش نرخ ابتلا به عفونت. که اطلاعات ارائه شده به ما از طریق AT&T."

کریس Penrose, معاون ارشد رئيس جمهور از راه حل های پیشرفته در AT&T می افزاید: "AT&T ارائه اتصال جهانی برای VIRTUA ویروس-کشتن روبات ها است. از طریق یک ابر مبتنی بر پلت فرم ما ارائه می دید و چابکی – اجازه می دهد VIRTUA توانایی به صورت پویا انطباق با تغییر کسب و کار است."

به اندازه کافی جالب, این اولین بار نیست که موبایل اتصال پیشنهاد شده است مورد استفاده قرار گیرد در چنین یک راه است. زمانی که 5G در مراحل اولیه اجرای آن را نیز پیشنهاد کرد که شرکت ها به دنبال اهرم فن آوری بیش از استفاده از WiFi به قدرت چیزهایی مانند ساخت روبات به دلیل گاهی اوقات وای فای داشتن پوشش ضعیف.

در زمینه پزشکی >روبات. بیشتر بخوانید درباره AT&T Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: در مورد.atttinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن